• Dlouhá dodací doba
  • Krome potvrzeni objednavky,mi neprislo nic.Dotaz na stav objednavky nikdo neodpovida ani emailem a neni mozne se dovolat na jimi udane telefoni cislo.Proste nespolehlivy dodavatel!

Zboží jsem si objednala před 13 dny a rovnou zaplatila. Do teď nepřišlo zboží ani žádná odpověď na email který jsem společnosti psala

Obchod funguje, jeho funkce nejsou blokovany můžete Zadat objednávku , ale e-shop nefunguje.

• Doposud zbozi nedodano, penize zaplacene za zbozi taktez nevraceny, eshop je nyni na prodej, nikdo nereaguje na email ani nemaji aktivni telefonni cislo....

• Obchod nekomunikuje. Na stránkách se objevila hláška že je obchod mimo provoz. Slušnost by byla se omluvit a objednávku zrušit a ne dělat mrtvého brouka.

Zboží není a nikdo se neobtěžoval informovat o jeho nemožnosti dodání. Dokonce je stále v nabídce eshopu, ale jak jsem zjistil, výrobce jej již nedělá. A tak, čekám, čekám a čekám.

• objednala jsem zboží, za pár dní se zjistilo že není skladem a Bůh ví kdy bude, už týden čekám že se někdo ozve. Třeba není to pravidlem ale má zkušenost je bohužel taková.

• vybrala jsem si jejich výrobky

objednal jsem si zboží ale nedorazilo,proto nemužu hodnotit.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• velký výběr dobrá dostupnost při osobním odběru
    • arogantní chování ze strany obchodu mají problém s větší objednávkou více druhů zboží většinou nemají všechno co nabízejí najdu si jiný obchod i přesto že mi vyhovuje že je v místě mého bydliště

obchod by byl dobrý kdyby zaměstnanci změnili svůj přístup k zákazníkům bohužel už si zde nic neobjednám

• Termín dodání je nevyhovující

Obchod dobrý. jen čekat tři dny na výzvu k odběru když je zboží skladem je nepříjemné.

• inzerovaná cena
    • Zboží označeno skladem, ale ve skutečnosti skladem není
    • Mizerná otevírací doba

Pozor - zboží v eshopu označeno skladem, ale ve skutečnosti skladem není.

• rychlé
    • nezájem o zboží, klidně vám potvrdí, že zboží odpovídá popisu a pak vám dají něco jiného, hodinky jako holinky obojí se natahují... když se ohradíte, udiveně opáčí : no pane vždyť se natahují, o co vám jde....?

rychlé, ale bez zájmu

Reakce obchodu Pet Express

Dobrý den, pane Stoklásko,

velmi nás mrzí, že k této situaci došlo. Výrobce přestal vyrábět starý typ produktu a nahradil jej designově poněkud odlišným, aniž nás informoval. Ještě jednou se Vám tímto za naši chybu omlouváme. Doufáme, že Vás dárek na omluvu alespoň trochu potěšil.

Váš Pet Express.cz