• richla reakce a velice dobra komunikace a ochota a radi Vam i poradi.

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

Děkujeme za Vaší recenzi i za čas, strávený vyplněním dotazníku. Je nám ctí, že jste si vybrali náš obchod a zároveň se těšíme na další spolupráci. S pozdravem team PepaSport.eu

Milý vstřícný pan majitel, se kterým se bez problémů domluvíte. Půjčili jsme si koloběžky a bylo to to nejlepší, co jsme v Krkonoších zažili. Pěšky bychom nestihli obejít ani polovinu. Do kopců i prudkých bez problémů. Už se těšíme, až si je znovu půjčíme . Ještě jednou děkujeme a rozhodně doporučujeme.

• Profesinalita,flexibilita.

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

Zboží podle mého názoru je předražené.

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

Děkujeme za Vaší recenzi i za čas strávený vyplněním dotazníku. Jsme rádi, že jste si vybrali náš obchod a zároveň se těšíme na další spolupráci. U náhradních dílů dodržujeme doporučené ceny od výrobce koloběžek Artinex s.r.o., nicméně u většiny náhradních dílů jsou ceny mnohem nižší. Pouze u převodovek je cena vyšší, a to z důvodu použití lepších a kvalitnějších komponentů a zcela jiné metodiky skládání převodovky. Za vyšší cenu tímto dostanete mnohem tišší a spolehlivější převodovku, než přímo od výrobce koloběžek. Za dlouhou dodací lhůtu se dodatečně omlouváme, na provozovně probíhala v době objednávky dovolená. Jinak jsou zásilky expedovány denně. S pozdravem team PepaSport.eu

dobrá cena

• Velmi rychle dodáno.

Velmi spokojen, zboží přišlo rychle.

• Dobrá cena

Místo červené kryt černý, ale důležité je, že kryt je a bez problémů na Honda GX 35

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

Rychle dodani, nemel jsem problem

Dobrá komunikace

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

na všem jsme se bez problémů dohodli, vše došlo v pořádku a ještě jsem dostal malý dárek v podobě samolepek

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

Perfektni servis a rychlé dodáni nahradnich dilu.

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

• Velmi dobrá komunikativnost a vstřícnost k požadavkům zákazníka

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

• Naprosto úžasný chlap, který rozumí snad všemu a vše opraví. Mohu jen doporučit. Je to opravdový profesionál na svém místě. Navíc vstřícný, pohodový, usměvavý. A sortiment zboží perfektní. Kéž by byli všichni takový. Moc moc děkujeme PEPO.
    • Absolutně nic.

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

• Velice ochotný přístup pana Josefa a šikovné mašinky, které vyjedou ledasco. :)
    • Ničeho jsem si nevšiml.

Jelikož už nejsem nejmladší, hledal jsem možnost usnadnění přístupu do vyšších partií Krkonoš. Vyzkoušel jsem jak elektro koloběžku, tak fatbike a oba stroje mě příjemně překvapily.

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

• vstřícnost a jasná instruktáž

Skvělý zážitek na elektro fatbiku i s vozíkem na dítě.

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

• Nejprve mně zaujala nabidka.
    • Pak nás překvapil přístup, ochota a vstřícnost.
    • Nenašli jsem nic, co bychom měli kritizovat.

Zaujala nás nabídka a tak jsem vyzkoušeli půjčení elektrické kolobezky. Nejprve jsme byli skeptičtí a moc nedoufali v sílu těchto strojů v kopcích Krkonoš.
    Překvapení na sebe nenechalo dlouho čekat.
    Skvělá zábava, spolehlivé, tiché a komfortní vozítko.
    Zavistivé pohledy unavených turistů, . . . . . . k nezaplacení.
    Doporučení proběhlo ještě týž den a budou následovat další.
    Super a díky.

• Objednavka pohodlne z domu

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

• ze mate i nahradni dily servis i pujcovnu
    • malo obchodu po republice

jsem moc rad ze prodavaji crosco kolobezky jen skoda ze tento obchod neni i u nas v Novem Jicine.Budu take kupovat tu motobezku jen nevim jak budu resit garancni servis, protoze auto nemam.Jinak preji moc uspechu a at se Vam moc dari.

• čo si vyberiem to mám
    • dobrý prehlad

OK

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

Čepice dorazila velmi rychle a odpovídá popisu.
    Mám radost z čepice a doporučuji ostatním tento super obchod.