• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 4 týdny

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 2 měsíci

vše na 1

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 3 měsíci

Na e-shopu jsme objednávali Kinect. U popisu zboží bylo sice upozornění, že zboží může jevit známky užívání, ale po doručení jsme zjistili, že tyto "známky užívání" jsou natolik markantní, že jsme zboží spolu s odstoupením od smlouvy poslali zpět na adresu uvedenou v obchodních podmínkách e-shopu. Vrácené zboží si e-shop nepřevzal (na adrese nebyl dle údajů pošty nikdo zastižen), od 20.2.2018 leží balík na poště! Zatím doufám, že si e-shop zboží převezme a vrátí zaplacenou kupní cenu. Důvěryhodně na mne e-shop ale vzhledem k výše uvedenému rozhodně nepůsobí.

Reakce obchodu Playbay.cz

tato zkušenost nás velice mrzí. Jsme seriózní obchod a snažíme se dopřát zákazníkovi to nejlepší. Bohužel problémy, o kterých nevíme, nejsme schopni řešit. Proto Vás prosíme nás prvně kontaktovat. Vzhledem k tomu, že nemáme kamennou prodejnu, tak se může stát, že nám pošta balík nedoručí a zjistíme to až později ve schránce. Balík si vyzvedneme a vrátíme Vám samozřejmě plnou cenu. Co se týče věrohodnosti, to necháme na recenzích. Ať si udělá každý obrázek sám. Pokud Vám můžeme jakkoliv pomoct, budeme rádi, když se nám ozvete. Děkujeme.

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 3 měsíci

ok

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 4 měsíci

Zboží mi přišlo bez originálního balení zaprášené a upatlané jako by jej již někdo používal

Reakce obchodu Playbay.cz

tato zkušenost nás velice mrzí. Nicméně, v informaci o zboží bylo jasně uvedeno:

Bulk verze, kartonová krabice, renovované zboží.

ZBOŽÍ MŮŽE JEVIT ZNÁMKY POUŽÍVÁNÍ

Omlouváme se za nedorozumění, ale chyba není na naši straně.

• spokojenost

• Skladem
    • Není

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 5 měsíci

• Vse bylo tak, jak bylo přislíbeno, objednala jsem 20/12 rano a již 21/12 jsem mela zásilku pripravenou k vyzvednutí na odbernem miste zasilkovny, stihli jsme to tedy do Vánoc a ja tímto firmě moc dekuji!

• Super rychlé dodání

• Levnější zboží

Dobrý nákup

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 5 měsíci

Zboží bylo uvedeno, že je skladem, ale po dvou dnech byla objednávka zrušena, že zboží již nemají.

Reakce obchodu Playbay.cz

bohužel nastala chybná skladová dostupnost, což se může stát. Byl to prakticky den, protože jste objednal až pozdě večer. Máte pravdu, že jsme Vám dali vědět o něco později než jsme měli. Velice nás to mrzí a omlouváme se Vám. I tak děkujeme za recenzi a uděláme vše proto, abychom byli přesní a nestávalo se to.

Tým Playbay

• Rychle doruceni bez zadnych problemu a za skvele ceny

Mohu doporucit rychle dodani bez jakykoliv problemu priste opet pres toto objednam

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 6 měsíci

• dobré ceny a rychlost dodání zboží
    • webové stránky

Reakce obchodu Playbay.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Našim cílem je nejlepší prostředí pro zákazníka. Poskytované služby se neustále snažíme zlepšovat a proto by nás velice zajímaly Vaše postřehy, co se Vám konkrétně nelíbí. Prosíme napište nám na e-mail info@playbay.cz. Tuhle informaci bychom velice ocenili. Děkujeme.

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 6 měsíci

Ochota, super komunikace, doručení zboží

• 14 dní a nic

Reakce obchodu Playbay.cz

velice se omlouváme. Je to naše chyba. Zásilku jsme v systému označili jako odeslanou spolu s ostatními, i když jsme jí z jistých důvodů plánovali odeslat až den na to a poté jí dosud neodeslali. Jsme ochotní přistoupit na slevu za naše pochybení. V případě zájmu se nám ozvěte.

EDIT 21.11: Hra byla odeslána se slevou 200 Kč

• Nejlevnější cena na trhu, co se týče hry Deus Ex: Mankind Divided
    • Rychlá domluva, komunikace. Zboží bylo další den připraveno k odběru
    • Příjemná koupě
    • Jediná nevýhoda je snad nezřízená platba přes kreditní kartu, bankovní převod se může zdát v dnešní době zvláštní, ale není se čeho bát, zboží máte další den připraveno. :)

Doporučuji nákup, některé ceny jsou opravdu více než výhodně. 249 kč za konzolovou AAA hru která není ani rok stará mi příjde více než adekvátní.

• Příznivé ceny
    • Komunikace ze strany obchodu
    • Možná malinko rozšířit sortiment s hrami pro Xbox One

Obchod doporučuji, zboží dorazilo v pořádku, komunikaci se zákazníkem mohu též pochválit. Avšak jedinou chybu, kterou jsem udělal, bylo objednání zboží přes Zasilkovnu. Pán na výdejním místě byl velice nerudný.

• Ceny
    • Pomalejší reakce v komunikaci
  • nakoupil v obchodě Playbay.cz před 1 rokem

• Výběrní místo v Brně (2.největší město v ČR) a je to první obchod s rozumnými cenami kde si lze hry vyzvednout.
    • Nemožnost platit hotově na místě, zbytečně složité stránky.