• Velká nabídka zboží za krásné ceny

• V kamenných obchodech v Praze jsem toto zboží nenašla. V jiných e- shopech bylo dražší.Navíc, možnost osobního odběru v místě mého bydliště.
    • o žádných nevím.

na 100% O.K.

• v poklidu z domova si vyberu co právě potřebuji

všem tento obchod vřele doporučeji

• Velká spokojenost.

Zboží jsem objednala a měla v úmyslu vyzvednout na prodejně, ale pán mi psal, že tam v následujících 14 dnech nikdo nebude a dohodl se se mnou na osobním předání jinde. Nakonec mi zboží dovezl až domů. Bylo to velmi rychlé a vstřícné jednání, vřele tento obchod doporučuji.

Zboží jsem objednala a zaplatila předem. Zboží nebylo doručeno kompletně, peníze zpět také nebyly vráceny a e-shop nereaguje na mé dotazy týkající se vrácení penez, nebo dodání zboží.

• Rychlé vyřízení
    • o

• Zakoupila jsem najednou věci, které jsem potřebovala a které bych jinak musela zakoupit ve třech různých obchodech.
    • Stránky mi nepřišly zas tak moc přehledné.
    • Krabice pro těžší zásilky, jako byl velký pytel kočkolitu, by měly být bytelnější. Krabice přišla celá zdeformovaná.

• Dobrá cena

• dobré ceny
    • velký výběr zboží
    • profesionální přístup eshopu
    • bezproblémové dodání

Tento obchod doporučují ostatním, z mé strany spokojenost na 100 %, nic není problém, vždy se dá na všem domluvit.

• Ochota, rychlost.
    • Nezjištěny.

Doporučuji.

• Široký nabídka zboží

Spokojenost

• Rychlé dodání, příjemné jednání po telefonu, vše přišlo v čas a v pořádku.

Vřele doporučuji.

• Tento produkt je u vás nejlevnější a je dobré poštovné.Brala jsem po druhé a bez problému proběhly oba nákupy i přesto, že jsem u prvního nákupu spletla VS a při druhém nákupu zboží přebírala sousedka.
    • Výhoda je, že se nemusím registrovat a je možno nakoupit jako host.
    • Zatím z mé strany žádné.

Viz. výše

• Jsou levnější

vše proběhlo v pohodě a záchůdek se líbil mě i kočičce

• objednala jsem si jiný typ lojových koulí, než mi poslal obchod, dále se obchod chová, jako by zboží měl na skladě, ale nemá a ani se neobtěžuje zákazníkovi sdělit, že musí čekat na to, až obchod zboží bude mít!!!

nedoporučuji, pošlou klidně něco jiného, bez ohledu na přesnost a konkrétnost vaší objednávky. Já si vybrala ze 2 nabízených druhů lojových koulí typ, který mám vyzkoušený a dostala jsem bez upozornění a omluvy druhý typ, který ptáčci nekonzumují a který jsem nechtěla, ani neobjednala!

Reakce obchodu Petshopcz

Většinu zboží skladem nemáme, ale rozhodně se netváříme, že je tomu naopak. U každého produktu, stejně tak v potvrzení objednávky, zákazník najde informaci o dostupnosti 5- 10 dní. Paní tuto informaci obdržela v potvrzení objednávky, kterou učinila v sobotu ráno a ve čtvrtek bylo zboží připaveno k odeslání - tedy 4 pracovní dny. Malé lojové kuličky máme pouze jednoho typu, tudíž jsme jiné zaslat nemohli - pokud zákazník má pocit, že obdržel jiné zboží, má možnost do dvou týdnu od převzetí zboží vrátit nebo reklamovat.
    Za PETSHOPCZ.cz Leona Ježdíková

• Osobní odběr zboží kousek od mého bydliště. Vstřícná komunikace. Možnost zkontrolovat stav zboží při převzetí.
    • Zatím jsem žádné nezjistil. Snad jen ten poplatek 50,- Kč za osobní odběr (že by se inspirovali českými bankami?).

Doporučuji. Oproti ostatním obchodům bylo zboží o více než 100,- Kč dražší, tuto sumu, snad i více, bych ale stejně zaplatil dodávkové službě.