• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 1 měsícem

• Zákaznický systém

Zpočátku jsem byl nedůvěřivý vůči eshopu kvůli nízkým cenám, obchod mě však překvapil a zboží jsem měl v Brně připraveno hned v den objednávky. Výborná komunikace a velice milý pán. Trochu mi chybělo, že se nemůžu zaregistrovat jako zákazník. Když kliknu na přihlášení, nic se nestane. Doufám, že to brzy opraví. Ocenil bych také, kdybych obdržel sledovací číslo nebo odkaz v e-mailu. Jinak naprostá spokojenost. Určitě nakoupím znovu.

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 2 měsíci

• Zboží bylo předáno v čas, za mě nejlepší obchod na hry

• Osobní odběr Brno

Nakupoval jsem zde poprvé. Obchod mě velice překvapil svými nízkými cenami a také možností osobně vyzvednout v Brně. Určitě to nebyl můj poslední nákup zde a můžu jen doporučit.

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 2 měsíci

• Vynikající ceny a rychlostí dodávky jsem byl překvapený.
  • nakoupil v obchodě Playbay.cz před 2 měsíci

Obal hry v italštině v této zemi jistě nikoho nepotěší

Reakce obchodu Playbay.cz

problém jsme s Vámi řešili přes e-mail a byli jsme připraveni na vrácení zboží. Po odeslání podmínek nutných k vrácení hry jste přestal komunikovat a teď jste nám udělili negativní recenzi. Rádi bychom s Vámi tenhle problém dotáhli do konce. Budeme rádi, když se nám ozvete. Děkujeme.

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 3 měsíci

I přes to že mi obchod poslal e-mail, že je zboží odesláno, nic se dále nestalo. Zboží nedorazilo a telefon mi nikdo nezvedá. Nakonec jsem musela objednávat jinde a z tohoto obchodu doteď žádná odezva.

Reakce obchodu Playbay.cz

zboží jste objednala 2. 7. 2018 22:39:12, odeslali jsme 3.7 a od 4.7 Vám to leží na poště. Telefon jsme nezvedali kvůli poruše, za což se velice omlouváme. Na e-mail reagujeme nonstop, bohužel nám žádný nedošel.

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 3 měsíci

• Vše OK
  • nakoupil v obchodě Playbay.cz před 5 měsíci

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 6 měsíci

vše na 1

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 7 měsíci

Na e-shopu jsme objednávali Kinect. U popisu zboží bylo sice upozornění, že zboží může jevit známky užívání, ale po doručení jsme zjistili, že tyto "známky užívání" jsou natolik markantní, že jsme zboží spolu s odstoupením od smlouvy poslali zpět na adresu uvedenou v obchodních podmínkách e-shopu. Vrácené zboží si e-shop nepřevzal (na adrese nebyl dle údajů pošty nikdo zastižen), od 20.2.2018 leží balík na poště! Zatím doufám, že si e-shop zboží převezme a vrátí zaplacenou kupní cenu. Důvěryhodně na mne e-shop ale vzhledem k výše uvedenému rozhodně nepůsobí.

Reakce obchodu Playbay.cz

tato zkušenost nás velice mrzí. Jsme seriózní obchod a snažíme se dopřát zákazníkovi to nejlepší. Bohužel problémy, o kterých nevíme, nejsme schopni řešit. Proto Vás prosíme nás prvně kontaktovat. Vzhledem k tomu, že nemáme kamennou prodejnu, tak se může stát, že nám pošta balík nedoručí a zjistíme to až později ve schránce. Balík si vyzvedneme a vrátíme Vám samozřejmě plnou cenu. Co se týče věrohodnosti, to necháme na recenzích. Ať si udělá každý obrázek sám. Pokud Vám můžeme jakkoliv pomoct, budeme rádi, když se nám ozvete. Děkujeme.

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 7 měsíci

ok

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 8 měsíci

Zboží mi přišlo bez originálního balení zaprášené a upatlané jako by jej již někdo používal

Reakce obchodu Playbay.cz

tato zkušenost nás velice mrzí. Nicméně, v informaci o zboží bylo jasně uvedeno:

Bulk verze, kartonová krabice, renovované zboží.

ZBOŽÍ MŮŽE JEVIT ZNÁMKY POUŽÍVÁNÍ

Omlouváme se za nedorozumění, ale chyba není na naši straně.

• spokojenost

• Skladem
    • Není

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 9 měsíci

• Vse bylo tak, jak bylo přislíbeno, objednala jsem 20/12 rano a již 21/12 jsem mela zásilku pripravenou k vyzvednutí na odbernem miste zasilkovny, stihli jsme to tedy do Vánoc a ja tímto firmě moc dekuji!

• Super rychlé dodání

• Levnější zboží

Dobrý nákup

• nakoupil v obchodě Playbay.cz před 9 měsíci

Zboží bylo uvedeno, že je skladem, ale po dvou dnech byla objednávka zrušena, že zboží již nemají.

Reakce obchodu Playbay.cz

bohužel nastala chybná skladová dostupnost, což se může stát. Byl to prakticky den, protože jste objednal až pozdě večer. Máte pravdu, že jsme Vám dali vědět o něco později než jsme měli. Velice nás to mrzí a omlouváme se Vám. I tak děkujeme za recenzi a uděláme vše proto, abychom byli přesní a nestávalo se to.

Tým Playbay

• Rychle doruceni bez zadnych problemu a za skvele ceny

Mohu doporucit rychle dodani bez jakykoliv problemu priste opet pres toto objednam