• Skvělé ceny.Digitální distribuce,okamžité doručení internetovým převodem.

• Možnost zaplatit přes internetové bankovnictví ERA.
    • Nabídka by mohla být o něco širší.

Reakce obchodu plaaay.cz

velmi děkujeme za Vaší objednávku a přínosné hodnocení, nabídku našeho internetového obchodu se snažíme neustále rozšiřovat. Díky Vaší zpětné reakci můžeme náš obchod neustále vylepšovat ke spokojenosti zákazníků, děkujeme Vám za ni.

Přejeme hezký den

vse ok

• Přímá dodávka software přes web

• rychlost dodání

Z mého pohledu býka informace o nedostupnosti zboží nepřehledná. Po mé výtce obchod zajistil téměř okamžité doručení. Tedy velmi příkladný přístup k zákazníkovi. Proto doporučuji

Reakce obchodu plaaay.cz

velmi se omlouváme za nepřehledné uvedení dostupnosti produktu.

Zároveň děkujeme za Vaše hodnocení, díky Vaší zpětné vazbě můžeme náš internetový obchod stále zlepšovat ke spokojenosti zákazníků.

Přejeme hezký den

• Spolehlivost

Rychlé řešení případných reklamací.
    Dobrá komunikace se zákazníkem.

• rddrt
    • tz

drt

• Vše proběhlo v pohodě, nej obchod s hrami!

Tento obchod na 100% doporučuji! Skoro nejlevnější ceny!

• bonusy

• dobré ceny, okamžitě poslali kód po přijetí platby.
    • nemá

Jsem spokojený a určitě opět využiju tento obchod.

• Rychlost,Kvalita ,Cena!!!!

Uzasna cena rozhodne doporucuju

• Rozumné ceny, rychlost dodání
    • Asi nic

• Klíč ke hře doručen okamžitě po zaplacení

Nakupuji zde pravidelně a všem rozhodně doporučuji

• obcas cena

kdo ma platebni kartu s povolenym nakupem na internetu,pro toho jasna volba.

• - dostupné ceny
    • - stažení online
    • - žádné

• Dodán jiný produkt, než byl objednán

Dodavatel dodal jiný produkt, než inzeroval, při žádosti o vrácení peněz se vymlouvá na dodavatele, což mě, jako zákazníka nezajímá. Dodnes, t.j. skoro 3měsíce od zaplacení mi nebyla vrácena ani koruna, obchod již nekomunikuje...Veškerá komunikace zadokumentována, podán podnět ČOI a právní kanceláři.

Reakce obchodu plaaay.cz

děkujeme za Vaše férové ohodnocení. Zcela chápeme, že s dobou řešení nastalého problému nejste spokojen, jedná se o nestandardní situaci, která je i pro nás nepříjemná a velmi nás mrzí, že k ní došlo. Snažíme se tuto situaci pomoci vyřešit, jak jen je to z naší strany možné. Ne vždy je bohužel v našich silách vyřešit určitý problém pouze námi, stejně tak v tomto případě jsme nuceni nastalý problém řešit přes vývojáře a vydavatele, na jejichž odpovědích jsme plně závislí.

Dodali jsme Vám produkt, který jste si u nás objednal, pouze u dané hry chybí české titulky, které by ve hře měly být dle Steamu obsaženy. Proč tomu tak není a jak tento nedostatek napravit se snažíme zjistit. Od počátku nastalého problému s Vámi průběžně komunikujeme a jakmile máme nové informace ohledně daného problému, ihned Vás o nich zpravujeme emailem, stejně tak průběžně komunikujeme s vývojáři a vydavateli, abychom si mohli být jisti, že Vám podáváme maximum možných informací a že tuto situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti co nejdříve.

Velmi se omlouváme za nastalou nepříjemnou situaci a její zdlouhavé řešení

• Digitální distribuce

Super

• Nabídka
    • Spolehlivost

Přehledný a rychlý obchod bez problému s poměrně velkým rozpětím nabídky. Možná více DLC by neuškodilo. Jinak veliká spokojenost a určitě můžu doporučit :)

• rychlost dodání klíčů
    • velká možnost plateb
    • různé slevové akce
    • bonus za každý nákup
    • online chat
    • chybí nejprodávanější zboží zobrazeno na stránkách
    • mohla by být lepší přehlednost obchodu
    • chybí popisky k dané hře

při minulém nákupu nebylo zboží skladem, ale stejně jsem ho dostal do 2 hod.
    Rychlá komunikace při vyřešení problému s neplatným klíčem. Způsobilo to špatná čitelnost klíče na straně obchodu. Chyba byla v prvním písmenku.

Reakce obchodu plaaay.cz

velmi děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás, že jste nenalezl popis hry, na stránce každé hry je ve spodní části záložka "Popis" (vedle záložek Galerie, Video a Jiná vydání), kde naleznete potřebné informace o dané hře. Vážíme si Vašich podnětů, díky nim můžeme náš internetový obchod stále zlepšovat.

Hezký den