Špatná komunikace a vůbec nevědí , nebo nečtou co zákazník chce, když už něco mění. Nedají vědět ani, že změnily celou zakázku. Mohly by aspoň napsat číslo jiné zakázky, a mohla jsem si když tak koupit dle sebe a jinde a se vším všudy a né jenom polovinu.

• Zbozi je nekvalitni,nelze vubec prilepit,nebot plosky jsou krive,pri manipulaci se jednotlive tycky odlepovali,byly nekvalitne privarene. Proste zmetek

• -
    • nabízí zboží, které nevlastní a nemá skladem

nedoporučuji, protože informaci o tom, že zboží nemají se dozvíte ž za týden.

Reakce obchodu Petshopcz

Veškeré nabízené zboží má uvedenu dostupnost buď skladem, do 3 dnů nebo NA DOTAZ. Vy jste si vybral doprodejový kus s uvedenou dostupností právě na dotaz. V potvrzení objednávky jsem Vám uvedl, že vyřízení může trvat až 7 dní a v této době jsem se pokusil zboží pro Vás sehnat. To se bohužel nepovedlo a s omluvou jsem se pokusil nabídnout Vám něco jiného. Škoda. Pavel Ježdík

Zboží jsem objednala a zaplatila předem. Zboží nebylo doručeno kompletně, peníze zpět také nebyly vráceny a e-shop nereaguje na mé dotazy týkající se vrácení penez, nebo dodání zboží.

• Jsou levnější

• objednala jsem si jiný typ lojových koulí, než mi poslal obchod, dále se obchod chová, jako by zboží měl na skladě, ale nemá a ani se neobtěžuje zákazníkovi sdělit, že musí čekat na to, až obchod zboží bude mít!!!

nedoporučuji, pošlou klidně něco jiného, bez ohledu na přesnost a konkrétnost vaší objednávky. Já si vybrala ze 2 nabízených druhů lojových koulí typ, který mám vyzkoušený a dostala jsem bez upozornění a omluvy druhý typ, který ptáčci nekonzumují a který jsem nechtěla, ani neobjednala!

Reakce obchodu Petshopcz

Většinu zboží skladem nemáme, ale rozhodně se netváříme, že je tomu naopak. U každého produktu, stejně tak v potvrzení objednávky, zákazník najde informaci o dostupnosti 5- 10 dní. Paní tuto informaci obdržela v potvrzení objednávky, kterou učinila v sobotu ráno a ve čtvrtek bylo zboží připaveno k odeslání - tedy 4 pracovní dny. Malé lojové kuličky máme pouze jednoho typu, tudíž jsme jiné zaslat nemohli - pokud zákazník má pocit, že obdržel jiné zboží, má možnost do dvou týdnu od převzetí zboží vrátit nebo reklamovat.
    Za PETSHOPCZ.cz Leona Ježdíková

• Eshop má stejnou banku jako my - tudíž má peníze 9 dnů na účtě, zboží bohužel ani dnes nemáme, tak snad dorazí brzy.

Dlouhá dodací lhůta, neobchodní jednání, ze kterého máme dojem, že eshop chce prodat jen jednou, nepotřebuje aby se zákaznici vraceli :(

Reakce obchodu Petshopcz

Zákazník byl včas informován, že jedna položka z jeho objednávky není u dodavatele skladem. Bylo mu nabídnuto okamžité odeslání objednávky nebo rozdělení do dvou zásilek. Nebyl ovšem ochoten respektovat náklady na poštovné spojedené s rozdělením zásilky, proto se vyřízení jeho objednávky protáhlo na 11 dní.
    Za PETSHOPCZ.cz Leona Ježdíková

• Nabízíte dobré zboží balené ve velkém množství
    • Na nabízené zboží se dlouho čeká než jej naskladníte.

Ještě,že nečekám na zboží, které bych potřeboval okamžitě. jinam pro nakupování zboží dobrý a zkuste udělat něco s poštovným.
    Česká pošta má nižší ceny pro balíky do 30 kg.

Reakce obchodu Petshopcz

Dobrý den, mrzní nás Vaše hodnocení. Bohužel jste si vybral zboží, které nebylo skladem ani u dodavatele a dělali jsme maximum pro to, abychom ho pro Vás obstarali. Česká pošta nám nižší cenu dopravného nabídnout neumí, navíc jsou s ní při doručování problémy - nemáme s ní dobré zkušenosti. Delší dodací lhůta je vyvážena nižší cenou zboží, v současné době nejsme schopni disponovat obojím. Oslovujeme zákazníky, kteří upřednostňují nižší cenu před okamžitým dodáním.
    Děkujeme za pochopení.
    tým PETSHOPCZ.cz

Nikdo se mi neozval, nemam ani potvrzeni objednavky...