Objednávka proběhla před 6 dny, platba proběhla převodem z účtu, od té doby ze strany prodejce žádná komunikace.

toto je odpověď obchodu po mém dotazu na doručení zakázky:
    "Dobrý den, nevíme, co Vám DPD nakecalo, ale balíček se nachází v depu Jihlava, štítek od nás odešel naprosto v pořádku.
    S pozdravem a přáním hezkého dne, Pet Choice"

Obchod nabízí zboží které vůbec nemá a nedokáže dodat.

Zboží nedodáno ani nevráceny peníze!!!

• ŽÁDNOU VÝHODU NEMAJÍ.
    • Nemají co slibují na stránkách
    • nekomunikují
    • na maily se neobtěžují reagovat
    • telefon zvedají jen občas po dvouminutovém vyzvánění
    • doprava je předražená
    • peníze ani po urgeních nevrací

Hrozný eshop, zrušit.

• Zboži neodpovídalo popisu a fotce

• Slozita komunikace
    • Nedostupne zbozi
    • Drahe postovne

Po nekolika dnech, kdy jsem objednala a zaplatila zbozi predem, se nic nedelo, zavolala jsem tedy do e-shopu (je slozite se jim dovolat) a sdelili mi, ze objednane zbozi neni skladem a ze nevi, kdy opet bude naskladneno. Na e-shopu pritom bylo uvedeno, ze zbozi skladem je. Domluvili jsme se na vraceni penez. Po nekolika dnech, kdy se nic nedelo, bylo nutne do e-shopu opet zavolat a zaurgovat je, aby mi penize poslali zpet. Do par dni byly penize zpet na uctu. Doporucuji si precist recenze na zbozi.cz.

Je mi líto, kočkolit Biocakts jste mi poslali v porušeném obalu. Přestože jste výrobek obalili strečovou fólií, už pod ní byl obal roztržený a kočkolit se sypal ven, tudíž jste toto museli vidět při obalování fólií. Váš přístup se mi nelíbí a proto si ve vašem obchodě již nic neobjednám. Zina Geyerová, Kladno.

zbozi objednano a zaplaceno, skladem, do druheho dne jsem cekala kdy prijde avizo od dopravce, nic, volala jsem, povedlo se snad na 150x a pani mi rekla, ze jim spadl system a nemuzou nic delat. Objednavku jsem zrusila a jeste mi prisel neprijemny email. Uz nikdy. Pres eshopy nakupuji jiz nekolik let a pokud je zbozi skladem, dava se ihned (max do 24h) dopravci a jede, tady je zkusenost takova (i dle recenzi), ze dodani do tydne u zbozi na sklade je ok. Nesouhlasim.

• Nikdo se neozval a nedali mi nic vědět

• Pán na výdeji se mi omluvil
    • Zboží přišlo rozbité
    • Nepřišla SMS o možnosti vyzvednutí zboží
  • Doposud zboží doručené nebylo a zřejmě ani nedorazí. Na telefony nereagují. Bohužel jsem si pozdě přečetla recenze obchodu, kde převážná část zákazníků dopadla stejně. Vypadá to bohužel na podvodníky.., snad brzo na to dojedou.

Reakce obchodu PetChoice.cz

Vaše objednávka nám dorazila 7.6.2021 - 22:44, expedována na uloženku byla 9.6.2021 - lze sledovat zásilku na uloženka.cz (30055325). Od 10.6. - 9:18 byla zásilka k vyzvednutí. Byla Vám zaslána SMS, email. Zásilku jste si nevyzvedla a od 17.6. je tedy na cestě zpět k nám do skladu.
    Pokud o ni máte zájem, stačí nás kontaktovat na [email protected].
    Pokud Vám nebylo reagováno na Váš telefonát, za to se moc omlouváme. Podvodníci rozhodně nejsme.
    Petchoice.cz

• zboží doručeno po 7 dnech bez jakéhokoliv vysvětlení zpoždění

Reakce obchodu PetChoice.cz

za pozdní doručení se moc omlouváme, bylo způsobeno technickým problémem.
    Jako omluvu Vám nabízíme dopravu zdarma na případnou další objednávku.
    Petchoice.cz

• Objednana hračka nebyla zaslana bez jakéhokoliv zdůvodnění . Pamlsek - sušené maso bylo řádně vyfakturovane, ale v balíku jsem ho bohužel nenašla

• tradičně velice kvalitní Zásilkovna
    • velice zdlouhavé dodání, obchod nekomunikuje telefonicky, vlastně ani přes e - mail

dosud jsem neobdržel fakturu za zboží, ani po urgenci

• Zboží jsem si objednala, zaplatila ihned převodem a už je to týden, zboží nikde, na e-maily neodpovídají, musela jsem zboží objednat jinde, protože se jednalo o krmení pro kočky, takže jsem objednavku zrušila, tak jsem zvedava, kdy poslou peníze zpet....

• Nižší hmotnost krmiva za cenu vyšší hmotnosti kde bylo uvedeno doprodej pouze 2ks !!!

Objednávka nebyla ani po 5 dnech zpracována. Musela jsem ji stronovat a narychlo kupovat jinde.

• Z 18.zakoupených konzerv 12 prošlých.