Vybrána možnost platby fakturou předem - nikdy jsem nedostal informace, kam provést platbu. Žádná reakce ani po urgenci.

• nabízí zboží, které nemá

po objednavce na e-shopu dosěl email že mě zboží prodat nemůžou že je zamluvené

• Zboží dorazilo nezabalené a tudíž poškozené, arogantní přístup při dotazu na řešení.

• tovar za 500kč doprava 200kč-balík 7kg.

• Inzerují zboží, které nemají.

Objednano,objednavka potvrzena a dale nic,ani zbozi nedorazilo.

Nakoupil jsem zde, protože bylo zboží skladem.
    Zboží jsem v pondělí objednal a nic!!!!!!!!
    Ve středu jsem, už do obchodu musel zavolat, jak to vypadá s mojí objednávkou, protože mne nikdo neinformoval, kde mi sdělily,že ho budou posílat až v pátek!!!!!!
    Obchod rozhodně nemohu po zkušenosti s délkou dodací lhůty nikomu doporučit!

• Objednala jsem doručení poštou na dobírku, protože jsem přes den v práci. Přes to mi zásilku dodal TopTrans, náhodou jsem ještě byla doma.
    • Další nevýhoda je že nemohu platit kartou. Musím ale velice pochválit pana řidiče, který byl velmi vstřícný a profesionální. Zboží bylo dodáno poměrně za dlouhou dobu, ale to jsem věděla dopředu a nehodnotím to jako zásadní nedostatek. Spíš neobjednaný způsob doručování.

• Obchod nabízí za nějakou cenu zboží skladem (konkrétně bezolovnatá pájka), které skladem nemá. Po potvrzení objednávky stejné zboží nabízí za dost rozdílnou cenu a s delší dodací lhůtou. Po stornování objednávky jsem objednal jiné zboží a postup byl naprosto stejný.

• Objednavka provedena před 10dny a zboží ještě nedorazilo. Obchod Neposkytl trackovaci cislo, takže zasilku nelze ani dohledat.

• Dlouhé čekání na zboží
    • Problémy s reklamací

Jednoznačně nákup v této prodejně nedoporučuji, raději si vyberte jinou prodejnu. Otřesná zkušenost s jednáním a přístupem k reklamaci.

Reakce obchodu PEM trade s.r.o.

Dobrý den, vážení zákazníci prosím , čtěte instrukce na
    e-mailech, na obalech , nepřistupujte k našim upozorněním laxně.Kontrolujte zboží před řidičem, kontrolujte zboží před řidičem , kontrolujte zboží před řidičem !!!! Pokud se zákaznice vykašle na kontrolu umyvadla , co na to říci.
    I my bychom mohli tvrdit , že si zboží rozbili až následnou manipulací.Od toho je tam třetí osoba, dopravce , aby případné poškození odhalili spolu.Opravdu nelze svalovat vinu na obchod. V kamenném obchodě Vám taky zboží rozbalíme , společně zkontrolujeme a teprve potom platíte.S pozdravem Mordaninec

• Obchod mi dodal poškozené zboží v hodnotě přes 6 tisíc a nyní mi nechce zboží vyměnit a ani vrátit peníze-neuznává reklamaci-naprosto nesolidní jednání

Obchod mi dodal poškozené zboží v hodnotě přes 6 tisíc a nyní mi nechce zboží vyměnit a ani vrátit peníze - neuznává reklamaci,přestože byla uplatněna druhý den po dodání zboží - naprosto nesolidní jednání,naprosto NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu PEM trade s.r.o.

Vážení zákazníci , prosím, čtěte instrukce , které dostáváte v průběhu objednávky a které jsou na balení zásilky.Neustále upozorňujeme na to , že je potřeba zásilku rozbalit před řidičem.Případné poškození zjistíte společně a my poté nemáme sebemenší problém reklamaci vyřešit.
    Nešťastné je když zákazník podcení přebírku a jak my pak máme vědět , že si poškození nezpůsobil až vlastní neodbornou manipulací.Vše se dá řešit a i v tomto případě došlo k dodatečné kompenzaci.Nelze svoji neschopnost poté přenášet na obchod.Od nás vždy odchází v bezvadném stavu ,poškodit dopravou se mohlo, ale reklamovat až s odstupem bohužel nelze.
    Prosím čtěte instrukce , rozbalujte zásilky před řidičem a předejdeme těmto neoprávněným nařčením.
    Hezký den , Petr Mordaninec

• objednala jsem zboží, které bohužel nevyhovovalo, vznesla jsem několik dotazů, komunikace proběhla ve dvou mailech na další jsem odpověd nikdy nedostala, proto jsem zboží tedy posla zpět a to doporučeně. Dodnes jsem peníze nedostala a na moje urgence nereagují.

Reakce obchodu PEM trade s.r.o.

Dobrý den, mrzí mě Vaše zkušenost.Ovšem pro vyřízení vratky potřebujeme poslat alespoň nějaké info a splnit určité náležitosti.V balíčku nebyl ani průvodní dopis , ani originál faktury.Vždyť my nevíme , to jste nám zapomněla sdělit , kam peníze poslat.Jinak by byla vratka už dávno vyřízena.Jednáli se o nákup na firmu tak bez kontroly, že je to firemní účet ani peníze poslat nemůžeme.S pozdravem Mordaninec

• Nic zajimaviho.
    • Špatná komunikace

Už od nich nic nechci.

Reakce obchodu PEM trade s.r.o.

Těžké reagovat na kritiku, když je bez podpisu.Každý nespokojený zákazník nás mrzí.Nemáme nic "zajimaviho" , ale spostu zajímavých položek.Přeji i Vám hezký den, Mordaninec

• Po potvrzeni objednavky jiz zadne informace
    • Nabízejí zboží skladem, které ale skladem nemají.

Pokud máte dostatek času, klidně si zboží objednejte.

• Cena zboží
    • Dlouhá doba dodání

Velký sortiment

• Žádné výhody jsem nenašel, protože mi nedali ani šanci to hodnotit.
    • Komunikace se zákazníkem.

Byl to první a myslím i poslední nákup. Mnoho let nakupuji jako většina lidí zboží v dobré kvalitě za co možná nejlepší cenu, ale to co jsem zažil po telefonátu jakéhosi zástupce fy. bylo poprvé. Může se stát, že se někdo splete v zadávání ceny zboží, ale firma si musí být vědoma i případných následků a se štítem, byť i s prodělkem záležitost uzavřít. Zástupce této fy. zapomněl, že byla řádně uzavřena smlouva, potvrzena a řádně zaplacena dle instrukcí, takže následné odstoupení od smlouvy je přinejmenším proti dobrým mravům. Ponaučení pro ostatní je neplaťte této firmě předem, nikdy nevíte, jestli je cena opravdu taková, jakou uvádějí a jaká je prezentována po zadání do vyhledavače zboží. Po nabídce znatelně dražšího zboží jsem toto odmítl a peníze vráceny na účet.

Reakce obchodu PEM trade s.r.o.

No , co na to říci. Samozřejmě se ještě jednou panu Pepanovi omlouváme.Máme v nabídce 100 tis. položek.Opravdu se stalo. že jsme se u jedné ceny spletli o desetinou čárku.Z toho důvodu jsme nebyli schopni cenu dodržet.Snažíme se vždy najít nějaký kompromis a takovou situaci vyřešit.O to víc mě však mrzí reakce zákazníka. jednalo se o položku za 40,- Kč.Platbu preferujeme na dobírku - zaplatit až po překontrolování. Pokud si zákazník vybere platbu předem,tak u nás platí vždy až po obdržení daňového dokladu.Potvrzení o vytvoření objednávky opravdu není instrukce k provedení platby.Hezký den Mordaninec

• Špatná komunikace.

Zboží dorazilo v neporušeném obalu a přesto poškozené. Tudíž muselo být zabaleno vadné zboží. Není běžné při převzetí od dopravce rozbalovat a kontrolovat zboží - nikdo nechce čekat a při rozbalení za dvě hodiny po dovozu už se s námi nikdo nechtěl bavit. Společnost hází vinu na dopravce a dopravce na společnost. Nikdo se nemá k odpovědnosti.
    Nikdy už nic u nich nekoupím.