• maju neaktualny stav na webu

• zrušení objednávky

Je to čím dál častější nešvár internetových obchodů, člověk si po dlouhém hledání vybere věc která mu vyhovuje a za dva dny mu napíšou že zboží které mají vystavené nemají a ani mít nebudou.

Objednavku zrusili, tim padem zbozi nedodali. Zduvodneni bylo absurdni, zaverem mi doporucili, abych se obratil na konkurenci.

Objednal jsem si volně nabízené zboží za výhodnou cenu. Když to obchod zjistil, objednávku zrušil a tvrdil, že tato cena je vázána na nákup dalšího jiného zboží.

Reakce obchodu PCV Computers, s.r.o.

Dobrý den, objednal jste si 4 tonery za 0,65,- Kč / kus, tyto tonery byly vázány k nákupu tiskárny (promo k tiskárně). Myslím, že každému je jasné, že se zde jednalo o chybu. Za tuto chybu se omlouváme, ale zrušení považujeme za správné. Navrhli jsme Vám objednávku za reálnou cenu, kterou jste nereflektoval.
    Ještě jednou se omlouváme za chybu, kdy systém umožnil nákup bez tiskárny.

• Žádné?
    • Falešná dostupnost, naprosto neergonomický design. Snaha nedodržovat platou legislativu.

Jak shrnout názor na někoho, kdo Vám vytvoří objednávku a pak prostě napíše, nemáme, není a nebude. Díky a nashle.

• -
    • Špatná komunikace, neaktuální skladové zásoby

Koukněte se jinde

• Falešné nabídky nižší ceny, kterým nedostojí. Nabízejí pak alternativní zboží. Navrhuji odebrat z vyhledávačů.

• pokud neumí sladit nabídku na webu se skutečností ve skladu-neumím komentovat

spíše ne, ale zkuste to

• Nevidím žádné,snad cena.
    • Nekomunikuje

Nemá zboží skladem,v době slíbeného naskladnění zboží nepošle a neodpovídá na dotaz,jak to vyadá.

Reakce obchodu PCV Computers, s.r.o.

prošel jsem si Vaši objednávku. 20.2. jste ji zadal, 21.2. Vás kolegyně informovala o aktuální nedostupnosti a pozdějším dodání zboží. K dodání má dojít tento týden. V době, kdy jste zboží objednával byla na shopu informace o tom, že zboží není skladem.
    Nevidím tedy naše pochybení, komunikace na Vás proběhla, o termínu zboží jste byl informován.
    Omlouvám se za delší dodací lhůtu u tohoto konkrétního modelu, věřte však, že děláme vše pro maximální urychlení.

• ve srovnání s konkurencí dlouhá dodací lhůta

• slušná komunikace

slušný obchod, ale potřeboval sem objednávku vyřízenou okamžitě, bohužel bylo zboží odesláno dodavatelem jinam než k prodejci. proto byla objednávka zrušena.

• Žádné!!!
    • Nekorektní jednání, nabízí zboží, které Vám stejně pod jakoukoliv záminkou neprodá...

Ztráta času při snaze něco u nich nakoupit. NEDOPORUČUJI !!! Předal jsem vyjádření příslušným orgánům....

• Objednala jsem nedopatřením zboží, které nebylo skladem. Pár dní jsem sledovala stav své objednávky, až jsem si všimla nové poznámky, že je zboží jeiž vyřazené z nabídky. Během 10 dnů jsem z obchodu nedostala žádnou zprávu ani upozornění, přestala jsem proto se zbožím počítat.

• dodací lhůty

Zboží, které jsem objednal a bylo na skladě, nedošlo ani po týdnu, až na můj telefonický dotaz mi bylo sděleno že dorazí za tři dny, ani pomalu nevěděli, že jsem něco objednal. Opět nedoručeno, místo do obchodu v UH, zboží poslali do Prahy...????

• zadne
    • neferovost

nenakupujte zde!

Reakce obchodu PCV Computers, s.r.o.

Dobrý den, bohužel neuvádíte o jakou neférovost se jedná. Věřte, že rozhodně nechceme být neféroví, jsme na trhu od roku 2005 a máme tisíce vracejicích se zákazníků.
    Vaše nespokojenost mne mrzí, bohužel nevím z čeho pramení.

• Zbozi jsem objednal v eshoup. Tyden se nic nedelo. Ocekaval jsem, ze dostanu nejaky email. Po tydnu jsem napsal na mail obchodu. Email se mi vratil, ze je preplnena schranka. Po par hodinach se mi ozvala pracovnice, ze si zbozi muzu vyzvednout.

Reakce obchodu PCV Computers, s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se za problém s obecnou emailovou schránkou, kdy v jeden den dorazilo tolik spamů, že se opravdu přeplnila.
    Zároveň děkuji za nápad na zlepšení komunikace, předpokládali jsme, že když je stav objednávky vidět na eshopu nemusíme psát zákazníkovi další email, abychom ho zbytečně nezasypávali emaily. Dosud nám tuto připomínku nikdo neřekl, ale samozřejmě to zlepšíme.
    Mrzí mne Vaše nespokojenost s komunikací a věřím, že se zbožím jste spokojen.

• je levný
    • bohužel není dostatečná komunikace- pokud zboží nemám(už vůbec), tak by přece nemělo jít objednat. To že zboží není už vůbec jsem se dozvěděla až po týdnu. Toto jednání bohužel zákazníka odradí, pokud se zbožím počítá.

Reakce obchodu PCV Computers, s.r.o.

Dobrý den, bohužel již neuvádíte, že již při objednání Vám shop signalizoval červeným křížkem a následně také červeným podbarvením po vytvoření objednávky (legenda toto vysvětlující je samozřejmě vidět dole na stránce), že dané zboží není skladem.
    Přesto jsme se pokoušeli jej pro Vás zajistit, jeden z našich dodavatelů jej stále měl v nabídce, proto bylo i u nás možné si jej objednat, avšak poté co jsme zjistili, že jej opravdu již nedokážeme sehnat jsme Vás kontaktovali s touto informací.
    Skutečně mne mrzí, že to trvalo týden, ale věřte, že za touto dobou nebyla snaha Vaši objednávku ignorovat, ale naopak ji vyřídit a zboží sehnat.

Nepřiznaly chybu a dopustily se proti právního jednání.

Reakce obchodu PCV Computers, s.r.o.

Dobrý den, je škoda, že nepopisujete čeho jsme se dopustili, ani jste se nepodepsal, nejsem bohužel schopen zjistit co se stalo. Každopádně jsem si jist, že se naše společnost žádného protiprávního jednání nedopustila.
    Měsíčně odbavíme 100-ky zákazníků a jejich spokojenost neustále sledujeme. Vždy postupujeme v souladu se zákony a tvrzení nezákonného přístupu jsem zaevidoval poprvé.

• Levné ceny
    • Účtuje si popaltky, které nebyly na objednávce.

Ať se každý rozhodne jak sám usoudí. Já jsem byl s poplatky nespokojen.

Reakce obchodu PCV Computers, s.r.o.

Dobrý den, Vaše nespokojenost nás velmi mrzí. Můžete mne, prosím, kontaktovat, abych mohl záležitost prošetřit? Rozhodně se nejedná o standardní situaci, žádné poplatky si neúčtujeme. Za tento problém se omlouvám!
    Jan Duda

• sítové prvky skladem