+rychlé doručení, kvalitní zboží, nakupuji opakovaně
    -nevím

7.3. zaplacena objednávka, teprve 15.3. se mi obchod ozval, že nemají zboží, které jsem chtěla a nabídli mi jediný jiný produkt. Souhlasila jsem. Zboží dodáno až 23.3., z toho jeden produkt, který jsem nechtěla. Ovšem vrchol všeho je, že ono zboží, na které mi psali, že není již metráž, stále nabízejí k dodání do 5 dnů!!!!!!!!!!! NEDOPORUČUJI!!!!!!

Rychlé doručení, kvalitní a hezké povlečení za přijatelnou cenu.

Bohužel jsem objednala zboží 12. 3. 2022, kdy mi bylo sděleno prodejcem, že požadované povlečení není skladem, což jsem samozřejmě chápala a plně respektovala. Na obchod jsem několikrát volala a kontaktovala písemnou formou - obojí bez úspěchu. Požadovala jsem navrácení finanční částky, která mi do dnešního dne nepřišla. Jediné co mi bylo sděleno, že objednávka je stornovaná. Velice mě tento přístup mrzí...

• Rychle dodani a komunikace obchodu
  • Je deset dní od mé objednávky, zboží stále nemám. V době tak velké konkurence?

S obchodem jsem velice spokojená, pěkná kvalita zboží, rychlé dodání, pochvala paní, co jsem vyřizovala nákup zboží. Děkuji moc a chválím.
    PŘÍŠTĚ BUDU NAKUPOVAT JEN U VÁS.

• Rychlé,seriozní jednání,kvalitní zboží. Doporučuji

Spolehlivost a rychlost.

Bezproblémový obchod

• Všechno bylo v naprostém pořádku. S kvalitou jsem spokojená.

• Dobrá komunikace, rychlá dodávka
    • Neznám

• výborná komunikace
    • velký výběr

žádný

• Zboží, které jsem si původně objednala, nebylo na skladě, musela jsem měnit objednávku a taky dlouhá čekací lhůta na dodání, dnes je to 11 den a zatím zboží nedorazilo

• rychlé dodání, dobrá komunikace

Rychlé vyřízení objednávky, mohu doporucit
    prodejnu, pěkné povlečení a kvalitní

• Přehledný web

12.2.jsem objednala zboží, které bylo skladem, 15.2. mi přišel mail o zaplaceni, dodnes zboží nepřišlo, eshop neposlal mail třeba o zdržení nebo o výrobě - což bych pochopila. Kvalitu zboží zatím hodnotit nemůžu, spíš mě mrzí ta komunikace.

9.2. 2021 objednáno zboží, 10.2. 2021 email o zaplacené objednávce, od té doby nic, dnes 23.2. 2021 stále zboží nemám !

• Dobrá komunikace, rychlé dodání