• absolutní neschopnost personálu

• To co dorazilo bylo v poradku
    • Doruceni trvalo pomerne dlouho, ale to neni az takovy problem
    • Dorazily pouze 2 ze 3 objednanych polozek
    • Zadna komunikace

Objednal jsem 3 polozky. Platba dobirkou. Kdyz zbozi konecne dorazilo na Zasilkovnu. Vsiml jsem si, ze dobirka v sms byla o dost nizsi nez na puvodni fakture. Konkretne presne cena za 2 polozky ze 3 plus postovne. Vsechny 3 polozky byly pri objednavce oznaceny jako Skladem. Nikdo me neinformoval, ze zbozi neprijde. Proste mi o tyden pozdeji prisla sms at si vyzvednu balicek za mene penez s mene zbozim.

Takto ne pratele.

To ze zbozi neni skladem, nebo vznikl nejaky dalsi problem, to se muze stat. Ale ze mi o tom nikdo neda vedet a proste vytvori novu (nekompletni) zasilku za mensi dobirku a hraji mrtveho brouka?

• Cele zle
    • Dodnes mi nevratili peniaze
    • Chaos snad vo vsetkom
    • Neochota pomoct

• Neochota dodat tovar na SR,pricom tu moznost na stranke maju.
    • Zatial mi nevratili peniaze

Nikdy viac

• Nikdo neodpovídá

• Zboží dorazilo poškozené. Obchod nekomunikuje, nebere telefon.

Špatná zkušenost. Již zde nenakoupím.

• Zboží jsem zaplatila převodem dopředu a nebylo mi doručeno.
    • Nikdo nereaguje na emaily ani nezvedá telefon

Důrazně nedoporučuji zde nic kupovat! Objednala jsem granule, zaplatila ale zboží dodnes nedorazilo. Nekomunikují, nezvedají telefon a ani nereagují na emaily! Předávám na ČOI.

• poslali prošlé zboží
    • na reklamaci neodpovídají

Objednané repelenty poslali bez označení data výroby na spodní straně láhví, na které výrobce odkazuje na etiketě. Je oprávněné se tak domnívat, že označení data výroby bylo odstraněno záměrně, neboť se jedná o zboží po doporučené spotřebě, tedy prošlé zboží. Zboží bylo po doručení obratem reklamováno, do dnešního dne nebylo na reklamaci reagováno.

• Ikdyž ponoukají možnost doručit na Slovensko, na Slovensko nedoručuji a nakup stornuji

Reakce obchodu PETWORLD.cz

náš eshop působí pouze na území ČR, tak jak je uvedeno v obchodních podmínkách, nikde Slovensko nenabízíme.
    Děkujeme za pochopení
    Petworld.cz

• zboží nemá označení datumu spotřeby,takže je riziko použití

nedoporučuji tento obchod

Reakce obchodu PETWORLD.cz

pokud Vám dorazilo opravdu zboží bez expirace, zašlete nám ho prosím zpět na adresu skladu, vrátíme Vám peníze a reklamaci vyřešíme s dodavatelem. Omlouváme se za komplikace.
    Petworld.cz

Objednané granule mají datum expirace za 10 dní. Dávka pro mou kočku na 4 měsíce. Sice jde o datum min trvanlivosti, ale na granulích je to již znát..Takže musím objednat nové, čerstvé a tyto rychle odnést tam, kde se včas spotřebují ( útulek) a kočky nejsou rozmlsané. Obchod mě mohl upozornit.

• Balik mi neprisiel

Nakupovala jsem zde po druhé a mohu říci naposledy. Kupovala jsem zde Fypryst proti klíšťatům a v poznámce jsem měla napsané,že prosím o zboží s delší záruční dobou. A co mi přišlo? Prošlé zboží, takže 500 mohu vyhodit.o problémech s vratkou zboží ani nemluvím.

Reakce obchodu PETWORLD.cz

pokud Vám dorazilo zboží po expiraci, stačí napsat na [email protected] a zašleme Vám reklamační protokol. Zboží nám vrátíte a my Vám vrátíme Vaše peníze společně s náklady na vrácení. Moc se za tuto situaci omlouváme.
    Děkujeme za pochopení.

• Objednávka ještě nedorazila vše bylo skladem obj 7.1 dnes 16.1 a nic‍♀️

No ráda bych již kdyby zboží dorazilo hlavně že dotazník mám ale zboží je pro mě to důležité co mám tedy hodnotit‍♀️

Reakce obchodu PETWORLD.cz

moc se za tuto situaci omlouváme, náš dodavatel měl problém se svým skladem.
    Příště se budeme snažit tomuto problému předejít.
    Děkujeme za Vaši trpělivost.
    Petworld.cz

• Předem byla domluvena a přislíbena konkrétní barva hračky a dorazila jiná. Obchod nereaguje, nechce řešit reklamace, nezvedá telefon.

Nikdy více

• Nespolehlivost

Žádná informovanost o zboží,musel jsem se informovat sám. Stejně to nedodrželi a zase žádná informovanost o stavu zboží.

• Špatná komunikace
    • Zboží stále nedorazilo, ikdyz bylo ihned zaplacene

• Objednala jsem pro našeho psa, jednak na silvestra a také na převoz na veterinu. Expirace byla 12/2022 na stránkách žádné upozornění. Komunikace s obchodem téměř nulová, nedoporučuji obchod
    • žádná komunikace, žádná zpráva, zboží zatím nedošlo a tak nemáme tušení, co se děje. Proč ne?

• Neochota obchodu

29.10.2022 jsem objednala zboží a nebylo do dnes doručeno.
    Přes chat nikdo neodpověděl.
    Po telefonické domluvě bylo řečeno že zboží odešlo.
    Po nahlášení čísla na přepravní službu tam to to číslo neexistuje.
    Nespokojenost a neochota obchodu!!!
    NEDOPORUČUJI!!!