Levné a rychlé.

• RYCHLOST
    • KVALITA
    • BEZKONKURENČNÍ CENY
    • *

Byl jsem velmi spokojený. Zboží dorazilo, navíc jsem dostal dárek v podobě hry. DOPORUČUJI

• ochota,vstřícnost,podnikatelský duch v dobrém slova smyslu
    • na nic jsem nedošel

jednoduše...DOPORUCUJI

• Stažení her online
    • nic jsem nenašel

Perfektni

• Rychlost, nízké ceny!

Nejlepší obchod pro PC hráče. Najdete zde skoro všechny známé PC hry a to za nízké ceny. Klíč dostanete do pár minut.

• rychlost a flexibilitu.přes internet si hru můžete obědnat prakticky kdykoliv a dorazí hned :)

• Umožňuje on-line platbu převodem (bez použití karty) a měl požadované zboží.

Obchod je v pohodě, veliké plus je milá a vstřícná pracovnice na telefonu.

• vše je perfektní skvělá komunikace s lidmi z plaaay.cz
    • žádná

vše je perfektní nemám co více říct na nic si nestěžuji vše je super

• Spolehlivost
    • Potenciálně problém při nákupu více aktivačních klíčů najednou. Většinou je skladem pouze jeden. Zárověň ale doplňují zásoby do 24 hodin.

Většině online obchodů prodávajících aktivační klíče ke hrám se nedá věřit. Ze začátku jsem váhal a hledal co nejvíce recenzí, ale vyplatilo se. Mnohem levnější než z originálních stránek.
    Super výhodou je narůstající sleva na opakované nákupy.

Reakce obchodu plaaay.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud si budete na našich stránkách objednávat více klíčů najednou, můžete si jejich dostupnost vždy ověřit u naší zákaznické podpory.

• nevím o žádné

Funguje bez problémů

• Rozhodně rychlost, jelikož mi klíč ke hře došel ještě dřív než potvrzení z banky o platbě.
    • Nevím o žádném, je to můj první nákup a jsem spokojená, i když vysvětlení, jak si stáhnu hru pokulhávalo. Musela jsem se ptát kamarádů, kde ji mám stáhnout.

Měli to co jsem potřebovala, zaplatila, klíč ke hře dostala, vše funguje jak má být, i když návod, jak stáhnu hru byl by mohl být lepší. Co se týče ceny, rychlosti, rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu plaaay.cz

děkujeme za Vaši přínosnou recenzi. V případě jakýchkoli nejasností ohledně aktivace klíče se vždy můžete obrátit na naši zákaznickou podporu, která Vám ráda poradí. Kontakt na podporu naleznete zde: http://plaaay.cz/about/

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, díky ní můžeme služby pro naše zákazníky stále zlepšovat.

Tým Plaaay.cz

• Nemohu posoudit. Koupil jsem si pouze licenční klíč ke hře a ten dorazil téměř okamžitě.Takže super

• Velmi příjemné ceny, které již nabízí důvod proč neužít pirátskou verzi hry, Systém dodání formou E-klíče, který umožní aktivovat stáhnutou hru.
    • V návodu na okamžitou platbu by měla být uvedena klauzule (upozornění), že v případě platby prostřednictvím Pay-pal bankovního ústavu je při opakované platbě generován VS (variabilní symbol-číslo objednávky) společností Pay-pal, nikoli VS plaaay.cz. Rovněž by zde mělo být upozornění, že pokud platíte prostřednictvím okamžité platby přes vybraný bankovní ústav, může být tato služba banky v odstávce a vaše platba proběhne v jiném čase nežli online.

Vznikl zde problém při platbě zboží duplikací okamžité platby bankovním ústavem, který byl tou dobou v odstávce. Na jeden VS byly poukázány dvě platby. Tato skutečnost byla se společností plaaay.cz následně bezproblémově dořešena. Komunikace po telefonu neproběhla, pouze formou e-mailů. Způsob řešení byl tedy mírně delší, avšak výsledek byl uspokojivý a zduplikovaná platba vrácena. Celkově mohu říci, že při dalším nákupu hry budu preferovat tohoto dodavatele (samozřejmě, že cena musí být konkurenceschopná) a mohu ho s čistým svědomím doporučit.

Reakce obchodu plaaay.cz

děkujeme za Vaši přínosnou recenzi. Jak píšete, celá situace nastala díky odstávce dané banky, a proto zde také vznikla duplicitní platba, kterou jsme Vám již v pořádku navrátili.

Díky Vaší zpětné vazbě můžeme naše služby stále zlepšovat, děkujeme Vám za ni.

Mějte hezký den

spokojenost

• rychlost dodání
    • žádne

• - objednala jsem si hru a kód mi dorazil prakticky okamžitě po zaplacení

Kupoval jsem elektronickou licenci,zaplatil jsem,během několika minut dorazilo.Za mě všechno jak má být,žádný problém.

• Okamžitou dodávku a předvyplněný platební převod u ČSOB.
    • Guild Wars 2 Heart of Thorns mi nemohlo být dodáno už během beta eventů.

Tak celkem příznivé ceny a výhody pro stálé zákazníky se mi určitě jeví jako velké plus. Z vlastní zkušenosti jsem s obchodem víc než spokojený.

Reakce obchodu plaaay.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Licenční klíče, které jsou v předobjednávce, zasíláme nejpozději v den oficiálního vydání hry - tuto informaci máme také uvedenou u každé hry, kterou v předobjednávce máme.

Tuto lhůtu zaslání klíče máme nastavenou z toho důvodu, že ve většině případů získáme klíče k nově vydaným hrám právě až v den jejich vydání. Z tohoto důvodu bohužel nemáme možnost zaslat Vám klíč dříve.