• Dlouhá dodací doba
    • Zboží po 12 dnech stále nedorazilo

• Dobré ceny
    • Zboží objednáno 11.10., dnes je 25.10. a zatím nedorazilo. Mělo být odesláno do 7 dnů od objednání. 22.10 jsem se dotazovala, kdy bude zboží odesláno, ale obchod nereaguje.

• Absolutně nekomunikuji
    • Dlouhá čekací doba na zboží

Čekám dva měsíce na naušnice, komunikace téměř žádná....neustále posílám maily a za dva měsíce mi přišla pouze 1x odpověď abych čekala další měsíc. Za mě obchod nedoporučuji a tady už nikdy nenakoupím!

• zboží jsem objednala 19.9.20, zaplatila kartou, ale do dnešního dne mi nedorazilo a obchod nekomunikuje

• zboží zatím nedorazilo a nebyl žádný komunikace o tom.

• Byla mi doručena prázdná obálka, respektive jen s fakturu. V obchode to vyřešili tím, že mi to zaslali znovu s tím, že to znovu zaplatim, což ne přijde v pořádku.
    • Nevím jestli byl balíček vykraden jak říkají oni nebo prostě jen zapomněli tam dát piercingové náušnice, chybi děláme všichni. Ale způsob "nápravy" je absurdní.
    • Jestli mám znovu zaplatit tak určitě v jiném obchodě a ne v tomto, také se mnou poté přestali komunikovat.l

Obchod nedoporučuji. Zboží mělo dorazit do 14 dnů, ale už jsou to 3 týdny a stále nikde. Přes mail nulová komunikace.

• Již je to 10 dní od odeslání platby, stále žádná odezva
    • Nereagují na e-maily

• Zdlouhavé, neseriózní přístup. Za mě už ne!

Po objednání zboží se týden nic nedělo, až dokud jsem nevznesla dotaz já, co je s mojí objednávkou. Dozvěděla jsem se, že mnou objednané zboží není. Sice jsem dostala alternativy na vybranou, ale ve finále mi stejně došel jiný typ (konkrétně šperkovnice), než jsem si z alternativ vybrala. Vracet to sice nebudu, ale taky už z této stránky ani objednávat nic nebudu.

• Po zaslání objednávky přišel automatický email s potvrzením, ale od té doby už obchod vůbec nekomunikoval. Čekal jsem 10 dní na nějakou zprávu o tom, zda a kdy bude objednávka vyřízená. Zatím žádná zpráva nedorazila tak jsem zboží koupil jinde.

Vzhledem k tomu,že zboží bylo doručeno poškozené (krabička šperku
    protržená) a nabízený dárek k nákupu nedorazil vůbec (???) nemohu obchod doporučit dalším zákazníkům.

Vážená slečno/paní Lado,
    může se stát, že neopatrným zacházením přepravce poškodí krabičku. V takovém případě je primárně nutné podat reklamaci u přepravce při přebírání zásilky a zároveň nás kontaktovat. Rádi Vám krabičku ke zboží dopošleme. Dárek k nákupu je nutné si vybrat v nákupním košíku - ve vaší objednávce žádná varianta z nabízených dárků, na které máte právo nebyla vybrána, proto jsme žádný nemohli odeslat.
    Stačí se na nás obrátit telefonicky nebo emailem a rádi Vám pomůžeme s výběrem dárku i s reklamací.
    Rádi Vám jej dopošleme spolu s krabičkou ke šperku.
    Bez zpětné vazby od Vás však nemáme na co reagovat.

• hrozné
    • komunikace

víc než hrozné

Vážený pane Rostislave,
    omlouváme za nedodání šperků Esprit - v současné chvíli dochází ke změně výrobní linky a skutečně k výpadkům dodání mnohých modelů. Tuto situaci jsme vyřešili stažením značky Esprit z nabídky. Vám jsme na email poslali návrh kompenzace za nedodání objednaných šperků.

Příjemný den

• obchod nekomunikuje
    • skoro 2 týdny od objednávky a zboží nikde

Není to můj první nákup v tomto eshopu. Ale na 100% poslední. Dříve nebyl jediný problém. Bohužel tentokrát jsem zboží objednala, řádně uhradila a to bylo vše co se dělo. Doba dodání u zboží měla být 4 dny. Všude garantují, jak se ta doba neprotáhne a do té doby to vyexpedují. Omyl. Po týdnu jsem psala mail s urgencí jestli je se zbožím nějaký problém a kdy bude odesláno. Odpoveď nepřišla. NEDOPORUČUJI.

Vážená zákaznice,
    rád bych se Vám omluvil za prodlení v komunikaci i expedici objednávky.

Rád bych měl pro Vás vážnější důvod, ale pravda je taková, že kolega,
    který Vás měl informovat o prodlení na to jednoduše zapomněl.

Zdržela se výroba objednaného náramku - náramky se vyrábějí ručně v
    chráněné dílně, takže někdy dojde ke zdržení, ale zároveň nechceme tuto
    značku rezolutně na tomto základě vyřazovat z nabídky.

Emailem jsme Vám navrhli kompenzaci a vše ostatní dokomunikovali - děkujeme za pochopení.

Urbánek Jan

• Tovar ani po 11 dnoch nedprazil.

Zatím nejhorší obchod s kterým jsem se setkal. Po 11 dnech komunikace žádná, zboží stále nemám. Již nikdy! NEBRAT!!!

• Nevim
    • Nedodal objednaného zboží

Zboží které jsem objednala nedorazilo do slibovaných 10 dnu. Musela jsem proto zakoupit jine zboží v kamenném obchodu.

• Žádná informace o stavu objednavky

Zklamaní

• nefunguje komunikace po e-mailu ani po telefonu

Obchod je z mého pohledu nefunkční.

• Dlouhá dodací doba !

• Žádné
    • nedodává zboží včas, proto už si v něm nic neobjednám

neobjednávejte si v tomto obchodě když chcete zboží k vánocům, přijde Vám až po vánocích což je vskutku ke vzteku.

Reakce obchodu Piercing-sperky.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení Vaší objednávky, krabička byla nedostupná, nabídly jsme za zdržení jinou zdarma. Objednávka byla odeslána 16.12. , takže do Vánoc stihla přijít. Děkuji za pochopení.