rychlé dodání a odpovídající vzhled a kvalita, jako je v nabídce

Dobrý den, moc Vám děkujeme za pozitivní hodnocení. :-) Tým pesoliver.cz

• Zboží jsem dostala velmi rychle, objednáno v neděli večer a v úterý dopoledne to přijelo
    • Již druhý pelíšek koupený zde a opět spokojenost

Žádná

Reakce obchodu Pesoliver.cz

Dobrý den Edito, jsme rádi, že jste s pelíšky spokojená. Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu a budeme se těšit na další objednávku. :-) Pěkný den, Tým pesoliver.cz

Nádherný pelíšek pro pejska, kvalitní a příjemný materiál, rychlé doručení. Děkuji!!! Rozhodně všem doporučuji na 100%

Reakce obchodu Pesoliver.cz

Dobrý den, moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste s objednávkou a rychlostí dodání spokojená. Pěkný den, Tým pesoliver.cz

• Super komunikace
    • Dodací doby dle info v popisku průběžné info co se s objednávkou děje

Velmi obchod doporučuji! Pokud hledáte kvalitní a pěkné pelíšky určitě se na stránky podívejte. Jistě si vyberete to pravé pro vašeho mazlíčka - různé barvy, materiály, velikosti, mají i zdravotní matrace (pokud pejska trápí klouby) a nejen pelíšky na stránkách objevíte.

Nestíhala jsem vyzvednout v určených hodinách, ale stačilo napsat e-mail, přišla velmi rychlá reakce a domluven jiný čas vyzvednutí. Naprostá spokojenost, velmi milé a vstřícné jednání.

Rychlost, dobrá komunikace, kvalitní zboží.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. :-) Pěkný den, Tým pesoliver.cz

• Rychlé doručení
    • Platba předem bez obav
    • Profesionální jednání
    • Kvalia

Velká spokojenost, škoda, že není rozšířenější portfolio pro pejsky, nakupovala bych pořád
    Kupovala jsem pelíšek pro pejska a je úžasný. Kvalitně ušitý, pevný, zkrátka super.

• Velice mily personal, skvela osobni komunikace a poradenenstvi ohledne zbozi

Reakce obchodu Pesoliver.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste byla s objednávkou a zákaznickým servisem spokojená. Děkujeme za hodnocení. :-) Tým pesoliver.cz

Rychlé jednání, kvalitní výrobek....

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. :-) Pěkný den, Tým pesoliver.cz

• Vše super. Vstřícnost a ochota.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. :-) Hezký den, Tým pesoliver.cz

• Velice kvalitni vyrobky a pelechy pro pejsky, nase matrace vydrzela i kocici drapky. Chlupy se moc nechytaji. Moc mila obsluha a urcite se vratime :)

Velice kvalitni vyrobky a pelechy pro pejsky, nase matrace vydrzela i kocici drapky, pejsek je tez moc spokojeny. Chlupy se moc nechytaji. Moc mila obsluha a urcite se vratime :)

Reakce obchodu Pesoliver.cz

Dobrý den, jsme rádi, že jste s matrací spokojená. Moc děkujeme za hodnocení a budeme se těšit na další objednávku. :-) Pěkný den, Tým pesoliver.cz

• Rychlá výmněna
    • Vstřícný přístup

Reakce obchodu Pesoliver.cz

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu a jsme rádi, že výměna proběhla k Vaší spokojenosti. Hezký den, Tým pesoliver.cz

Rychlá komunikace, přehledný způsob nákupu, okamžité dodání.

Reakce obchodu Pesoliver.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Zákaznický servis a rychlost dodání patří mezi naše priority. Pěkný den, Tým pesoliver.cz

• spolehlivost

Dobrý den, moc děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Hezký den, Tým pesoliver.cz

• Rychle dodani velka spokojenost

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste spokojená. :-) Pěkný den, Tým pesoliver.cz

Boudička dorazila v pořádku. Mně se moc líbí a doufám, že štěňátku se bude také a nebude z ní utíkat, až bude mít čas spaní.

Reakce obchodu Pesoliver.cz

Dobrý den, věříme, že šťěňátko bude stejně spokojené jako vy. :-) Pěkný den, Tým pesoliver.cz

• Zboží přišlo rychle, výborně zabaleno, bez poškození převzato.

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. :-) Hezký den, Tým pesoliver.cz

• Rychlost dodání a velmi příjemné jednání. S pelíškem jsem já i moje dvě Kavalírky velmi spokojené. Děkuji .

Reakce obchodu Pesoliver.cz

Dobrý den paní Halamová, moc Vám děkujeme za hodnocení a budeme rádi za fotky spokojených pejsků. :-) Pěkný den, Tým pesoliver.cz

Vše o.k.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. :-) Tým pesoliver.cz

• Rychlé dodání. Pelech je kvalitní a pěkný.

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. :-) Hezký den, Tým pesoliver.cz