• nabízí něco co nemají

Vážený zákazníku,

produkt skladem máme, tento druh hračky však obsahuje 4 možné varianty. Uvedl jste v poznámce, že si přejete pouze ovečku, ta je bohužel nyní vyprodaná. Tuto informaci jsme Vám také předali s omluvou a okamžitě Vám poslali za zboží peníze na účet.
    Přejeme hezký den.

Váš tým, peckahracky.cz

• 20.12. přijali moji objednávku, 2.1. objednávka stále nevychystaná, proto jsem objednávku zrušila.

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

Dobrý den, moc nás mrzí Vaše nespokojenost.
    Ve vaší objednávce jsou produkty. které bylo možné odeslat odeslat nejpozději 19.12.2023
    Nyní u těchto produktů probíhá inventura až do 08.01.2024. O těchto změnách jsme informovali a stále informujeme na hlavní stránce.

• Odeslání v pohodě
    • Prodává asi samé klumpy

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

Dobrý den, zakoupil jste si hračku, která je náší nejprodávanější hračkou. Pokud Vám nevyhovuje, rádi Vám vrátíme peníze. Prosím napište nám na [email protected]. Děkujeme.

Váš tým peckahracky.cz

Nebyla.

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

Dobrý den, nerozumíme Vašemu hodnocení.
    Při objednávce jste uvedl platbu převodem, platbu jste neuhradil ani na opakované upozornění.
    Objednávku jsme Vám proto neodeslali.

S pozdravem, Váš tým
    peckahracky.cz

není dobře v návodu způsob ovládání

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

Dobrý den, návod na hračku máte v krabičce. Prosím zkontrolujte.
    Pro jistotu Vám návod posíláme ještě v elektronické podobě na email.

Váš tým, peckahracky.cz

Zboží bylo doručeno do Zásilkovny v Ustí nad Labem , Revoluční 2, kde až po zaplacení mi bylo předloženo v poškozeném obalu, kdy byl vidět obsah. V tomto stavu jsem odmítla zásilku převzít, protože jsem měla podezření z dalšího poškození zboží. Další jednání ze strany obchodu Hračky Pecka bylo velmi korektní. Odstoupila jsem od smlouvy ve lhůtě 14-ti dnů. Toto zboží doporučuji koupit pouze osobně.

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

Dobrý den, je nám velice líto, že Zásilkovna roztrhla zásilku. 99% zásilek doručuje Zásilkovna v pořádku.
    Komunikovali jsme se Zásilkovnou a peníze Vám obratem refundovali, na bankovní účet by Vám měly dorazit během několika pracovních dní.

Váš tým, peckahracky.cz

zbozi dorazilo v papirove obalce znicene, navic neslo o novy kus ale o opravovany stahovaci paskou, obchod nereaguje na emaily a pani na telefonu slibuje odezvu ktera jaksi neprichazi... skoda penez a nervu.... naprosto neprofesialni. Nedoporucuji.

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

omlouváme se, Váš email nám skončil ve spamu, proto jsme na něj nereagovali obratem jako na ostatní emaily.
    Dnes jsme Vám již zaslali nový kaktus viz. email.

Děkujeme za pochopení.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• zboží je dražší než v obchodě a cena se zvýší o další poplatky

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

Dobrý den, objednala jste si puzzle za 106 Kč, dále jste zaplatila 75 Kč poštovné a dobírku 45 Kč. Dobírku jste platit nemusela. Dalo se zaplatit kartou nebo převodem a to vše zdarma.
    Pokud Vás výsledná cena vyšla více než v obchodě, proč jste u nás potvrdila objednávku a nekoupila zboží v hračkářství?

Děkujeme, Váš tým peckahracky.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

15 let starý mobil prodávají jako nový !!! A peníze vrátit nemají zájem !!! Okrádají seniory !!!

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

Vážený pane Kavale, proč si vymýšlíte?
    Koupil jste si úplně nový telefon pro seniory s dvou letou zárukou, nikdo před Vámi produkt nepoužíval.
    Název produktu je: "Mobilní telefon s velkými tlačítky pro seniory".
    Mobil může vypadat staře, například nemá barevný displej, ale to vše jste před koupí věděl jak z popisku, tak z obrázků.
    Důrazně odmítáme, že nemáme zájem vrátit Vám peníze !
    Několikrát jsme Vám psali email s žádostí o zaslání produktu zpět.
    Po vrácení Vám rádi vrátíme peníze. Když nám produkt nepošlete, nemůžeme Vám za něj vrátit peníze.
    Prosím pošlete nám zboží co nejdříve, postup máte uveden v naší konverzaci v emailu.
    Váš tým.
    peckahracky.cz

• I když bylo psáno, ze je zboží skladem, a expedice do 2 dnů, stále nedorazilo nic

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

Dobrý den, ano je nám to moc líto, jeden z produktů ve vaší objednávce se bohužel nečekaně vyprodal a museli jsme ho doobjednat.
    3.2.2023 jsme Vás o této situaci informovali emailem.
    Dnes Vám byl produkt odeslán a zítra se Vám bude doručovat.

Děkujeme.

• Čepice dorazily, ale bohužel nesvítí. Takže u dětí velké zklamání.

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

Dobrý den, na email jsme Vám poslali video návod jak spustit svíticí LED na čepici.
    Tuto informaci, také uvádíme přímo v detailu u popisu produktu.
    Přejeme hezký den.

Letajici vila mě sklamala, určitě nedoporučuji jsou to vyhozené peníze,po rozbalení jsme zjistili že jsou ulomené lístky sukně,je to velmi křehké a dělané tak že se to hned zlomí..budeme to teď reklamovat, protože jsme objednali 6 ks a bohužel jen 2 zatím lítají a to díky tomu že jsme vyměnili ty lístky sukni co nebyli zlomené...

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

Vážená paní Nováková, létající víla má v balení nasazená dvě křídla na sukénce, další dvě křídla, která jsou položená v balení nejsou ulomená jak píšete, ale určená jako doplňková, nebo náhradní. :)
    Není třeba nic na vílu už nasazovat. Panenka létá s dvěma křídly velice dobře.

Pokud Vám hračky nevyhovují, rádi Vám vrátíme peníze.
    Prosím napište nám na [email protected]

• Zboží nedorazilo kompletní

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

Dobrý den, zřejmě jste si spletla obchod. Objednané balónky z našeho eshopu jste si v pořádku vyzvedla ze Zásilkovny dne 09. 12. 2022 14:14:18.
    Balónky jsou rozestavené a je třeba je sestavit. V emailu jsme Vám poslali náš video návod na sestavení.

Mockrát děkujeme.
    tým peckahracky.cz

• rychlost doručení
    • dodané zboží, nekvalitní, smradlavý plast, zpracování taktéž

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

Dobrý den, objednal jste si 1 kus plastové masky pro děti za 99 Kč. Tato maska je vytvořená pouze z plastu a natřená fosforovou barvou, aby v noci svítila. Vyzkoušeli jsme více dodavateů a všichni mají stejnou kvalitu. Je mi to líto, toto nedokážeme nijak ovlivnit jako eshop.
    Děkujeme za hodnocení.

Létající víla je zmetek, robot je v pořádku

Reakce obchodu PECKA HRAČKY

Dobrý den, hračku je možné kdykoliv reklamovat.
    Prosím napište nám email na [email protected]