• Ovladač funguje
    • Zboží dodáno až za 6 kal.dní, 4 pracovní. Přitom uvedeno, že dodání do 2 dní.

Děkuji. Slimáček Petr

• Zboží byloexpedováno v pondělí, ale doručeno bylo až ve čtvrtek

Reakce obchodu petrkawa.cz

No to je hrůza, že nepřišlo hned v úterý. Když ho pošta v pondělí expedovala. Za ty urážlivé emaily od Vás, kde jste mne podezíral, že jsem zboží neposlal, bych Vám přál, ať Vám přijde klidně až příští týden. Škoda slov...

Arogantní přístup!!

Reakce obchodu petrkawa.cz

Děkuji za komentář a omlouvám se ještě jednou, že Vám pošta nedodala ovladač na druhý den, který jsem Vám poslal pryorytně, navíc bez dobírky. Asi nechápete jaká je doba. Doufám, že mi zaplatíte aspoň ovladač, když jsem takové arogantní hovado a ještě jsem Vám poslal ovladač bez dobírky. Pomlouvat umíte, doufám, že mi zaplatíte cenu ovladače.
    Slimáček Petr
    Po dvou urgencích mi pán nezaplacený ovladač 26.4. vrátil. V životě u mne nenakupujte prosím. Domluvím se s každým, ale negativ a ještě abych ho naháněl, ať mi vrátí ovladač. Za dobrotu na žebrotu...

• Zboží (dálková ovládání), které bylo nalezeno coby příslušenství ke konkrétnímu televizoru, není přesně kompatibilní, jelikož mu chybí tlačítko "Pic size" pro nastavení formátu (velikosti) obrazu.

Zdravím
    Kontroloval jsem, ovladač má tlačítko P.SIZE, tak jako originál. Nicméně zřejmě má nahraný jiný kod ( CAMERA ). Proto to nejde. Musíte přes MENU ovladače v nastavení, tam bude formát obrazu. Zvolte. Pokud máte k televizoru některý přijímač- satelitní, či pozemní, může se nastavit i tam. Nejlépe "automaticky".
    Stačilo napsat email. Nekoušu.
    S pozdravem Slimáček Petr

Zboží nedorazilo

Reakce obchodu petrkawa.cz

To mi zase udělala pošta reklamu. Vina pošty ale dorazilo zboží ok.

Typ zásilky: Doporučené psaní, Hmotnost zásilky: 0.095 kg, Výše dobírky: 594 Kč, Počet kusů: 1 kus,
    Zásilka uložena do: 21.5.2019

Ikona stavu Ikona stavu Ikona stavu Ikona stavu Ikona stavu Ikona stavu
    Datum Událost PSČ Místo vzniku události
    6.5.2019 Dodání zásilky. 25303 Chýně
    6.5.2019 Uložení zásilky - adresát nezastižen. 25303 Chýně
    3.5.2019 Doručování zásilky. 25300 dodejna I Hostivice
    3.5.2019 Příprava zásilky k doručení. 25301 Hostivice
    25.4.2019 Zásilka převzata do přepravy. 75701 Valašské Meziříčí 1
    25.4.2019 Obdrženy údaje k zásilce.

• Poslali dálkové ovládání
    • Mělo se jednat o originální (v popisu zboží uvedeno) dálkové ovládání. Dorazilo ovládání označené Cabletech, čili se rozhodně nejedná o originální ovládání. Je sice (kromě loga) vizuálně stejné, ale tlačítka nejsou tak kvalitní, jako u původního. Toto ovládání Cabletech bych jinde koupil levněji. Nevracím z důvodu pohodlnosti. Proti nedoporučuji.

Zdravím
    Jedná se o originální ovladač do televizorů značky Cabletech. Prodávají se v např. v Polsku. TV, DVB-T tunery atd. Jediný rozdíl je v logu, které se lepí dle požadavků zákazníka. Můžete si koupit s logem ECG, changhong atd. Jsou však dražší a kvalita je stejná
    Kazí se všechny, protože jsou tenké a snadno se zlomí.
    Stačil telefon, či email, rozdíl v ceně bych vám klidně doplatil. Jste však pohodlný, tak aspoň že jste napsal recenzi.

• Zboží došlo
    • Nedošel originální ovladač Samsung jak bylo avizovano, ale jeho čínská kopie na první pohled horší kvality.

Reakce obchodu petrkawa.cz

Máte originální ovladač s nápisem samsung. Záruku 2 roky. Co se kvality týče, je docela možné, že je jiné " jakosti ",než váš původní. Všechny ovladače se dělají v Číně. I originální samozřejmě.
    Klidně mi jej zašlete zpět a zkuste najít " Švýcarskou kvalitu " v jiném e-shopu
    Slimáček Petr

Výhoda: Téměř originální tel.ovladač. Nevýhoda: Komunikace s obchodem, možná až malinko arogance, nedodržení termínu dodání!

Reakce obchodu petrkawa.cz

Když si objednáte 26.12.ve svátek večer ovladač a čekáte že vám přijde za 1-2 dny, tak jste asi blázen. Většina lidí má dovolenou a tráví svátky s rodinou, včetně mně. Vy jediný jste mi psal emaily, kde se nachází ovladač. Měl jsem to raději stornovat, jak jsem vám nabízel.
    Poště to trvá na vánoce i 5 dní, a co ? Mám se zbláznit ??
    Slimáček petr

• Objednávka z jiných serverů, npř. Wisch už dorazila

Reakce obchodu petrkawa.cz

Tak dnes 15.10.2018 platba od vás dorazila. Ovladač vám zašlu, ale styďte se nepište mi nesmysly jako toto pro příště. Objednávka je z 10.9.2018 . Po měsíci a mých urgencích. Děkuji za negativ. Slimáček Petr

Dobrý den, dovoluji si Vám tímto oznámit, že potom, o jsem dokonala objednávku na vaší adrese jsem objednal synovi pár hloupostí na webu wisch, zdarma -pouze za cenu poštovného. Zatímco wisch už většinu svých objednávek vyplnil a na adresu Valaškého království i doručil, ovladač na televizi z objednávky u vás ještě nedorazil..... Asi je to z Prahy dál, než z Číny....
    S pozdravem Blažena Marková

• Neexistuje

Firma dle OR neexistuje

RR9233123305L

Typ zásilky: Doporučené psaní, Hmotnost zásilky: 0.095 kg, Výše dobírky: 394 Kč, Počet kusů: 1 kus,
    Zásilka uložena do: 19.7.2018

Ikona stavu Ikona stavu Ikona stavu Ikona stavu Ikona stavu Ikona stavu
    Datum Událost PSČ Místo vzniku události
    4.7.2018 Uložení zásilky - adresát nezastižen. 40011 Ústí nad Labem 11
    4.7.2018 Doručování zásilky. 40012 listovní dodejna II Ústí nad Labem 11
    4.7.2018 Příprava zásilky k doručení. 40011 Ústí nad Labem 11
    3.7.2018 Zásilka převzata do přepravy. 75701 Valašské Meziříčí 1
    3.7.2018 Obdrženy údaje k zásilce.

Název subjektu: Petr Slimáček
    Sídlo: Police 164, PSČ 756
    Datum vzniku: 01.12.2008
    IČO: 87229196
    V OR jsou právnické subjekty s.r.o atd.
    Musíte hledat v Živnostenském rejstříku, tam jsem. 10 Let
    V obchodním rejstříku nejsem, jelikož nejsem právnická osoba a ani nemám obrat nad 10 milionů.
    Nebojte se, nejsem hlupák. Vím co se sluší a patří.
    Děkuji za komentář

Slimáček Petr

Nebyl dodán objednaný ovladač, nýbrž náhrada.

Dobrý den
    objednal jste si tento ovladač
    Tak proč jste si ho objednával ?
    Tento jste si měl objednat
    ŠKODA SLOV NA LIDSKOU HLOUPOST....

• výmluvy prodejce
    • že nedoručí zboží tam kam já chci.
    • drahé poštovné

Kontaktní údaje:
    Telefon: 553653190
    Kontaktní e-mail: [email protected]

Zkuste si zavolat. Volané číslo neexistuje. Vás bych neodkázal ani na konkurenci. a vy ode mne chcete ve vánočním blázinci, atˇho pošlu na poštu na dobírku. Jak by se vám pošta dovolala ? Když číslo neexistuje.
    Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění. Tak bych na 99 % zřejmě dopadl. Drahé poštovné. Asi jste nebyl 10 let na poště. Pokud to pošlete levněji, klidně vám ho pošlu zadarmo.
    Slimáček Petr

Zboží jsem zaplatil předem, ale asi se ho nedočkám..Když takhle naletí každý, bude mít někdo pěkné vánoce.

Reakce obchodu petrkawa.cz

Jsem pitomec. Do hodnocení jsem napsal samá negativa. Já úplně zapoměl, že jsem fakturu napsal na manželku a proto jsem pořád marně čekal na zprávu z pošty. Moc a moc se omlouvám, ovladač mám. Budu Vás všude chválit. Sorry, Vláďa.

Stane se. Slimáček petr

• poslán nefungující ovladač na tv,výmluvy od prodávakícího na údajně špatnou objednávku.Arogantní chování.Za mě určitě ne !

Reakce obchodu petrkawa.cz

Domluvím se s každým. S vámi ne. Za 278 kč se divíte, že to není originál. Se slovy, že jste si ho mohla koupit z alibaby, kdyby jste to věděla. Ti co mně znají, ví , že se domluvím z každým na nějakém kompromisu.
    Slimáček Petr

• inzerují doručení zboží 1 až 2 dny, bohužel dorazilo až na začátku druhého týdnu

Reakce obchodu petrkawa.cz

Souhlasím. Hlídal jsem dva dny mého nemocného Petříka. A to jde obchod stranou.
    Slimáček Petr

• objednal jsem Obal klíče PEUGEOT 206 207 307 407 607.
    • podle obrázku měl mít znak lvíčka na zadním díle obalu ale přišel bez znaku Peugeot.

špatná zkušenost

Zdravím
    Asi to máte v hlavě trochu pomotané pane. Na lva se zajděte podívat do zologické zahrady. Objednal jste toto a to jste obdržel. A pokud ho tam přesto vidíte. Doporučuji návštěvu odborného lékaře - psychiatra
    Slimáček Petr

• Rychlé jednání, dobrá cena.
    • Bohužel při prověřování kompatibility ovladače s TV mi byly podány mylné informace.

Komunikoval jsem s obchodem ohledně kompatibility dálkového ovladače s televizorem. Uvedl jsem přesné údaje o typu a modelu jak originálního ovladače, tak televizoru. Obchodem mi byla potvrzena plná kompatibilita náhradního ovladače s TV. Bohužel náhradní ovladač fungoval jen v základních funkcích. Některé funkce nefungovali.
    Naštěstí měl starý ovladač funkční základovou desku a prakticky jsem potřeboval pouze vnější plášť a tlačítka,tudíž jsem starý i nový ovladač rozebral a sestrojil jeden plně funkční (vnitřky jsou však zcela rozdílné, bez dalších úprav nemožná záměna ND)
    Pro mne vše dopadlo k úplné spokojenosti na úkor cca půl hodinky práce.
    Jedincům bez technické a manuální zručnosti rozhodně nedoporučuji :-)

Reakce obchodu petrkawa.cz

No vidíte jak jste šikovný, že jste si ovladač opravil. Kdyby jsem si to tady nepřečetl, tak ani nevím, že někomu něco nejde. Lidé se většinou ozvou, když jim něco nejde pane !
    Vám zase nejde pravopis. Ve slově " fungovali ", se píše tvrdé ypsilon.
    S pozdravem Slimáček Petr

• Rychla dodací lhůta a Dobrý způsob doručení (doporuceny dopis).

Objednaný ovladač nefungoval v některých funkcích. Zboží jsem vrátil. Peníze zpet dosud nepřišly.

Zdravím
    Omlouvám se, na platbu jsem opravdu zapomněl. Do zítra ji máte na účtu. Ovladač RC5840 se dělá jen v replice a někdy se objeví špatný kus. Mějte se,úplně jsem na vás zapomněl.
    Slimáček Petr

Přišel mi jiný než objednaný typ.

• zařízení nefunguje

nekvalifikovaná práce

Reakce obchodu petrkawa.cz

Komentář patřil konkurenci u které koupil nefunkční ovladač. Pán se omluvil a slíbil, že jej odstraní.Bohužel to přes heureku nejde.
    S pozdravem Petrkawa.cz