Obchod je naprosto skvělý. Nakupovala jsem zde jiz druhý počítač. Služby vynikajicí, vždy se vším poradí.

• skvělá rychlost, komunikace, pomůžou s čímkoli, PC perfektně sestavené, nadupané

• super obchod

• rychlost dodání

• Pod názvem firmy bych nikdy nehledal dodavatele roušek

Max spokojenost...jen grafarnu jsem nechal vyměnit za Gigabyte RTX 2060 pač jsem nechtěl stávající která byla v nabídce

• Nabídka

Velká výhodou je předinstalovaný OS a MS office v ceně PC. PC byl doma za 3 dny od objednání. Stačí zapojit a pracovat.

• Velmi rychlá doprava
    • Vše dle očekávání
    • Perfektně zabaleno

Předčilo očekávání

• Velmi vstřícní a ochotní poradit.Vždy zvednou telefon.A to i večer.
    • Reklamoval jsem sestavu kvůli vadnému SSD disku a během týdne mi to poslali opravené a připravené k použití s nový SSDéčkem :)

Jsou dobří a levní.Není se čeho bát.Kupujte bez obav..

• Good price and fast shipping

• Rychlé jednání
    • žádná - vše v pořádku

Vše bylo v pořádku, obchod doporučuji

• Rychlost, cena, komunikace