• zboží má kalitu "dodělej si doma", např.
    • nedolakovaná místa, kvalita min.II.tř./poškozený výplet, špinavé jakoby použité/,atd.

asi příště nakoupím jinde

Reakce obchodu Pěkný-nábytek.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí, že jste obdržel(-a) takové zboží. Pouze nechápu, že jste nás přímo nekontaktoval(-a), toto bychom ihned řešili. Z našeho skladu odchází vše zkontrolované a zabalené. Nikdy jsme zákazníkovi neposlali použité zboží.
    Pokud tedy ještě máte zájem, prosím kontaktujte paní Tisovjakovou na tel. 251 628 098 nebo mailem: [email protected].

Poznámka:
    Otázka o celkové spokojenosti jest jaksi předčasná, že...
    Stejně tak nemohu odpověď na otázku, zda bych obchod doporučil, když jej sám nemám uzavřený...
    Ach ty automaty...
    :-)

• termín, doprava

• první a hned špatná zkušenost

Objednávka měla být vyřízena do 14-ti pracovních dnů,po měsíci jsem zaslala email s dotazem, proč mi ještě zboží nebylo doručeno, odpověď zněla, že moje objednávka byla stornována - Kým?? Nikdo neví,žádný email, že proběhlo storno objednávky, možná je to náhoda, ale já už druhý nákup riskovat nebudu!

Reakce obchodu Pěkný-nábytek.cz

Zboží bylo objednáno 11.3.2012 v neděli, 12.3.2012 byl zákazníkovi zaslán email, že tento druh zboží je v současnosti dostupný až za 3 týdny - tedy 2.4.2012.
    2.4.2012 jsme obdrželi email od zákazníka, kde nám sděluji, že zboží může sehnat za lepší cenu.
    Na základě toho byla objednávka vystornována.
    Pokud došlo k nedorozumění, zákazníkovi se velmi omlouváme. Jako omluvu nabízíme slevu na odebrané zboží ve výši 5%. Prosíme zákazníka, aby se nám v případě zájmu ozval.
    Děkujeme.

• špatna komunikace aneochota.

jestli seto nezlepši tak velmi špatně.

• objednávku jsme udělali před 9 dny a i když jsme okamžitě obdrželi email, že je zboží odeslané, zatím jsme ho neobdželi a museli jsme dodání urgovat

• bylo mi doručeno jiné zboží

nespolehlivý

• Po deseti dnechnemám z obchodu stále žádnou odezvu na stav mé objednávky, která měla být dle jejich webu expedována do 62 hodin.

• zbozi, ktere bylo avizovano skladem nebylo ani po tydnu, az po 10!!!! dnech

pokud na vec nepospichaji, tak je to v poradku

• Přehlednost nabídky
    • Inzerce zboží, které není na skladě ani u dodavatele.
    • Inzerováno dodání do 5 dnů, v mailu už je to deset.
    • Ani po deseti dnech žádná odezva
    • Zboží mělo být naskladněno 12.1.,
    • 13.1. žádná zpráva, žádná komunikace
    • Pro toho, kdo něco nutně rychle potřebuje, nepoužitelné
    • Příští týden jsem mimo bydliště a nemohu zboží vyzvednout. Jak to asi dopadne??

• ve srovnání s jinými obchody žádný

nepružný volte jiný

• zcela neaktuální nabídka

špatně specifikují zboží, při objednání úchytů k plovoucí podlaze byla potvrzena objednávka. Po jednom dní mi napsala paní, že objednávku ruší a mám smůlu.

• zboží neodpovídá informacím na e-shopu - jsou zde odlišné informace o produktech

• výběr zboží z domova
    • v kteroukoliv hodinu
    • široký sortiment
    • dlouhá dodací lhůta
    • chybí komunikace kdy bude zboží dodáno původní
    • termín již dávno vypršel

Vybrali jsme si ze široké nabídky, ale bohužel
    dodací lhůta je velmi dlouhá.
    Obchod nedoporučuji protože pokud zboží chcete dát jako dárek nemůžete počítat s tím, že vám dojde včas.

Nedoporučuji,znamým.

• to vážně nevím
    • - dlouhá dodací doba
    • - předražená doprava
    • - zasílají vadné zboží, které nejde smontovat
    • - odmítají za to přijmout zodpovědnost a to i pod tíhou důkazů (fotografie)
    • - když se nenecháte přesvědčit, že za nic nemůžou, prostě s vámi přestanou komunikovat

Vzhledem k tomu, že mi poslali vadný výrobek a odmítají to řešit, všechny před nákupem v tomto obchodě varuji.
    To, že se zbožím není něco v pořádku, se může stát, ale jejich přístup je katastrofální, proto nákup v tomto obchodě opravdu nikomu nedoporučuji.

• Jediné co není 100% barva potahové látky.

Mohu jen doporučit.