Rychlost dodání. Jako vždy spokojen.

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

Děkujeme za Vaší recenzi i za čas, strávený vyplněním dotazníku. Je nám ctí, že jste si vybrali náš obchod a zároveň se těšíme na další spolupráci.

• Dobrý

S pozdravem team PepaSport.eu

Super komunikace a rychlost dodání. Doporučuji

Jsem spokojen

• rychlost dodání

spokojenost

S pozdravem team PepaSport.eu

Rychlé dodání. Vstřícné jednání.

S pozdravem team PepaSport.eu

Dobrá komunikace obchodu. Vstřícný přístup majitele.
    Jsem celkově spokojen.

• Ochota
    • Rychlodt
    • Řádně zabaleni
    • Uzkoprofilni výběr produktu
    • Na zboží při opakovane poptávce nepozoruji možnost slevy

Pan Bláha je pohodar, určitě má krom živnosti Pepa sport moc běhání, tak ho chválím. Ynamku dávám 85%, což je lepší školní dvojka.
    Krásný den nejen do Krkonoš, do Péče p. Sn. Rendy electrik, Boskovice

• Jsem spokojený s doručením zboží a hlavně se servisem mé koloběžky crosco. Doporučuji všem.

S pozdravem team PepaSport.eu

Dodaný motor byl sice "funkční", ale na motoru byl stržený šroub držáku vzduch. filtru, polovina šroubů na klikové skříni chyběla úplně (asi strhané závity - blíže jsem zatím nezkoumal proč tam chybí) a motor nešel do otáček! Nicméně jsem si motor ponechal a rozebral jako zdroj dílů, které jsem potřeboval. Ale motor byl dodán jako funkční!!! V tomto stavu? Rozhodně po této zkušenosti tento obchod nedoporučuji a příště si koupím raději rovnou motor nový a u jiného prodejce.

Vážený pane,

Vaše objednávka byla původně na magneto, které je ale dlouhodobě vyprodáno a naskladnění nových je v nedohlednu, o čemž jsem Vás telefonicky informoval. Nabídl jsem Vám motor nový, který byl pro Vás ale moc velkou investicí. Proto jsme se nakonec dohodli na motoru použitém i na jeho ceně. U tohoto motoru jsem vyměnil spojku, hadici pro mazání ventilu a vzduchový filtr za nové, seřídil jsem ventily, karburátor, motor jsem odmastil, provedl výplach motoru a dal nový olej včetně aditiv Metabond (to vše v celkové ceně 1.068,00 Kč, kterou jsem Vám ale nepočítal). Na stržený šroub, o kterém píšete, jste musel přijít až při demontáži motoru, na chod motoru nemá totiž absolutně žádný vliv a proto jsem jej neřešil. Šrouby u kliky chyběly, protože při demontáži Vašeho motoru zůstaly na Vaší koloběžce. Dal jsem Vám tam tedy pouze jeden, aby nedošlo k uvolnění bloku motoru a úniku motorového oleje. Motor před odesláním běžel bez problémů. S těmito motory máme zkušenost již 9 let a jsme jediní, kdo na ně prodává náhradní díly. Navíc jsme byli dohodnuti, pokud Vám tento motor nesedne, vrátíte mi ho a já Vám vrátím peníze. Vy jste místo toho motor rozebral na náhradní díly a napsal hodnocení, které jste měl ale napsat spíš sám sobě. Jiným prodejcům s Vámi přejeme hodně štěstí . . .

PepaSport.eu

Zboží mi bylo doručeno ale později než jsem doufal jinak jsem spokojen..

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

Za pozdní dodání se moc omlouváme, bohužel né vždy je v našich silách zásilky expedovat ihned.

S pozdravem team PepaSport.eu

• Snadná domluva, ochota.

Nebyl problém upřesnit a upravit objednávku, domluva byla rychlá, dodání taky, vše bez problému.
    Díl byl dodán i s potřebnými šrouby.
    Prostě spokojenost.

• doruceni vcas

S pozdravem team PepaSport.eu

• Velmi rychlý obchod. Spokojenost.

S pozdravem team PepaSport.eu

Skvělý výběr a velmi rychlé dodání zboží. Jsem velmi spokojená.

S pozdravem team PepaSport.eu

• Rychlé dodání zboží, které mají skladem.
    • Ještě vcelku bohatý sortiment pro motorové koloběžky CROSCO.
    • Fundovaný prodejce, dokáže poradit při nákupu náhradních dílů pro motor.koloběžky Crosco.

Zboží poněkud předražené, ale vzhledem k tomu, že je téměř jediným dodavatelem náhradních dílů pro motokoloběžky Crosco( tudíž nemá téměř konkurenci), může si to dovolit.