V dodaném zboží,jeden kus chyběl,obchod nekomunikuje.

Objednal, zaplatil, a obchod zrušil objednávku. A furt reklamujut levněji a jeden přítel.

Objednávka byla zadána 20.110.23 do dnešního dne NEDODÁNO -obchod ani dopravce žádná zpráva co se stalo s objednávkou

Písek pro činčily. Vůbec však nejsem spokojena se způsobem zabalení zásilky.
    Z venku byl balíček neporušen, avšak při strhávání fólie jsem si všimla, že pod fólií je písek. Po otevření krabice byl jeden kyblík z 3/4 prázdný. Všechen písek byl vysypán v krabici. Evidentně někdo při balení narval 2 kyblíky do malé krabice a plastový kyblík praskl. 1 kyblík měl 4kg.
    Obchod se k mým dvěma mailům vůbec nevyjádřil ani po více jak 14 dnech.

• Zboží placeno předem, po cca 2 dnech mi přišel mail že nejsem v jejich zavozovem dosahu, stačilo kdyby třeba někdo zavolal a domluvil se jak to případně řešit.

stále zboží (po 6 dnech) nemám, ani dnes nebudou doručovat

Doprava 123 nespolehlivá.Přišla SMS že budou doručovat zboží.Nic nedorazilo tak jsem volala kurýrovi a řekl že zítra.Druhý den také nic nedorazilo a třetí den také nic Ještě že jsem neměla zaplaceno

Objednala jsem jedno balení granulí a jednu konzervu a granule vypadají v pořádku ale konzerva je úplně jiná než co jsem objednala. Balení nejen vypadá úplně jinak ale dostala jsem hovězí místo jater?! Moje kočka nesnáší hovězí

Obchod inzeruje jako skladem zboží, které nejen, že na skladě nemá, ale ani neumí sehnat.

K tomu otřesná komunikace, takže jsem objednávku zrušil.

Snad jen vrácení zaplacené částky bylo promptní.

• Na přepravku jsem se tešila, obchod jsem mela na doporučení, ovšem po objednaní mi bylo oznámeno, že neuznají reklamaci při poškození, abych si to v připadě poškození domlouvala s PPL. Jestli tedy chci pokračovat v doručení. Nechci, s PPL se dohadovat nehodlam, a zadná jina firma mi toto nikdy nenapsala. Takze prepravku nemam.

• Zboží, které jsem si objednal dorazilo jen částečně

Po 10 dnech od objednávky mi byl doručen email s tím, že zboží nemají skladem a ani u dodavatele, přestože na stránkách je uvedeno, že skladem je.

• nekomunikují, mají napsáno "skladem", ale pak pošlou zboží až za 10 dní

• Hlavní výhoda je cena
    • u lojových válců cena bezkonkurenční, na druhou stranu kvalita válců je srovnatelná s odpadem..

Už po několikáté mi špatně napsali doručovací adresu, na upozornění nereagují a že by se omluvili? Ani omylem.. Prostě tady už nebudu nakupovat!

• dobra cenba
    • delka dodaci lhuty

pokud potrebujete zbozi brzy nakupte jinde

Po rozbalení balíku byl obal zboží poškozen. Bez předchozího upozornění mě dorazila nová verze výrobku,než jsem si objednala.Na stránkách nabízeli verzi starou.

Některé zboží dorazilo poškozené. Byly promačkané konzervy, protržené obaly.

Z obchodu jsem si v pondělí objednala trimovací nůž, na který jsem spěchala. Abych nemusela platit za poštovné, přihodila jsem do košíku další položky, jako jsou třeba granule Acana. V úterý mi volali z obchodu, že tyto granule mají na eshopu starou cenu a současná cena je vyšší. Řekla jsem, že granule za vyšší cenu nechci, že jsem jen nechtěla platit poštovné. Toto jednání mi připadá velmi neprofesionální! Dále mě paní informovala, že mi nůž pošle v pátek. V pátek zavolala, že vlastně již není skladem. Nechat mě týden čekat, mě opravdu vytočilo! Ve všech ostatních obchodech, kde jsem si zboží poté objednala, si okamžitě zjistili, že zboží se již nedá objednat a zrušili mi objednávku okamžitě.