• Na odstoupení reagovali rychle
    • Nedali mi vůbec vědět, že je balíček odesílán
    • Kvalita výsledného zboží byla otřesná a neodpovídala popisu na jejich stránkách

Objednala jsem si toaletní stolek - dostala jsem zboží, které bylo poškozené, prakticky každý kus měl něco odštípnutého a dokonce jedna deska byla rozkřupnuta. Na internetu se nezmiňovali o tom, že by místo zrcadla byla jakási fólie ala zrcadlo. Jediné do plusu mohu dát, že zareagovali na vrácení zboží i o víkendu.

Reakce obchodu petrashop.cz

Prokazatelně jste obdržela informační email, prokazatelně jste obdržela sms od dopravce. Je nám velice líto že vám byla doručena vadná zásilka, zboží které vám nevyhovuje svážíme na naše náklady.

• Vše proběhlo v pořádku, rychle. Zboží odpovida popisu. Na rozdil od jinych obchodu, kde bylo uvedeno "na skladě" a na dlouhe tydny nebylo, zde skutecne bylo a prislo behem nekolika dni. Dekujeme.

Velice děkuji za zboží, které bylo od Vás dodáno ,100%spolehnuti.

Část objednávky vrácena - poškozené zboží ,čekám na vrácení peněz.
    Eshop funguje bez výhrad.
    Jen si musejí pohlídat kvalitu nabízeného zboží. Zbytečně to odradí zákazníky v dalších nákupech.

Zboží došlo ,tak ,že je to lisovaný papír kus za 3500 Kč.za za jeden kryt na radiátor a rohy jsou ulamene.Do obchodu Petrashop se fovolate *editováno*Tak stále narazíte na podvody Čapková

Reakce obchodu petrashop.cz

Zboží které vám nevyhovuje můžete do 14 dní vrátit, pokud byla zásilka poškozena z přepravy, prosím ihned reklamujte na náš email.

• Dobrá komunikce

Můj první nákup. Stolek nefunkční, poškozená prkna, ale ochotně řeší zaslaní nových dílů, tak doufám, že do 14 dnů dorazí a bude vše v pořádku.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlé jednání, skvělá komunikace

Obchod nám vyšel vstříc a na naši žádost o rychlejší doručení zareagoval tak, že nám zboží doručil ihned. Všem doporučujeme, seriózní a vstřícné jednání.

• Na stížnost, paní reagovala ihned.
    • Kvalita zboží je velmi nízká
    • Zboží mi přišlo na dvakrát. Ani jednou jsem nebyla upozorněna, že zboží bylo odesláno.
    • Zboží přeposláno z obchodu (název konkurenčního obchodu editován), který není úplně férový. Proto jsem objednávala jinde, ovšem moc jsem si nepomohla. Jen jsem zaplatila více, než kdybych objednala zrovna na (název konkurenčního obchodu editován).

Žádná informovanost o zaslání zboží zákazníkovi. Takže jsem vůbec neočekávala nějakou zásilku a vždy jsem byla překvapená, když od pošty přišla SMS, že přivezou v ten den balík. Zboží je přeposíláno z (název konkurenčního obchodu editován) , kvalita nízká, asi odpovídá ceně. Vše třeba doupravit, (např. přidat šrouby ) Materiál na rolety je z nějaké pytloviny. Nechtěla jsem objednávat na (název konkurenčního obchodu editován), ale tímto jsem si nepomohla.

Reakce obchodu petrashop.cz

omlouváme se za případné komplikace, zboží pokud vám nevyhovuje můžete vrátit ve 14 denní lhůtě bez udání důvodu, nicméně spojíme se s vámi a navrhneme vám vhodnou kompenzaci.

Vše v pořádku

• Okrem dvoch nevýhod,ktoré som udal, všetko ostatné fajn.
    • Splnený čas dodania,aký bol uvedeny pri tovare počas objednávky
    • Číslo balíkov som si musel vyžiadať aby som mohol sledovať stav zásielky
    • Neprišla mi ani sms ani mail vopred že kuriér bude doručovať,zistil som to len podľa spomínaného čísla zásielky ktore som si vyžiadal a stav zásielky denne kontroloval.Dalej kurier odomna ziadal PIn kód na vydanie zásielky,ktorý mi mal prísť na mail alebo sms,čo sa samozrejme nestalo,čiže trošku slabšia komunikácia,kuriér ale zásielku nakoniec vydal

• tovar mi nevyhovoval, obchod so mnou spolupracoval pri vrátení, platba mi bola vrátená okamžite po odovzdaní tovaru

Doporučuji.

• Zboží není dodano

Reakce obchodu petrashop.cz

Bohužel zboží bylo v rámci přepravy Českou poštou poškozeno, vrací se zpět k nám na sklad. Připravujeme vám v tuto chvíli novou zásilku.

Dodržanie termínu a dodanie domov

• Dodal nečekaně jiný přepravce, než bylo deklarováno.

• Zboží dobře zabalené
    • Ochota
    • Milé jednání
    • Ráda doporučuji

Zboží dorazilo v pořádku a v krátké lhůtě
    Ráda tento obchůdek doporučuji

Dobrá komunikace, rychlé dodání zboží.

Rychlost,informovanost