• Rychlost dodani
    • ochota resit moje dotazy
    • Chtela jsem si to poslat klzasilkovou sluzbou, nemaji v nabidce
    • Osobni odber jenom v praze

Nejsem z Prahy a posta je draha

Reakce obchodu Plastikovemodely.eu

na rozšíření dopravy pracujeme, plánujeme také nová odběrná místa a přidání kurýrní služby, děkujeme.

• komunikace
    • přehlednost eshopu
    • málo možností dopravy
    • kamenná prodejna

standardní eshop

Reakce obchodu Plastikovemodely.eu

na rozšíření dopravy usilovně pracujeme, původní dopravce nebyl moc kvalitní a bylo lepší nemít dopravu žádnou, než tu která ničí věci.

Kamenná prodejna bude příští rok, snad zatím vydržíte u stále se zlepšujícího eshopu :)

• ceny
    • komunikace
    • rychlost dodání

lepší obchod v tomto oboru

• Nabídka
    • Popisky produktů

Dobrý eshop

• mají napsáno skladem , ale není to pravda
    • nic nenapíšou
    • prostě další špatnej obchod

Reakce obchodu Plastikovemodely.eu

Omlouváme se za špatné zkušenosti v minulosti. Pokud by jste přece jenom našel zboží, o které by jste měl zájem, rádi Vám poskytneme slevu na další nákup a dokážeme zlepšení. Prosím kontaktujte nás.

• Zboží bylo zabaleno do pevné krabice, takže přežije i horší zacházení se zásilkou na české poště.
    • Nulová komunikace. Obdržel jsem nekompletní objednávku (neobdržel jsem jednu objednanou položku), aniž by se mě někdo zeptal zda-li o nekompletní objednávku mám zájem.

Reakce obchodu Plastikovemodely.eu

moc se omlouváme za vzniklé komplikace . Chybička se vloudila.Budeme dělat vše pro to, abychom vás nezklamali při příštím nákupu.
    Team eshopu PlastikoveModely.eu

• Váš obchod měl příslušné zboží

Doporučil bych váš obchod ostatním
    Dobrá komunikace,dostupnost zboží

Reakce obchodu Plastikovemodely.eu

děkujeme za recenzi a spokojenost s naším obchodem a budeme dělat vše pro to, abychom vás nezklamali ani při příštím nákupu.

• nikam nemusím

Reakce obchodu Plastikovemodely.eu

Velmi děkujeme za Vaši kladnou recenzi a budeme dělat vše pro to, abychom vás nezklamali ani při příštím nákupu.
    Team eshopu PlastikoveModely.eu

• výborná komunikace s prodejcem. Potřeboval jsem zjistit dostupnost modelu a za 10 minut mi potvrdil termín.

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Osobní komunikace
    • Rychlá reakce
    • Na stránkách je stále zboží, které již není a nebude

Reakce obchodu Plastikovemodely.eu

Velmi děkujeme za Vaši kladnou recenzi a budeme pracovat na zlepšení.

• Skladem , dodací lhuta

O.K.

• Kvalitu a spolehlivost

Jsem maximálně spokojen od začátku nákupu do konce.Auto jezdí parádně.

• přehlednost

vynikající,jsem naprosto spokojena.

Team eshopu PlastikoveModely.eu

• Pro mne je výhodou blízkost prodejny, personál v pohodě je znalý modelářské problematiky. Stránky jsou přehledné a jasné, rychlá orientace.
    • Doposud jsem slabiny neshledal.

Rychlá komunikace. Od ojednávky k vyzvednutí modelu cca tři dny.Přehlednost stránek, jednoduché objednání

• Přehledný web
    • Skvělá komunikace prodejce

Nemám slov

Vše OK

Reakce obchodu Plastikovemodely.eu

Velmi děkujeme za Vaši kladnou recenzi,