• velice vstřícný personál při vyřizování reklamace, s takovým skvělým přístupem jsem se setkal poprvé.
    • široký výběr gastro zboží. A nejlepší ceny se kterými jsem se při hledání zboží na internetu setkal.
    • o žádné nevýhodě nevím

Už několikrát jsem zde nakupoval vše proběhlo vždy v pořádku až do posledního nákupu. Česká pošta mi doručila místo talířů hromadu střepů. Balíček jsem reklamoval ihned na poště ale také jsem oslovil obchod.
    Druhý den přijel kurýr obchodu a zboží přivezl jako náhradu za poškozené zboží.
    Tento přístup mě doslova šokoval, takové jednání se jen tak nevidí.
    A já budu tento obchod jediné doporučovat všem mým známým a přátelům.
    Reklamace vyřízená během chvíle bez dohadů bez štosů papíru opravdu lidský a velmi ochotný přístup k zákazníkovi.
    A pro ostatní obchodníky : učte se od pili.cz
    Pavel Hrabák

• Rychlé jednání
    • Kvalitní zabalení
    • Absolutně nic

Objednal jsem si od nich v sobotu odpoledne nerezový stojan na krájecí prkénka. V pondělí mi došlo na mail potvrzení o odeslání a v úterý už u mně zvonilo PPL. Byl ten stojan ve větší krabici (až jsem se lekl) obložený "bublinkama" a novinama. Tento obchod jsem si vybral proto, že jinde jsem toto zboží nenašel. U netových obchodů oreferuji rychlost a kvalitu vyřízení, takže doporučuji.

Velice rychlý obchod,v neděli večer objednané v úterý dodané.Děkuji za rychlost.I první obchod byl rychlý.

• Zboží dorazilo
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Zboží dorazilo rozbité
    • Obchod nereaguje

Objednala jsem 3 pařáky, zboží dorazilo, nicméně obchod se zbavuje nepořádku, který má a tak balí do skartovaného papíru i s tím papírovým práškem, takže mi to doma udělalo neskutečný nepořádek. Jeden z pařáčků přišel rozbitý, ihned jsem kontaktovala obchod s tím, kam mám zboží zaslat zpět, to bylo 11.5., dnes je 23.5. a ještě jsem nedostala žádnou odpověď.
    Obchod nedoporučuji.

• Rychlé jednání,pozadovane zboži jsem na jinem obchode nesehnal,zbozi prislo kvalitne zabalene,informace o odeslani zaslana

Byl jsem spokojen

• * rychlé jednání
    • * zboží dorazilo v pořádku dle objednávky
    • * méně přehledné stránky

Hledala jsem konkrétní zboží, které jsem jinde nenašla.Jinak jsem zde objednávala poprvé. Reakce obchodu a odeslání zboží bylo rychlejší než jsem čekala.