• žádná komunikace (potvrzení objednávky...)
    • plachta z výroby poškozená (peroface na min. 3 místech...)

Abych věděl, že objednávku přijali, musel jsem volat.
    Při rozbalování plachty jsme zjistili kolem spojů a lemů min. 3 místa s perforacemi...

• Plachta na míru rozměry úplně mimo objednávku o 1 m delší a o 20 cm širší.

• nekomunikuje,nevím co je s mojiobjednávkou, má zpoždění

Bazénová plachta byla bez uváděného lanka a napínáku, po urgenci dorazil napíník určený k napínání pletiva plotu a lanko. Jsem absolutně nespokojený a znechucený s takovým přístupem.

• objednávka byla podmíněna dodáním, které avízoval obchod na internetu, čili do dvou dnů. Obchod toto naprosto ignoroval.
    • obchod sám pro sebe, ne pro zákazníky

• Zbozi bylo avizovane ze je skladem, dosud nedorazilo a sledovani stavu neni funkcni. Pokud na zbozi chvatate, obchod nedoporucuji
    • Plachtu svarovalo nějaké pr.se neuveritelne

• Slibovali dodání do 5 dnů , dodali po urgenci za 7 dnú

Nedoporučuji nedodržují slibovaný termín , platba pouze dobírkou , dopravné pouze jedna možnost kurýr za 120 Kč . Vše jenom to nejdražší .

• Po rozbalení nesouhlasí rozměr

• Není možnost zvolit způsob platby
    • Není možnost zvolit přepravní společnost

Provozovatele int. obchodu zákazník nezajímá, i z některých ost recenzí vyplývá, že provozovatele int. obchodu zajímá jen prostý kšeft, jak a kdy se dostane zboží k zákazníkovi ho nezajímá, používá přepravu 123k...., nejhorší přepravní spol. a jinou si zákazník sám za sebe neobjedná, nemožnost zvolit způsob platby a způsob přepravy je v dnešní době špatně,

• Folieí byla ve špatné kvalitě, 4bm fólie svařeny že 3kusu a propalena ve sváru .

V tomto obchodě už nenakoupim a proto jej nedoporučuji jiným zákazníkům.

Dříve jsem již v tomto obchodě nakupoval - vždy bez problémů.
    Letos po více než týdnu se ještě objednávka nevydala na cestu. Navíc jediná možnost platby je na dobírku a spolu s dopravou to už dělá skoro 200 Kč.

• Žádné informace o objednávce

• do dnešního dne jsem zboží ještě neobdržel a objednával jsem zboží 2.8.2022 ač jste napsali že zboží bude doručeno do dvou dnů.

zboží nedorazilo,máte nějaké dlouhé dodací doby

• Bylo dodáno zboží v jiném rozměrů.

• zboží dorazilo v pořádku
    • špatná až žádná komunikace ohledně stavu objednávky / expedice / doručení, nerespektování tel. čísla pro doručení (použito fakturační)
    • není možnost platiby kartou online

žádost o hodnocení nákupu dorazila dříve než zboží

• To je šlendrián. Plachta je na levé straně dlouhá a na druhé se nedostává 20cm. Nikdo nepsal, že by plachta byla vadná.

Nic neposílají a nekomunikují. Obchod na nic.

• Zaslali mi jinou barvu folie nez jsem si objednal