• Spolehlivost, rychlá odezva na dotazy

Reakce obchodu PIXIE CREW

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení a jsme velmi potěšeni, že jste byli spokojeni s naší spolehlivostí a rychlou odezvou na Vaše dotazy. Pro nás je toto velmi důležité a snažíme se vždy poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Těšíme se na Vaše další nákupy a věříme, že Vám budeme moci nabídnout stejně kvalitní služby i nadále. Mimochodem, doporučujeme Vám navštívit náš webový nástroj PixieCrewEditor na www.pixiecreweditor.com, kde si můžete vytvořit vlastní designy pro naše produkty.

S přáním krásného dne,
    Milan Gába, pixiecrew.cz

• Jeden den objednám a druhý den mám doma

Jsem s obchodem výrobků PIXIE CREW velmi spokojená.Zvláště si cením rychlosti vyřízení a zabalení výrobků!

• Slušná komunikace.

V době 50% slevy obchod / výrobce objednávku podmiňoval minimální útratou 600 Kč, což vzhledem k malým hodnotám jednotlivých zboží za hranou akceptovatelnosti. Objednávka zrušena / nerealizována, jinde se na jiném místě táž kombinace zboží pořídit nedala. Zboží oželíme.

Reakce obchodu PIXIE CREW

Vážený zákazníku,

děkujeme za vaši zpětnou vazbu a rozumíme vaší nespokojenosti ohledně minimální hodnoty objednávky. Chtěl bych vám poskytnout nějaké informace, které mohou pomoci objasnit důvody této politiky.

V době výrazných slev, jako je 50% sleva, kterou jsme nedávno nabízeli, se značně zvyšuje počet objednávek. Abychom zajistili efektivní a rychlé zpracování těchto objednávek a udrželi kvalitní služby, je nutné pokrýt náklady spojené s balením a provozem skladu. Nastavení minimální hodnoty objednávky nám umožňuje pokrýt tyto náklady a zároveň udržet ceny co nejnižší pro všechny naše zákazníky.

Jsme si vědomi, že tato politika může někdy představovat nevýhodu pro některé zákazníky, a proto se snažíme najít rovnováhu, která by vyhovovala všem. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a vaše zpětná vazba je pro nás cenná, protože nám pomáhá zlepšovat naše služby.

Pokud máte další otázky nebo návrhy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a snažíme se vždy najít nejlepší možné řešení.

Děkujeme za pochopení a věříme, že i přes tuto nevýhodu budete i nadále spokojenými zákazníky našeho obchodu.

S pozdravem,
    Milan Gába, pixiecrew.cz

Naprostá spokojenost

Velmi mila komunikace se zákaznický servisem. Prijemny a ochotný pán na lince

• Velmi rychle dorucenie. vsetko prebehlo v poriadku. odporucam.
    • farebnost pixelov pribalenych ku silikonovemu panelu a penazenke nezodpoveda obrazku na eshope. mohli by ste predavat aj samostatne balenie pixelov s mix farbami.

• vysoká kvalita výrobků

vysoká kvalita, školní batoh vydržel bez problémů 1.-3. třídu a kupujeme stejný motiv v provedení pro starší

první nákup a celková spokojenost

• Skvělé, kreativní věci
    • Pořád zajímavý batoh, penál
    • Jednoduchá údržba
    • Nácvik motoriky třeba po nemoci
    • Rozvíjení fantazie
    • Konikativnost obchodu
    • Neznal jsem jej dříve

Nechci dělat reklamu, ale tyhle věci si zamilujete! Kolegyně mi zabavila hrnek, už jsem objednal další, nejsem tvořivý typ, ale tohle jsem si zamiloval! Člověk nemusí mít aranžérské vzdělání a přesto si může vytvořit něco originálního.

• opravdu zajímavé výrobky
    • podporují kreativitu
    • nejsou otřelé, okoukané
    • dobrá komuikace s obchodem
    • rychlé zaslání
    • proč jsem jej neznal dříve?

Zatím můj letošní nejlepší objev. Zajímavé věci, dobrá domluva, jsem opravdu velice spokojen a přeji všem, který tento obchod vytváří, aby vydrželi i v tého hodně nejisté době!

• Zajímavé výrobky
    • Dobré ceny
    • Rychlé zaslání
    • Možnost Zásilkovny
    • Neznám

Jsem velice spokojen

• Rychlé vyřízení objednávky

• Rychlé dodání dobře zabaleného zboží.

• Rychlé vyřízení a dodání.
    • Milá komunikace a dárek pro naše pacienty do dětské ordinace byl krásným vánočním překvapením
    • Pěkný materiál a výrazné barvičky. Děti si určitě dlooouho vyhrají.

• Skvělé ceny
    • Info o slevách do sms

• Rychlé vyřízení. V pořádku doručeno.

Kvalitní, pěkné zboží za skvělou cenu. Rychlé dodání, skvělá komunikace.

Vše v pohodě a k mé spokojenosti

• Dobrá komunikace obchodu a okamžité vyřízení objednávky.