• Vše ok

Děkujme za Vaše hodnocení!
    Jsme rádi za Vaši spokojenost, která nás posunuje stále vpřed. Jsme tu přece pro Vás!
    Kvalitní materiály, dobře padnoucí střih, skvělý design, rychlé dodání a dobrá cena je u nás na prvním místě!

• Rychlost,
    • Dají se domluvit individuální práni
    • Někomu se může zdát drahý, ale kvalita fakt odpovídá.

Těšíme se na další spolupráci. Vaši "Pingáči"

Zbozi je kvalitni a moc pekne. Obchodnici reaguji na dotazy a snazi se pomoci. Manzel ma kratasy jiz nekolik let. Nyni jsem nakupovala pro sebe. Nakoupim urcite znovu.

• Velmi kreativní výrobce
    • Vyšší cena zboží

Reakce obchodu PINGU SPORT

Někdy zákazníkovi připadne, že máme vyšší cenu. My ale vše vyrábíme v ČR, máme české náklady a zaměstnáváme české zaměstanace. Nevyrábíme nikde po světě za pakatel...

Těšíme se na další spolupráci. Vaši "Pingáči"

Nízká cena, rychlé doručení, palec nahoru

• rychlost a spolehlivost

• Rychlé jednání
    • Barevně rozmanité a nápadité produkty

Barvičky nás baví!!!

Těšíme se na další spolupráci. Vaši "Pingáči"

• Výborné jednáni, ochota řešit požadavky zákazníka

Těšíme se na další spolupráci. Vaši "Pingáči"

Přehledné stránky, rychlé dodání, dlouhodobá spokojenost.

• Výborná komunikace
    • Kvalitní produkt

Vše super, včetně konzultace.

:-)

• Česká výroba
    • rychlost dodání

Těšíme se na další spolupráci. Vaši "Pingáči"

• Kvalitní čepice, už druhá, spokojenost

Těšíme se na další spolupráci. Vaši "Pingáči"

• Zboží mohlo být lépe zabalene

Barvy šatku odpovídali obrázku.

Děkujme za Vaše hodnocení!
    Jsme rádi za Vaši spokojenost, která nás posunuje stále vpřed.

Moc rádi se od Vás dozvíme co bychom mohli zlepšit na balení zboží.

Těšíme se na další spolupráci. Vaši "Pingáči"

čepice perfektně sednou, super materiál
    méně přehledné webové stránky

A navíc vše vyrobeno v ČR!

E-shop stále ladíme a moc rádi se od Vás dozvíme co bychom mohli zlepšit na přehlednosti naší nabídky.

• Rychlost dodání, přesně před Štědrým dnem

Děkujeme za hodnocení,
    jsme rádi že Vám zboží došlo ještě do Vánoc.
    Přejeme vše dobré a těšíme se na další spolupráci.

PS: dodací místo si vybíráte sami, jeho úroveň nedokážeme ovlivnit.

Super komunikace, rychlé dodání.

Těšíme se na další spolupráci. Vaši "Pingáči"

Značku Pingu mám rád, jen mě mrzí, že už není např. nabídka čepic, co byla dříve.. Myslím, že byl větší výběr.. Ale kvalita doufám zůstala.. Mám 3 čepice přes 8 let a stále jsou funkční

Děkujme za Vaše hodnocení!
    Kvalitní materiály, dobře padnoucí střih, skvělý design a dobrá cena je u nás na prvním místě!
    A to, že Vám vydržely tyto čepice již 8 let, to nás moc těší!!!

Máme nový e-shop, s kterým se stále sžíváme a někdy v období Vašeho ojednávání nám zmizely některé typy a varianty čepic z aktuální nabídky. Na to jsme přišli krátce po tomto zjištění. Možná to bylo tehdy, kdy jste si právě objednával... Nyní máme naši nabídku čepic kompletní. Postupně však připravujeme nové...

Těšíme se na další spolupráci. Vaši "Pingáči"

Vynikající komunikace s obchodem, rychlé dodání, maximální spokojenost s produkty.