• spolehlivý dodavatel elektra a výpočetní techniky, oficiální zdroj (distribuce pro CZ/EU, žádný šedý dovoz), nízké ceny a perfektní řešení reklamací. A možnost výběru z několika dopravců.
    • možná těžkopádný eshopový systém, ale to je v IT byznysu u většiny eshopů...

• nákup i po pracovní době :)

Osvědčený, korektní a vstřícný dodavatel.

• Žádné?
    • Falešná dostupnost, naprosto neergonomický design. Snaha nedodržovat platou legislativu.

Jak shrnout názor na někoho, kdo Vám vytvoří objednávku a pak prostě napíše, nemáme, není a nebude. Díky a nashle.

Co jsem objednal, to přišlo a to je důležité v dnešní uspěchané době.

• Pohodlí
    • nevidím zboží fyzicky

Měl jsem si nechat poslat domů a ne do výdejního místa.
    Po ulici jsem se motal jak hluchý pes na honu.

• -
    • Špatná komunikace, neaktuální skladové zásoby

Koukněte se jinde

• individuální podmínky
    • nesmí mít někdo dovolenou

Spolehlivý a vztřícný

• Výborná komunikace

• operativní komunikace - ihned odpověď že zboží bude naskladněno v pondělí až v úterý - v úterý již dodáno.

• příznivé ceny; parkování přímo u obchodu

• Výhoda osobního odběru.
    • Nevím.

Mohu doporučit.

• Komunikace a vstřícnost.

Spokojenost a spokojenost.

• Nevim

Byla jsem spokojena

• Eshop dělám webového designera a to co tam máte je dost nepřehledné a neintuitivní.

• Rychlost a kvalita

Velice spokojen :)

• Ochota
    • Nižší cena

Perfektní komunikace, ochota i domluva - co bylo slíbeno, bylo dodrženo (ceny i termíny u zboží, které nebylo skladem). S nákupem jsem spokojená a velice ráda obchod doporučuji.

• Vše

Objednal jsem baterii do notebooku.Na internetových stránkách měli psanou skladem.Týden se nikdo neozval,tak jsem do obchodu zavolal a bylo mi slíbeno,že baterii pošlou následující den.Následující den mi přišel email,že zboží pro mě bylo zavlečeno někam jinam,že nejdéle do pátku zboží dostanu.Dnes je pondělí a baterie nikde.Možná ji někdo zavlekl opět někam jinam. :D

Reakce obchodu PCV Computers, s.r.o.

Vaše nespokojenost nás mrzí. Zkontroloval jsem postup při Vaší objednávce. Na webu v okamžiku objednávky bylo skladem a vedle ikonka červeného křížku. Ta značí, že skladem není, pokud je, vedle je ikonka zeleného zatržení.
    Následně v košíku jste také viděl, že zboží skladem není.
    Kolegyně Vás opravdu informovala o odeslání (zboží se mezitím naskladnilo) a následně došlo k závleku na nesprávnou adresu, za což se omlouváme.
    Dnes, v pondělí (tedy v den kdy píšete hodnocení) Vás řidič kontaktoval, ale baterii jste nepřevzal.
    Omlouvám se za závlek přepravní společnosti i za komplikace, ale domnívám se, že chyba nebyla jen na naší straně.

OK

• Nadstandardní přístup, rychlé dodání, včetně cz návodu

• Nižší cena
    • nevím

Ryclý obchod, slušné ceny a při osobním vyzvednutí za 0Kč za dopravu.