Dost široká nabídk, ještě rozumné ceny.

vstřícnost při výměně nebo vrácení zboží

Zboží jsem objednala v neděli večer s poznámkou, že potřebuji nutně doručit do středy. V pondělí ráno jsem byla zkontaktována e-mailem, že hned posílají, za mě super komunikace. Zboží v úterý dorazilo. Spokojenost.

Nakupuji zde občas a vždy spokojenost.

Rychlé jednání, rychlé dodání, krásné zboží

Objednala, zaplatila a převzala

Rychlé jednání, rychlé dodání, krásné zboží

Obchod zákazníkům doporučuji. Objednané zboží je originál, objednala jsem Kožené boty Karl Lagerfeld černá barva, na platformě. Zabaleny přišly v pořádku, doručeny byly za velmi krátkou dobu. Obchod je solventní.

Velmi spolehlivý obchod .
    nakupuji v něm opakovaně .

Výhoda obchodu , bezproblémové vrácení zboží. Super.

• Dobrá komunikace, spokojenost.

• Vždy jsem byla maximálně spokojena, jen se nyní vyskytl problém u dopravce. /sledování zásilek/

Široká nabídka za skvělé ceny.

• přeprodej z Číny

Přeprodej z Číny. Objednala jsem si boty... Byly skladem u dodavatele - budiž, to se stává. To jsem ale nečekala, že ten dodavatel je nejmenované čínské online tržiště. Boty Perfect Dress EU neviděli ani z letadla, přifrčeli rovnou Cainaiem z Xihu District, Hangzhou, China, jak se píše v trasování zásilky i na štítku na zásilce. Boty byly zabalené přesně tak, jak byste z Číny čekali, neprůhledný plastový sáček a v tom v bublinkové fólii zabalené boty. Nedalo mi to, začala jsem hledat na zmíněném tržišti a helemese - našla jsem úplně stejný produkt, se stejným popisem, se stejnými obrázky a parametry, od stejné značky, jen o pár stovek levnější. Takže příště si to asi raději z té Číny objednám sama. :)

K samotnému produktu https://www.perfect-dress.eu/damske-masivni-boty-demonia-boots-chunky/

Snaží se tvářit jako boty od značky Demonia, ale nejsou. Mají to v názvu, ovšem značku mají doplněnou na GoodDayGirl. Objednána vel. 39, ačkoliv normálně nosím boty 38/39, tyto jsou trochu těsnější, hlavně předek bot je užší.

Reakce obchodu Perfect Dress EU

děkuji za zpětnou vazbu.
    Velice nás mrzí, že z tohoto důvodu nám dáváte 0,5 hvězdičky.
    Spolupracujeme přímo s výrobci, určitě ne s čínskými e-shopy - to by pro nás nebylo výhodné. Produkty Vám posílá přímo výrobce ze zahraničních skladů a to z Ameriky, Číny, Singapuru, Polska, Belgie, Estonska a Itálie.
    Můžete samozřejmě objednávat přímo z Číny, ale chtěla bych upozornit, že pokud objednáte z čínských portálů, musíte zaplatit vysokou částku za dopravu + CLO + DPH. Je třeba předem spočítat, jestli se Vám to vyplatí. Pokud tedy tvrdíte, že jste našla produkt v Číně "o pár stovek levněji", pravděpodobně za něj zaplatíte při převzetí mnohem více než u nás.
    Musím také upozornit, že často lidé na internetu si stěžují, že v případě nákupů z čínských e-shopu buď to nedorazilo vůbec nic (zaplatit musíte vždy předem) nebo dorazilo úplně jiné zboží, které samozřejmě není možné vrátit ani reklamovat v případě, že jste nakoupila z čínského e-shopu.
    Musím také dodat, že na e-shopu máme zboží od evropských a světových výrobců a dodavatelů. Nabízíme také značkové produkty jako Gucci, Guess, Karl Lagerfeld, MICHAEL KORS a další.
    Pevně věřím, že tyto značkové produkty z "nejmenovaného čínského online tržiště" opravdu neobjednáte.
    Pokud Vám zboží nevyhovuje, můžete ho bezdůvodně do 14 dní ode dne převzetí vrátit. Doporučuji tedy, abyste nám zboží vrátila a ihned nakupte tento produkt tam kde jste ho našla "o par stovek levněji". Po té nám prosím napište jak to dopadlo.
    Děkuji za pochopení a přeji krásný den, Katka.

S obchodem jsem již dlouhodobě spokojená .

• Spolehlivost, rychlost dodání.

Zboží přišlo rychle a v pořádku. Doporučuji.

• Rychlé dodání, dobré akce

• Rychlé doručení, možnost bezplatného vrácení. Spokojenost.

• Rychle vyřizování objednávky a bleskové odesílání .