Rychlé vyřízení, skvělá nabídka.

• rychlost dodání
    • zatím nic

Perfektní obchod s velmi vstřícným jednáním

Dobrý deň,

Vašou pozitívnou spätnou väzbou a odporúčaním ste nám urobili veľkú radosť. Ďakujeme Vám a veríme, že sa u nás rozhodnete nakúpiť aj v budúcnosti.

• Velmi vstřícní.

Dělali, co mohli, ale černá kočka už není k dostání, takže jsem celou objednávku zrušila.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za hodnotenie a odporúčanie. Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za nedostupnosť spomínaného tovaru. Veríme, že budeme mať možnosť Vašu negatívnu skúsenosť napraviť pri Vašom ďalšom nákupe u nás.

kolektív PEKNUO.cz

Vše v pořádku, žádné připomínky

Dobrý deň,

ďakujeme, že ste si našli čas a ohodnotili nákup v našom e-shope. Tešíme sa, že ste s nákupom, ako i doručeným tovarom spokojná a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

kolektív PEKNUO.cz

objednávka a doručení proběhlo bez problémů

Pekný deň Vám prajeme,

tešíme sa, že Váš nákup prebehol bez komplikácií. Zároveň veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

kolektív PEKNUO.cz

• Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží.

Doporučuji obchod.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie. Už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup.

kolektív PEKNUO.cz

Zboží bylo rychle doručeno. Spokojenost jak s výrobkem, tak i s dopravou.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu k Vášmu nákupu. Máme radosť, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania a veríme, že Vám dobre poslúži.

kolektív PEKNUO.cz

• Rychlé vyřízení objednávky.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Sme veľmi radi, že Vám objednaný tovar prišiel včas, v stanovenej dodacej lehote. Veríme, že sa u nás rozhodnete nakúpiť aj v budúcnosti.

• Naprosto bezproblémový obchod
    • Vstřícné jednání prodávajícího

Dobrý deň,

veľmi si vážime Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Sme veľmi radi, že celý nákup prebehol bez akýchkoľvek komplikácií a veríme, že sa u nás rozhodnete nakúpiť aj v budúcnosti.

S vďakou a úctivým pozdravom,

Profi

Pekný deň p. Jirka,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie, aj v mene nášho zákazníckeho servisu.

Tešíme sa na Váš ďalší nákup,
    kolektív PEKNUO.cz

Velice milá komunikace a krásné zboží.

Pekný deň p. Daniela,

za celý kolektív Vám ďakujeme za nákup v našom e-shope a pozitívnu spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

S úctivým pozdravom,

• Fantastická vstřícnost
    • Výborná a rychlá komunikace
    • Velký výběr
    • Ochota
    • Vůbec žádná.

Vřele doporučuji, s tak vynikajícím přístupem jsem se dlouho nesetkala.

Pekný deň p. Lili,

veľmi si vážime Vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie. Ďakujeme Vám a už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup v našom eshope.

• dodržení dodací lhůty
    • váleček na těsto za cca 800 Kč je předražený, ale chtěla jsem ho, tak jsem to dala

Zboží je předražené, ale doufám, že bude kvalitní. Zatím jsem nevyzkoušela. Tescoma je levnější, ale kvalita je přímo strašná, tak jsem volila značku Joseph-Joseph.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že Vám tovar dorazil včas. Našou prioritou je ponúkať kvalitný tovar od renomovaných výrobcov, vzhľadom na to veríme, že budete s kvalitou valčeka spokojná. V prípade akýchkoľvek komplikácií nás neváhajte kontaktovať či už telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Každý produkt (nepoškodený, v originálnom balení) je možné u nás vrátiť až do 100 dní od jeho zakúpenia.

Prajeme pekný deň,

• Rychlé dodání zboží
    • Kvalitně zabalené
    • Dobrá komunikace obchodu

Doporučuji, solidní obchod

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Je našou prioritou ponúkať kvalitný tovar za rozumné ceny v stanovenej dodacej lehote.

Prajeme pekný deň,

• Zajímavé zboží
    • Ceny

I přes drobný problém se vše nakonec vyřešilo a zboží dorazilo v pořádku. Doporučuji :)

Dobrý deň,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a tešíme sa, že Vám objednaný tovar prišiel v poriadku a splnil Vaše očakávania. Dúfame, že sa u nás rozhodnete nakúpiť aj v budúcnosti.

kolektív PEKNUO.cz

Zboží bylo doručeno za standardní dobu i za standardní cenu.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie. Našim cieľom je ponúkať kvalitný tovar za rozumné ceny s dodržaním stanovenej dodacej lehoty.

kolektív PEKNUO.cz

Dobry den,poprvé jsem si v tomto obchodě objednala zboží,v poznámce jsem podotkla,kdy bych zazilku chtěla obdržet a myslím,ze mi bylo vyhověno,takže zásilku očekávám každým dnem.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a odporúčanie. Veríme, že tovar splnil Vaše očakávania a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

kolektív PEKNUO.cz

• Velmi rychle vyřídili objednávku i těsně před Vánocemi.

První objednávka v tomto obchodě a naprostá pokojenost.

Dobrý deň,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, tešíme sa, že Vám objednaný tovar prišiel v stanovenej dodacej lehote.

Prajeme Vám pekný deň,

kolektív PEKNUO.cz

• Rychle a v pořádku zásilka doručena

Dobrý deň,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ďakujeme,