• Obchod odpovídá na dotazy ohledně zboží. (Taky jak to napsali, tak to potom i bylo.)
    • Dobrá komunikace při objednání.
    • Rychlost dodání (zdržela to jenom Česká pošta o jeden den).
    • Kód pro zásilkovnu a tedy možnost vrátit zboží zdarma - výborná věc.
    • Pokud jde o turistické bundy, už nemají skoro žádný výběr oproti minulosti. Vypadá to, že dobré bundy měli tak před 5ti až 10ti lety.
    • Nulová komunikace při vrácení zboží - ani odpověď na email, ani potvrzení, že jim zboží přišlo, prostě nic.

Láhev přišla vadná

Zboží ačkoliv je zaplaceno stále nebylo doručeno, na mé dotazy kde se nachází a kdy bude doručeno nikdo nereaguje a pouze mi chodí dotazníky spokojenosti.

• V reklamě/ nabídce na FB je patrně stále jen jedna bunda velikosti L. Objednávku jsem vytvořil a čekal na fakturační údaje, abych ji mohl zaplatit. Vybral jsem si placení pomocí Google play. Místo těch údajů mi přišel mail, že jsem zboží nezaplatil a proto mi byla objednávka zrušena. Pokusil jsem se o druhý pokus. Bohužel se mi zobrazilo, že bunda již není skladem. Druhý den se mi zobrazila stejná reklama s nabídkou. Učinil jsem stejnou objednávku, opět se stejným průběhem a výsledkem. Proto obchod nedoporučuji. V.Toman

Část objednaného zboží, deklarovaného na stránkách e-shopu jako "dostupné skladem" nebyla v době zpracování objednávky k dispozici. Toto mi prodejce sdělil e-mailem po třech dnech od přijetí objednávky, tedy v době, kdy většina obchodů již svým zákazníkům doručuje zboží. Po změně objednávky trvalo dalších sedm dní, než bylo objednané zboží dodáno. Pozitivně lze hodnotit, že problém se změnou objednávky byl jednoduše vyřešen a nákup korektně dokončen, byť až za deset dní.

• Obchod nabízí zboží, které nemá skladem.

Vrácení jedné položky ze tří pro nevhodnou velikost bylo provedeno na druhý den, ale peníze z obchodu jsem dostal skoro až za měsíc a to po třech upomínkách.