Obchod zatím na moji objednávku nereagoval! Nechápu !

• Nevzali si peníze, aniž by měli šanci objednávku splnit
    • Nekomunikuje, dokud se zákazník nepřipomene
    • Nemá u položek vyznačeno, které jsou a nejsou skladem

Objednala jsem si zboží, přišlo mi potvrzení objednávky s dodatkem, že pokud jsem zvolila platbu předem, mám vyčkat, až mi pošlou platební údaje. Pak se týden nedělo nic. Když jsem se mailem zeptala, jak to tedy vypadá, odpovědí bylo strohé "aktuálně není objednávka kryta". Žádné vysvětlení, žádná omluva ani informace, kdy tedy by mohlo být zboží skladem. V reakci jsem tedy objednávku stornovala. Následovala odpověď "OK". Nic víc, jako když si píšete na chatu s kamarádem.
    U položek na e-shopu nemají žádné informace, za to je/není skladem. Takže objednat si tam cokoli je sázka do loterie.

• mají velký výběr kávy Lavazza
    • dlouhá expedice kávy cca 10 dní

• Nakoupila jsem poprvé a jsem spokojená

• 20 dní jsem čekala na odpověď, že zboží je vyprodáno. Ale zboží mají na eshopu stále k dispozici
    • Nenapsali, jestli vůbec bude zboží někdy skladem
    • Zdá se, že o zákazníky nestojí

Rychlost, spolehlivost

• Doručení domů

• objednávka je aspon týden, to by tak nevadilo, kdyby byl člověk informován, že se něco děje. Dnes v devět hodin se mne ptáte na spokojenost a v 16.50 h mi přijde info, že zásilka je vyřízená . Navíc co znamená, že zásillka je vyřízená v mailu nenajdu - jako doručená do zásilkovny, ne o vyexpedovaná nebo co vlastně. Prostě nepřehledná komunikace.

• Po cca pěti dnech opověděli, že zboží je bohužel vyprodané, ale na stránkách bylo a je a i objednávku potvrdili.
  • Zboží objednáno před týdnem, stále nebylo doručeno

• Ani po týdnu nedorazily informace pro platbu předem, těžko tedy cokoliv hodnotit

Zatím prvni

• Super cena

• CENA
    • NIC

• S obchodem jsem velmi spokojena. Nabízí zboží vysoké kvality a v různých odvětvích prodej zboží. Využívám jej hlavně pro koupi jinak nedostupné kávy a čokolády. Zboží je vždy perfektně zabaleno a odesláno hned jak je kompletní a zaplacené.

• Vždy bylo vše v pořádku a rychlé dodání
    • Poprve 8 dní od objednávky a káva nikde,ale nevadí,stát se múže

Od objednávky 20.1.2022 se nikdo dál neozval!!!

Doporučuji !

dlouhá doba dodání

• Po 8 dnech jsem nedostal ani zprávu o odeslání objednávky....
    Také chybí telefon...