• vyřízení objednávky a dodání proběhlo v pořádku
    • dobré ceny
    • nic sem nezaregistroval

E-shop určitě doporučuji.

• Vše ok.
    • Nic jsem nezaregistroval.

Vše ok

• Levné zboží

Objednávku jsem odeslal v pátek, v pondělí expedovala a v úterý už byla u mě. Líbí se mi přehlednost obchodu a hlavně nízké ceny a rychlost dodání. Ostatním můžu obchod určitě doporučit.

• Rychlé odeslání
    • zboží skladem
    • přijatelná cena vs. rychlost komunikace

Sice mi poslali jinou barvu zboží, ale to vůbec nevadí, zjistila jsem, že je asi hezčí :)

• Doporučuji Skvělá cena Rychlost dodání, v úterý večer objednáno, ve středu posláno a ve čtvrtek u nás :-).
    • Pokud mohu poradit zvolte jiného doručovatele, Česká pošta naprosto zklamala, ale to není problém e-shopu.

Jsem spokojená. Dceři jsme objednávali pennyboard, který byl na mnoha e-shopech nedostupný, zde na skladě a ještě za super cenu, má ho zatím 1 den, tak snad vydrží.

Reakce obchodu pepe7

Děkujeme za hodnoceni, pokusíme se kontaktovat Českou poštu a sjednat nápravu.

Obkednavali sme kolobezu na Vianoce. Jedna s tyciek bola jemne stlacena, takze tak neslo dat riaditko. Na reklamaciu to nie je, nejako to opravili. Inak vsetko oka.

Reakce obchodu pepe7

Děkujeme za hodnocení, v případě jakýcholi komplikací s produktem nás kontaktujte, budeme se snažit vše vyřešit k Váší spokojenosti.

• super cena, nejnizsi na netu, rychlost

doporucuji

• nabídka zboží,které už není skladem

Reakce obchodu pepe7

omlouváme se za chybu na skladě, napravili jsme inventurou,
    děkujeme,
    Pepe7 tým.