Bohužel jsem rozbalila krabici se zpožděním až před Vánocemi, džbánek dorazil rozbitý. Dle mého nebyl dobře zabalen, samozřejmě část viny může ji na vrub dopravní společnosti. Na můj email tři týdny nikdo z obchodu nereaguje.

po šesti pracovních dnech od objednávky není zboží ještě dodáno a ani žádná informace v jakém stavu se objednávka nachází.

• Nemám co doporučit,hodnotit,zboží ještě nedorazilo....

• poslali jiné zboží

bylo dodáno jiné zboží než bylo objednáno .

• Obchod nekomunikoval

• Zboží mi bylo zasláno až po mé urgenci
    • Kontaktní telefoní číslo nefunkční

Reakce obchodu Pivní dárky

Nemůžeme plně souhlasit s tím, že zasíláme až po urgenci. Zákazník objednal zboží, u kterého musí specifikovat velikost. Až do jeho urgence jsme však neměli žádnou zprávu o jeho výběru.
    Je nám moc líto, že jsme nebyli dostupní na telefonu, který byl nedopatřením den mimo provoz.

• Žádné
    • Všechny

Celkem špatné ceny

Reakce obchodu Pivní dárky

mrzí nás, že jste s naším obchodem takto nespokojený. Mohl byste nám prosím trochu upřesnit, jaké "Všechny" nedostatky vám při nákupu vadily? Pokusíme se na nich zapracovat, abyste byl případně při dalším nákupu spokojenější.
    Děkujeme

• Nevím.
    • Matoucí informace na stránkách obchodu.
    • Nejprve nebylo uvedeno, že jsou na dovolené a zboží bude připraveno později, ale to jsem chápala.
    • Nakonec přišlo oznámení o možnosti vyzvednutí po-pá, ale když jsem přijela, na dveřích byla cedule, že mají letní provoz a otevřeno jen úterý-čtvrtek.

Nevím, možná to byla výjimka, ale pro mne nespolehlivý obchod s nedostatečnými informacemi pro zákazníky. Zboží jsem si koupila jinde.

Reakce obchodu Pivní dárky

Je nám velice líto, že vlivem špatného nastavení zobrazení informací na našem webu byla zákaznice nespokojena. Je to ojedinělý případ, ale i přes to se za něj omlouváme.

• Je moc drahý. Ty samétácky za 90 Kč mají jinde za 50,- Kč
    • Zasilkovna.
    • Nečte připsané zprávy, nedá zásilku přímo na pobočku ze které se zboží posílá.

Zboží jsem objednal, brzy potom mi přišel email, že si mohu zboží odebrat na pobočce. Zavolal jsem na číslo uvedené v mailu a domluvil převzetí. Když jsem dorazil na adresu pobočky, nikdo nikde nebyl a na telefonním čísle mi hovor už nikdo nebral. Tento obchod opravdu nedoporučuji!

Reakce obchodu Pivní dárky

Je nám líto, že se nám nepodařilo předat zákazníkovi jeho objednávku v pořádku. Bylo to zřejmě způsobeno tím, že poslední možný termín pro osobní odběr jsme avízovali na 19.12. V tento den několik zákazníků dorazilo a svou objednávku si vyzvedlo. Pokud jste ale přišel později, obchod byl již uzavřen. Informace o termínech pravidelně zveřejňujeme na našich stránkách i na Facebooku. Děkujeme za pochopení.

• Přehledné, dobrá nabídka
    • Způsob doručování - doba

Vzhledem k dodací lhůtě - přes dvě přepravní společnosti se vyplatí zajet si pro zboží osobně, nebo objednat jinde

• Vůbec jsem prodejnu nenašel v ulici, která je uvedená na webových stránkách. Takže na zboží kašlu, nebudu ho hledat po celé Praze.

Reakce obchodu Pivní dárky

prodejna je v ulici pod hlavičkou Medievum, s.r.o. Bohužel nemáme kamenný krám, takže výdejna nemá vývěsní výlohu. Pro případy, kdy by byl problém s nalezením adresy, nebo když potřebujete zboží vyzvednout v nestandardním čase, uvádíme v komunikaci telefon, na kterém je možné se informovat či domluvit. V případě, že se nám ozvete, domluvíme si detail předání.

Jan Prokop