Uvádějí skladem zboží, které skladem není.

Nabízí zboží, které namají

• Žádné výhody, ty jsou jen pro PECO Počítače.Nakupoval jsem podle ceny a to byla chyba.

I Vietnamec mi k zboží ihned přiloží doklad o koupi,na rozdíl od Peca.Nechtěl jsem dlouho čekat /cena143Kč/ a se slovy, že myšku když tak pošlu do světa,jsem šel domů.Chyba.Za 2 dny se myška/kurzor/ začala třást jak drahý pes a kmitat na 2 cm.Měl jsem počkat na DL a vrátit myš.Asi proto prodávají lacino,protože se chtějí zbavit šmejdu a počítají s hlupci jako jsem já.Cena o 200Kč nižší než jinde za tento šmejd je stále vysoká.

Reakce obchodu PECO Počítače

Mrzí nás takové hodnocení, obzvlášť pokud není objektivní ! Doklady vždy vydáváme, ale pokud obsluhujeme více zákazníků, tak je potřeba chvilku počkat. Nikoho nebudeme držet za ruku pokud nemá strpení. Pro případnou reklamaci nákupní doklad není potřeba, máme zaznamenané S/N

• Zboží údajně skladem nebylo skladem.

• Klamné informace

Opět další obchod který měl klamné informace na svých stránkách. Objednával jsem si Harddisk s tím, že je skladem a je v akci. Nebyl skladem a byl už dlouho vyprodaný! Nemám žádné + pro tento obchod, proto nedoporučuji.

• u sluchatek chybi redukce 6,3mm :-(( jeste že mam starou z predchozich