• velký sortiment
    • dobré ceny
    • velký sortiment, ale bohužel někde v ..............
    • komunikace ?? cizí slovo

Velmi zklamán , dnes jsem se sice dovolal a po týdnu zboží které bylo skladem NENÍ !? Myslím, že na dnešní dobu toto NE !! Paní slíbila že peníze do dvou dnů vrátí, tak alespoň něco pozitivního.

• Ani po měsíci mi nebylo oznámeno, že zboží neobdržím! Musel jsem tam volat.
    • objednáno 19.4,od té doby ticho.

Po 10 dnech,mám jen mail objednávka přijata a nic dalšího.

• tovar bol vraj skladom no syn ho dodnes žiaľ nemá. Môj plán bol pod stromček no verím že dorazi

• měli v nabídce zboží které jsme chtěla, ale ani za 10dní nepřišlo a ani žádné info o dodávce či termínu

Reakce obchodu Plastikovemodely.eu

Dobrý den, mrzí mne Vaše nespokojenost. Kontroloval jsem Vaši objednávku, a objednávala jste zboží, které bylo na webu označeno "není skladem".
    Kontaktovali bychom Vás s termínem naskladnění, jakmile bychom jej věděli, bohužel jej zatím nevíme.
    Příště se vynasnažíme komunikovat lépe, děkujeme za připomínku ke zlepšení.

• Absolútne žiadna komunikácia. Je to už takmer dva týždne od objednávky a obchod sa nevyjadril k stavu objednávky,proste nula bodov

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode a zároveň aj posledný,už nikdy viac

• nespokojen s délkou dodací lhůty
    • Nabizi zbozi do 4-7 dnu, ktere nema. Kdyz jsem volal,co je s moji objednavkou tak mi pani rekla, ze je nedostupna a ze mi zjisti, zda je v nemecku a zavola mi. Nikdo se neozval a kdyz jsem volal tak mi rekla, ze to jeste zjistuje a ze mi zavola. Nikdo se uz neozval.
    • nekomunikuje s objednávajúcim, kupujúcim, bez odozvi

nepochopiteľné

Na stránkách nabízí že zboží je na skladě ale skutečnost je zcela jiná

• nulová komunikace ohledně zakázky

• mají napsáno skladem , ale není to pravda
    • nic nenapíšou
    • prostě další špatnej obchod

Reakce obchodu Plastikovemodely.eu

Omlouváme se za špatné zkušenosti v minulosti. Pokud by jste přece jenom našel zboží, o které by jste měl zájem, rádi Vám poskytneme slevu na další nákup a dokážeme zlepšení. Prosím kontaktujte nás.

• Zboží bylo zabaleno do pevné krabice, takže přežije i horší zacházení se zásilkou na české poště.
    • Nulová komunikace. Obdržel jsem nekompletní objednávku (neobdržel jsem jednu objednanou položku), aniž by se mě někdo zeptal zda-li o nekompletní objednávku mám zájem.

Reakce obchodu Plastikovemodely.eu

moc se omlouváme za vzniklé komplikace . Chybička se vloudila.Budeme dělat vše pro to, abychom vás nezklamali při příštím nákupu.
    Team eshopu PlastikoveModely.eu