Skvělé ceny, velký výběr a rychlá doprava. Děkujii

• Skvělá komunikace, rychlé dodání.

Obchod funguje jak má, termín dodání dodržen

• rychlost dodání

• Spokojenost

• Z obchodu mi paní volala vše v pořádku

• Pestrá nabídka
    • Dobré ceny
    • Pomalé doručení

Obchod doporučuji. Jen mám malou výtku: i přesto, že veškeré zboží bylo skladem, doručení trvalo týden - objednáno v pondělí, obchod odeslal v pátek, zboží dorazilo v pondělí.

• Super komunikace
    • Spolehlivost

• Mají v seznam položky, které nejsou všude dostupné
    • Obchod zobrazuje jen zda je zboží skladem, ale ne v jakém množství. Pokud si objednáte větší množství než to, které je skladem můžete si počkat než zboží dorazí.
    • Obchod neinformuje o nízkých skladových zásobách, tedy o potřebě doobjednání zbylých položek od jejich dodavatele.

Reakce obchodu PET and YOU

Vážený pane Zákazníku,
    děkujeme Vám za Vaše hodnocení, určitě nám pomůže naše služby dále zlepšovat.
    Na přelomu roku u nás a našich dodavatelů probíhala inventura, a tak bylo bohužel vyřizování některých objednávek zpožděno. O této situaci jsme informovali nejen na několika místech na webových stránkách, ale také při potvrzování objednávky.
    Poté, co jste nám emailem potvrdil, že nové datum dodání je v pořádku, považovali jsme věc za vyříznou. Mrzí nás, pokud Vám pozdější dodání přece jen způsobilo komplikace.
    Každopádně ještě jednou děkujeme za Váš nákup a hodnocení.
    S úctou PET and YOU

• Zboží kvalitní a v pořádku. Paní na tel.lince strašně příjemná a ochotná, které patří velké DĚKUJI. Obchod mohu jen doporučit

• Super osobní přístup

Skvělá domluva, rychlost, vstřícnost. Milá paní, lze se domluvit na osobním předání.

• Sídlo v Praze, zákazník v Praze, doba doručení neznámá, ale více než týden

Reakce obchodu PET and YOU

Vážený pane Zákazníku,
    děkujeme Vám za Vaše hodnocení, určitě nám pomůže naše služby dále zlepšovat. Škoda, že jste nám svůj názor a potíže neřekl, když jsme spolu hovořili. Orientační doba doručení je vždy uvedena v nákupním košíku. Ano, ke zpoždění došlo, a to hlavně kvůli 5ti dnům, které potřeboval dopravce od přebrání zboží od nás na doručení k Vám. Toto bohužel máme jen minimální šanci ovlivnit. Je fakt, že v době "Black akcí" toho mají dopravci opravdu hodně.
    Velmi Vám přejeme, abyste byl příště s nákupem spokojenější. Vzniklé potíže nás opravdu mrzí.
    Hezký advent a jen vše dobré přejeme.
    S úctou PET and YOU

Rychlé dodání, spokojenost