• Hodně slibů
    • Velká nabídka
    • Podvodnici

Zaplatila jsem předem více než 200000 za zboží pro velkoobchod.Nemam ani zboží ani peníze. Obchod pepper-bota záhadně zkrachoval a firma ipepper byla zlikvidovana. Dnes si však vesele prodávavaji i mé zboží dál v eshopu 1020am.cz pod firmou Premiumplanet s. r. o. Sídlo firmy zůstalo stejné. A za vším tatáž osoba ***editováno***, která se představuje jako ***editováno***.
    Nedoporučuji žádný obchod, za kterým stojí tato osoba.

• Nezaslali zaplacené zboží
    • Po oznámení o vrácení peněz 14.12.,stále nic, čekám na peníze
    • Nereagují na email
    • Telefonní linka nefunguje
    • Zákaznická linka nereaguje
    • Č. O. 633 096 51

Nedoporučuji nákup

• Vyborna cena, rychle dodanie.

• e-shop porušuje zákon
    • nevrací peníze po odstoupení smlouvy za vrácené zboží do 14 dní od nákupu
    • poslední 2 měsíce nulová komunikace

Dne 31.8. manželka na tomto e-shopu objednala obuv, využili jsme svého práva a odstoupili jsme od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží. Zboží bylo odesláno zpět 5.9.2017, doručeno na adresu e-shopu 7.9.2017.
    Požadovali jsme vrácení peněz na bankovní účet. Do této chvíle peníze na účet nedorazily. A to i když jsem byl jednatelkou společnosti telefonicky ujištěn, že tento problém vyřeší.
    Od posledního kontaktu nikdo nezvedá telefon 722 228 227 uvedený na webových stránkách e-shopu a nereaguje ani na e-mailové zprávy.

Nedoporučuji nakupovat na tomto e-shopu!

Reakce obchodu PEPPER-Bota.cz

Dobrý den pane Anonyme, pokud jste zažádal o vrácení kupní ceny, bude toto vyřízeno do 31.12.2017. Eshop ukončuje činnost, proto jsme všechny dotčené zákazníky informovali o způsobu vyřízení vráceného zboží. Vzhledem k tomu, že jste neuvedl ani číslo objednávky, není možno stav zkontrolovat. Každopádně email i telefonní číslo stále zůstává v provozu a všechny zůstávající nedořešené vratky budou v plné výši uhrazeny, byť se zpožděním, jak bylo všem osobním emailem oznámeno, za což se vám i několika ostatním zákazníkům omlouváme.

• produkt, který jinde není odstupný
    • nikdo neinformuje, jak je na tom objednávka
    • dlouhá čekací doba
    • nulová komunikace

Přišel pouze e-mail, že objednávka byla přijatá, ale 10 dní uběhlo a nikdo se mi neozval, jak je na tom má objednávka.
    Psala jsem i dotaz a nikdo mi neodpovídá

• všechno

Zboží jsem objednal 27.10. 2017 teprve 31.10. 2017 přišel mail, že je objednávka zrušena z důvodu nedostupnosti zboží kvůli technické chybě!Přitom se zboží nadále nabízí.Tento obchod nedoporučuji!!!

• - Zboží jako takové je v pořádku
    • - Cena
    • - Zásilkovna
    • - Komunikace také není problém
    • Dlouhá dodací doba i pro skaldové zboží při platbě na dobírku

Sháněla jsem určitý typ obuvi a našla jsem ho jen zde. Nejprve jsem chtěla zapaltit převodem ale v emailu nebylo napsáno, zda a jaký zvolit VS. Zdálo se mi to divné, tak jsem raději zvolila dobírku. Zboží dorazilo a je v pořádku, ale dodací lhůta je zkrátka přiliš dlouhá.

Špatně komunikují, i když jsem platil kartou předem, stejně jsem dlouho čekal na dodání, po urgenci poslali email (6.9.2017), že je zboží na cestě - ovšem to dorazilo až 12.9.2017
    Nedoporučuji těm, kteří spěchají!!!! Zboží jako takové nemělo žádnou vadu.

• Super komunikace

13/9 jsem boty objednala a ihned zaplatila, až 19/9 přišlo potvrzení o přijaté platbě, 21/9 informace ze zásilkovny, že boty očekávají. Boty měly být skladem, přesto 11 dní od objednání stále nebyly doručeny.

Reakce obchodu PEPPER-Bota.cz

Dobrý den, zásilku máte připravenou na výdejním místě zásilkovny. Při problémech s doručením je jednodušší kontaktovat nás nebo dopravce, abychom mohli situaci řešit. Děkujeme za pochopení.

• Výborná komunikace
    • Ochota

Spokojenost

• Rychlá doprava

• Spolehlivost
    • Příjemná komunikace
    • Malinké překvapení ( dáreček pro dítě )
    • Elektronická faktura ( mně nevyhovuje )

DOPORUČUJI

• Dodací lhůta

• Ceny
    • Sortiment
    • Reklamační řád

Zboží dorazilo v pořádku, bez závad. Po půl roce jsem chtěl reklamovat zboží kvůli závadě, bylo mi řečeno, že závada vznikla kvůli opotřebovaní boty (že jsem ji nosil).

Doporučuji si pořádně přečíst reklamační řád před nákupem a přemyslet si, jestli částka kterou ušetříte stojí za to.

"c) Záruční dobu nelze zaměňovat s životností zboží, tj. dobou po kterou při správném používání a správném ošetřování včetně údržby může zboží vzhledem ke svým vlastnostem, danému účelu a rozdílnosti v intenzitě jeho užívání vydržet."

Reakce obchodu PEPPER-Bota.cz

Vážený pane Borbély, v první řadě je nezbytné podotknout, že boty, které jste u nás koupil, jste u nás nikdy nereklamoval. Tedy nikdy jsme neposuzovali boty, které byste nám fyzicky k reklamaci předal. Zde je přesná citace emailové odpovědi na Vámi zaslaný dotaz:
    "Dobrý den, z přiložené fotografie je vidět, že bota je silně opotřebená, nicméně podle fotografie nejde reklamaci posoudit. Pokud chcete boty reklamovat, pošlete je na adresu PEPPER-Bota.cz, Kollárova 8, 18600 Praha 8, přiložte kopii faktury s uvedením vady, kterou reklamujete. Boty poté necháme odborně posoudit a reklamaci dle zákona vyřídíme."
    Vy sám jste se zjevně rozhodl reklamaci neuplatňovat, protože jste si vědom, v jakém stavu Vaše boty jsou. Přesto stále máte možnost reklamaci uplatnit.
    Pročtení reklamačního řádu a obchodních podmínek by mělo být jistě samozřejmostí před každým nákupem, proto jsou tyto dokumenty přístupné na stránkách.

• Velký výběr
    • Ceny dražší než v kamenných obchodech

• dobrá cena, rychlé dodání

mohu doporučit