• Výhodné ceny, široký výběr

Velmi nadstandardní komunikace s ochodem. Nebyl jsem si jist správným výběrem varianty hodinek. Pověřená pracovnice se mnou stále komunikovala a musím to ocenit. Perfektní§

• standardní obchod

• Bezproblémový nákup.
    • Rychlé doručení.

• Není co vytknout.

Rychle dodání, moc doporučuji

• Rychlé doručení
    • Dobré ceny

Vše proběhlo v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a dobře zabaleno.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Bohužel nemohu doporučit. Zboží jsem objednala kvůli rychlému doručení. Místo v pondělí přišlo zboží ve středu a ze Slovenska a ještě jiné. Chápu, že to trvá déle, ale prosím, tak neuvádějte nemožné termíny do nabídky. Vzhledem k ceně se mi nevyplatí to řešit.

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

dobrý den,
    je nám líto že nejste spokojen.
    Poprosíme kontaktovat naše zákaznické centrum [email protected]. Vašemu požadavku se rádi pověnujeme
    a budeme se ho snažit vyřešit k Vaši spokojenosti.

Pěkný den, tým PGS.

Vše zatím v pohodě, přehledné stránky, bezproblémová objednávka, rychlá expedice. Doručení také v pohodě, ale to je již k hodnocení PPL.

• Rychlost odeslání
    • Zboží bylo lehce poškozeno
    • Storno části objednávky bez upozornění

Objednával jsem po druhé a po druhé nejsem spokojen. U první objednávky před cca 3 lety mi přišla rozbalená sběratelka s poškozeným obalem (NEBYLO NIKDE UVEDENO!) Nechal jsem být, jen jsem zmínil do (jinak pozitivní recenze). Tentokrát jsem proto požádal, aby sběratelka byla v co nejlepším stavu a bohužel, opět přišla krabička s poškozeným rohem a to ne nějak málo. K čemu pak tedy píšu zprávu k objednávce? Navíc 1 položka byla z objednávky stornována bez jakéhokoli upozornění, prostě přišlo potvrzení o objednávce ještě jednou jen s 0 u položky. Tohle je amatérismus level 100000000 …

Reakce obchodu PlayGoSmart.cz

Váš požadavek "Dobrý den, moc prosím u Cupheada nějakou neponičenou krabici v co nejlepším stavu" byl posunut na zpracování expedičnímu skladu. Omlouváme se za pochybení, bohužel jednalo se o poslední kus skladem, který byl našim skladem vyexpedován.
    Rovněž Vaše objednávka nebyla stornována, pouze rozdělena a přednostně doposláno zboží, které bylo skladem.

Při jakémkoliv problému, poprosíme přímo kontaktovat naši zákaznickou linku na [email protected].
    Vždy se snažíme vyřešit problém ke spokojenosti zákazníka, děkujeme.

Omlouváme se za vzniklé komplikace, s přáním pěkného dne, tým PGS

Vše, od objednávky až po doručení zboží, proběhlo na "1" :-). Děkuji.

• Výběr produktů

Rychlé, bezproblémové jednání, naprostá spokojenost.

• Rychlé doručení

Rychlé. Vše v naprostém pořádku.

• Velký výběr zboží
    • Příjemné ceny
    • Precizní zabalení
    • Zboží v pořádku

Tento obchod mohu vřele doporučit je po všech stránkách výborný a komunikuje jak má, takže za mě super.

Rychlé dodání zboží a výborná komunikace eshopu

rychlé vyřízení objednávky

• Nic neobvyklého
    • Při objednávce skladem. Pak email že to mají na mezisklade. Plus cca dva dny navíc na doručení což zase není nic strašného.