Peněženka, které mi přišla smrděla plesnivinou a stuchlinou. Jelikož to měl být dárek, tak jsem ji musela vrátit. Nejspíš nějaký špatný kus nebo špatně uskladněná někde na skladě.

Na obrázku pouzdro vypadalo větší.za tu cenu bych ho nikdy iz neobjednavam.je male

Vážený zákazníku,

velice si ceníme každé recenze na náš obchod, jelikož je vždy co zlepšovat. Ovšem v tomto případě jsme nuceni reagovat. U všech produktů, které na svých stránkách nabízíme jsou uvedeny v popisku rozměry. V případě, že nejste s pouzdrem spokojen, není problém zboží zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.

S pozdravem Peněženky JM

• peněženka je poškrábaná, není první jakosti, momentálně nemám dost času k vyřizování, ale budu rozhodně reklamovat, už jsem byla paněženku ukázat na zdejším odd.obchodní inspekce.Nákup byl zkušební a chtěla jsem dále více zboží, což samozřejmě neudčiním, bohužel!!! Brzyśko

Reakce obchodu Peněženky JM

zboží samozřejmě máte právo reklamovat a rád Vám zboží vyměním nebo za peněženku vrátím peníze. Materiál i provedení odpovídá ceně zboží a z vlastních zkušeností vím, že je kvalitní. Samozřejmě když člověk na něčem záměrně hledá chyby téměř vždy něco objeví, vše je o člověku. Upřímně nás mrzí, že jste s nákupem nebyla spokojena.
    Vaše objednávka byla vytvořena 16.11. s platbou bankovním převodem, 19.11. byla platba připsána na náš účet a 20.11. jste zboží převzala, rychleji to bohužel doopravdy nešlo.

S přáním hezkého dne Jan Mügl

Peněženka byla deklarována jako kožená a přišla mi papírová, ale vracení by mě stálo 300kč tak si ji musím nechat.
    Je to prostě Čínský shit.

v žádném případě nedoporučuji!

Vážený pane Hlíza,

velice nás mrzí, že jste byl s nákupem nespokojen. Vaše recenze nás nutí reagovat, jelikož peněženka je vyrobena z pravé bůvolí kůže a ne z papíru jak klamně tvrdíte.
    Výrobce i my jsme ji dodali mnoha zákazníkům a všichni byli prozatím spokojeni.

Jestliže nejste s nákupem spokojen můžete zboží vrátit např. prostřednictvím doporučeného psaní, které Vás vyjde cca na 40 Kč.

S pozdravem Jan Mügl