Bohužel plechovka plasti dipu přišla poškozená (nevím jestli dopravou nebo už od prodejce). Rozbité krycí víčko tak, že téměř nejde sundat a promáčklý vršek plechovky.

Obchod asi dobrý, ale bohužel černý podklad mě jedna plechovka vůbec nešla sprayovat, tekla z ní jen černá voda (pro chytráky, byla v pokojové teplotě a ano zatřepala jsem s ní.) takze s jednou jsem dělala čtyři kola a tímpadem podklad nic moc. Chameleontova barva mě na světle nejvíce ukazuje zelenou, přestože jsem koupila modro fialovou a je matná a bez lesku.

• Jenom jeden sprej ze 3 kusů rozprašoval, zbytek prostě stříkal....

Reakce obchodu Plasti-Shop

Dobrý deň,

pri akomkoľvek výrobku sa môže nájsť chybný kus, ale my sa o tom nemáme ako dozvedieť, ak nás s takýmto problémom neskontaktujete. V budúcnosti je potrebné kontaktovať predajcu a riešiť reklamáciu - našim zákazníkom vždy vychádzame v ústrety.

Jednání obchodu je plně v pořádku.
    Co mi nejvíce vadí je kvalita nabízených produktů.
    Po nástřiku plastidipu je vše krásné a jak nové,ovšem při mytí motocyklu,stačí jen povrch "přejet" hadrem nebo houbou a už jsou na tom čmouhy,a když chcete čmouhu odstranit opětovným dotykem houby tak se barva odloupne!
    A to není vše,nechal jsem si přezout kola v servisu a byl jsem přítomen při přezouvání,a jelikož jsem vyučený automechanik tak přezouvání bylo v naprostém pořádku,ale po použití montpáky se plastidip samozřejmě zase odloupl! to už sem se opravdu dostával do varu!
    Utratím skoro 2000kč za plastidip,který vydrž do prvního umývání nebo přezouvání auta/motorky.
    Nejraději bych chtěl od vás peníze na zpět!
    Tohle mě dokáže vytočit!

Reakce obchodu Plasti-Shop

Dobrý deň, pán Řezáč,
    mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Ku každému balíku prikladáme letáčik s informáciami aké postupy je potrebné dodržať pre maximálnu spokojnosť. Za 3 roky pôsobenia na trhu sa s podobnými prípadmi nestretávame skoro vôbec a celosvetovo majú produkty PLASTI DIP tisíce spokojných zákazníkov, preto sa chceme uistiť, či ste dodržali najmä:
    - Dostatočný počet vrstiev, v letáčiku uvádzame min. 5 vrstiev, na často namáhaných častiach pokojne aj viac vrstiev. Takýto počet vrstiev nie je možné len tak prešúchať hoc aj nechtom (určite nie hubkou pri čistení)
    - Dôkladné odmastenie a očistenie (odporúčame technický lieh).
    Samozrejme, pri prezúvaní sa niekedy dokáže poškodiť aj lak, nie to ešte pogumovaná vrstva PLASTI DIP-om.