Solidn í jednání a vstřícnost

Jste skvělí!!! Doporučuji!!!!

• Vynikající komunikace a vstřícný přístup, dobrá cena.

Opravdu bezproblémové nakupování po internetu.

• ceny
    • výběr

doporučuji!!!!!!!!!!!

• V obchodě jsou zkušní odborníci a poradili mi s nákupem. Moji objednávku po dohodě změnili, a poslali mi rovnou správné zboží. Komunikace obchodu je super a na skvelé úrovni. Doporučuji.
    • neznám

• Nízké ceny,dobrá komunikace.
    • Nevím.

• Spolehlivost.

Doporučuji osttaním zákazníkům

• Zajišťuje sortiment býv. Aramturky Myjava.
    • Nevím.

OK.

• Žádné výhody jsem nenašel, protože mi nedali ani šanci to hodnotit.
    • Komunikace se zákazníkem.

Byl to první a myslím i poslední nákup. Mnoho let nakupuji jako většina lidí zboží v dobré kvalitě za co možná nejlepší cenu, ale to co jsem zažil po telefonátu jakéhosi zástupce fy. bylo poprvé. Může se stát, že se někdo splete v zadávání ceny zboží, ale firma si musí být vědoma i případných následků a se štítem, byť i s prodělkem záležitost uzavřít. Zástupce této fy. zapomněl, že byla řádně uzavřena smlouva, potvrzena a řádně zaplacena dle instrukcí, takže následné odstoupení od smlouvy je přinejmenším proti dobrým mravům. Ponaučení pro ostatní je neplaťte této firmě předem, nikdy nevíte, jestli je cena opravdu taková, jakou uvádějí a jaká je prezentována po zadání do vyhledavače zboží. Po nabídce znatelně dražšího zboží jsem toto odmítl a peníze vráceny na účet.

Reakce obchodu PEM trade s.r.o.

No , co na to říci. Samozřejmě se ještě jednou panu Pepanovi omlouváme.Máme v nabídce 100 tis. položek.Opravdu se stalo. že jsme se u jedné ceny spletli o desetinou čárku.Z toho důvodu jsme nebyli schopni cenu dodržet.Snažíme se vždy najít nějaký kompromis a takovou situaci vyřešit.O to víc mě však mrzí reakce zákazníka. jednalo se o položku za 40,- Kč.Platbu preferujeme na dobírku - zaplatit až po překontrolování. Pokud si zákazník vybere platbu předem,tak u nás platí vždy až po obdržení daňového dokladu.Potvrzení o vytvoření objednávky opravdu není instrukce k provedení platby.Hezký den Mordaninec

• Široký sortiment zboží. např. ventily Herz nabízí jen málo dodavatelů a zejména ventily uhlové a pro hlavu 28x1,5 je problém sehnat
    • Já jsem narazil na to, že chybí údaj u termoventilů o velikosti závitu pro termohlavu

Žádný velký problém, celkově jsem spokojený

• Široký sortiment zboží
    • žádné jsem nezaznamenala

Pán na telefonu velice ochotně a trpělivě radil, které rozměry zboží změřit, aby mnou objednávané zboží bylo vhodné. Jednalo se prkénko na wc. Nikdy bych neřekla,že je tak těžké vybrat správné prkénko, aby sedělo přesně na toaletě a nejezdilo. S pánem se to povedlo, a ještě jednou mu tímto děkuji.

• spolehlivý obchod
    • nemá

spolehlivý obchod,doporučuji

• - velký sortiment
    • - hodně položek vedou skladem
    • - osobní přístup k zákazníkovi
    • navýšení cen

- okamžitá reakce na poptávku
    - vždy ochota poradit
    - možnost cenového jednání

• Široká nabídka
    • Dobré ceny
    • Přehlední web stránky
    • Výborná komunikace
    • Vstřícní přístup, ochota poradit a řešit problém

Dobré ceny, perfektní komunikace, ochota. Rozhodně doporučuji.

• výběr zboží

rychlost dodání
    byl to první nákup
    komunikace 100%
    obchod doporučuji

• úplnost sortimentu a rychlost
    • o žádných nevím

Doporučuji k obchodování z výše uvedených důvodů.

• dobrý přehled zboží v eshopu
    • o tom, že zboží, které objednáte, online zaplatíte, a čekáte že bude co nejdřív, tak až po telefonu zjistíze, že ho nemají skladem a dojde za 3 týdny.
    • drahá doprava

Reakce obchodu PEM trade s.r.o.

Dobrý den, o dodací lhůtě (nestandardní sifon k umyvadlu vyrábí výrobce až na základě objednávek) byl zákazník informován před zasláním podkladů pro platbu.Souhlasil i s cenou dopravy.Ano chápu, že když sifon stojí 141,- , tak doprava pojištěné zásilky přes Toptrans , 109,- se může zdát drahá.Nabídnutý obdobný sifon, který by měl druhý den,zákazník odmítl.Mordaninec

• Nedá se při osobním odběru platit kartou.

Rozhodně doporučuji.

• výborné ceny zboží
    • perfektní komunikace od poptávky po doručení
    • odborné znalosti zboží, montáže výrobků
    • široký sortiment nabízeného zboží
    • zásilka dobírkou dobře zabalená s velkým upozorněním na křehké zboží
    • eshop s kamennou prodejnou

Budu-li potřebovat něco koupit z tohoto sortimentu, nakoupím zde opět, mají příznivé ceny. Velmi hodnotím, že si všimli mé chyby v objednávce, na kterou mě upozornili a nabídli správné řešení. Naprosto výborná svižná komunikace na odborné úrovni. Ochota pomoci s řešením situace při převzetí a případném poškození zásilky dopravou (obecně problém před dopravcem rozbalit zboží a řádně zkontrolovat bezvadnost). Je to bezproblémový obchod.