pokaždé maximální spokojenost

Velmi rychlé dodání.

• Rychlost a cena

• rychlost dodání

• Rychlé vyřízení, dobré ceny, příjemná obsluha.

Lze osobně vyzvednout bez poplatku.

**********

• poslali prošlé zboží
    • na reklamaci neodpovídají

Objednané repelenty poslali bez označení data výroby na spodní straně láhví, na které výrobce odkazuje na etiketě. Je oprávněné se tak domnívat, že označení data výroby bylo odstraněno záměrně, neboť se jedná o zboží po doporučené spotřebě, tedy prošlé zboží. Zboží bylo po doručení obratem reklamováno, do dnešního dne nebylo na reklamaci reagováno.

• Ikdyž ponoukají možnost doručit na Slovensko, na Slovensko nedoručuji a nakup stornuji

Reakce obchodu PETWORLD.cz

náš eshop působí pouze na území ČR, tak jak je uvedeno v obchodních podmínkách, nikde Slovensko nenabízíme.
    Děkujeme za pochopení
    Petworld.cz

• zboží nemá označení datumu spotřeby,takže je riziko použití

nedoporučuji tento obchod

Reakce obchodu PETWORLD.cz

pokud Vám dorazilo opravdu zboží bez expirace, zašlete nám ho prosím zpět na adresu skladu, vrátíme Vám peníze a reklamaci vyřešíme s dodavatelem. Omlouváme se za komplikace.
    S Pozdravem
    Petworld.cz

• Zboží bylo dodáno “ultra” rychle super

Objednané granule mají datum expirace za 10 dní. Dávka pro mou kočku na 4 měsíce. Sice jde o datum min trvanlivosti, ale na granulích je to již znát..Takže musím objednat nové, čerstvé a tyto rychle odnést tam, kde se včas spotřebují ( útulek) a kočky nejsou rozmlsané. Obchod mě mohl upozornit.

Objednavka byla vyrizena velmi rychle. Vecer jsem objednala a nasledujici den dopoledne mi bylo zbozi pracovnikem obchodu doruceno.

• Vse OK.

• Rychlost, spolehlivost

• vše dokonalé

• zcela mimořádná vstřícnost a ochota - z obchodu mi volali, že pokud si nestihnu věc před velikonoci vyzvednout, mohou mi jí uložit zdarma do výdejního boxu.

• slušný výběr za dobrou cenu

s obchodem jsem spokojený

Slečna na místě velmi milá a ochotná. Trochu těžší hledání v areálu při osobním vyzvednutí:).