• Obchod nereaguje

Také jsem učinila objednávku a bohužel předem zaplatila. Obchod nereaguje, dokonce nyní je již zrušen. Na začátku příštího týdne budu odesílat oznámení jak na Českou obchodní inspekci tak i na policii. Pokud zde ale někdo uvažuje o hromadném oznámení, budu velice ráda. Tito lidé si myslí, že se nakonec se svým zbožím i penězi rozloučíme. U mě se ale milí. Nebo jím to alespoň jenom tak lehce neprojde.

• Neodpovídání na emaily
    • Neberou telefon
    • Vypadá to na podvádění

Dva týdny po objednávce jsem se rozhodl ji zrušit, protože po dopise o přijetí peněz obchod mlčí a nereaguje. O zrušení objednávky jsem psal do několika jejich schránek, které jsem našel na internetu - žádná odpověď. Dopis o obdržení peněz, na který jsem odpověděl žádostí o zrušení, také nebyl zodpovězen. Celkem bylo během několika dní odesláno asi 5 e-mailů a asi 15 hovorů. Žádná reakce. Žádná objednávka, žádné peníze, obchod mlčí. Neobjednávejte zde.

• Objednávka nedorazila. Několikrát jsem se pokoušela o kontakt, bohužel bez jakékoliv odezvy. Nemám zboží, ani mi nebyla vrácena zaplacená částka…

• Žádná
    • Nekomunikuji, neplati

Obchod nám dluží za dopravné, nekomunikuje a žádné reakce na jakékoliv výzvy. Rozhodně si zde nic nekupujte. Petr, go-balik.cz

• Rychlé dodání a dobrá cena

• Zboží po 10 dnech stále nedorazilo

poprvé a velká spokojenost

• - žádná komunikace ze strany obchodu
    • - na email nikdo opakovaně nereaguje a tel. nikdo nebere...

Před 14 dny zboží zaplaceno a od té doby žádná komunikace ze strany obchodu. Na email nikdo nereaguje a tel. nikdo nebere. Pokud nevrátí peníze postupuji ČOI a podám oznámení na PČR. Evidentně dle recenzí nejsme jediní!!

• Rychlé dodání zboží, příznivé ceny

• Zboží mělo být za rozumnou cenu.
    • Nebylo skladem, jak bylo uvedeno, a nakonec nebylo ani možné objednat - jen nepatrnou část.

Objednala jsem zboží, které skladem fyzicky nebylo. Údajný mail o problému jsem nedostala.

• Zboží nedoručeno
    • E-shop nekomunikuje

Objednala jsem zboží 8.9.2021, ihned zaplatila 701 Kč, ale dosud mi zboží nedorazilo. Psala jsem paní e-mail, ale odpověď žádná. Nemám ani zboží, ani peníze, takže zde už nikdy nic neobjednám a doufám, že paní začne komunikovat a aspoň mi vrátí peníze. Škoda, výběr zboží se mi zde moc líbil.

Zboží mi po více jak týdnu nedorazilo. Na email mi nikdo nereaguje. Objednávku budu rušit.

Reakce obchodu PetsPremium.cz

Dle PPL byla zásilka doručena

ze strany firmy všechno naprosto bezproblémové

Část peněz za nedodáné zboží vrácena, část odeslána. Chápu, že se mohou vyskytnout problémy, ale zákazník by měl být vždy informován včas.

• skvele ceny

Dodali hned na druhý den, skvěle!

• cena ...
    • doprava v ceně
    • chaos ve skladu ...

Drobné mínus za nedodání pamlsků, které byly v okamžik objednávky uvedeny skladem; peníze obratem vráceny na účet. Jinak ok, cena za granule i s dopravou PPL lepší než u konkurence s osobním odběrem.

Nejnižší cena, doprava zdarma

Poslali pouze část objednávky

Reakce obchodu PetsPremium.cz

Zásilka se vrátila zpět.

Na eshope, bol chybne nastavený produkt, takže som objednala niečo, čo som nechcela. Z druhého produktu dodali len 1 kus namiesto objednaných 4 kusov. Po kontaktovaní prisľúbili doposlať chýbajúce produkty, ale už k tomu nedošlo. Na ďalšie 3 maily už ani nereagovali.