• Dlouhá doba dodání, na internetu napsáno do dání do dvou dnů, ale po více než týdnu nic

Reakce obchodu PC Mobil Shop

objednal jste si 1.5. ve 21:37 hod. objednávku jsme vám odeslali ihned 2.5 ve 14:00 hod.
    Pokud nebyla zásilka doručení hned následující pracovní den, je to zpoždění na straně přepravce nikoliv naše.

E-shop fajn, velký výběr, avšak komunikace s obchodem NULOVA

Reakce obchodu PC Mobil Shop

do dnešního dne Vaše objednávka nebyla zaplacena, posílali jsme Vám několik upozornění na doplacení, bohužel bez Vaší odpovědi. Email od Vás žádný také neevidujeme a telefonní hovory vyřizujeme od 9:00-14:00.

• Sklo na redmi 10 mi přišlo prasklé a v jiném obalu.

Je to dobrý obchod ale mě přišlo sklo prasklé a v jiném obalu reklamovali jsme to a nepodepisují.

Reakce obchodu PC Mobil Shop

na Váš poslední email, který jsme Vám psali ihned po svátcích tj. 2.5. jste již nereagoval... i přesto jsme Vám nové sklo odeslali, tudíž nechápeme Vaši reakci.

s pozdravem PC Mobil Shop.

• Koupené sklo nejde pořádně nalepit po stranách jsou pruhy nejdou odstranit

Pouzdro jsem musel upravit - dřív se tomu říkalo DODO

• Rychlé doručení

Objednala jsem si folii na hodinky, která neseděla, i když byla popsaná přesně ma můj typ hodinek

• Rozpadlo se

Přišel mi obal na jiný mobil. Vzhledem k ceně se mi starosti kolem reklamace nevyplatí.

Reakce obchodu PC Mobil Shop

lidé se občas pletou modely 4G vs 5G a nebo modely, který mají velmi podobné názvy, prosím kontaktujte nás, ať můžeme situaci prověřit.

S pozdravem PC Mobil Shop

• Objednané sklo očividně není na Redmi Note 11 pro. Je menší než běžná skla a také vůbec nedrží na místě.

• Sklo na daný typ mobilu je příliš velké, po instalaci skla nám bylo sděleno, ať ještě nedáváme zadní ochranný kryt, aby se sklo dobře přichytilo? Po příchodu domů sklo odpadlo a rozbilo se.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • fólie neměla rozměry a vlastnosti pro Samsung Galaxy S20 Plus

Fólie se na okrajích nedokázala přilepit na oblou hranu displeje Samsung Galaxy S20 Plus. Je po obvodu cca 1mm "ve vzduchu". Na samotném obalu fólie také nebyl vyznačen typ mobilu, pro který je určena. Je možné, že byla obchodem chybně vybrána.

Komunikace super,rychlost dodání, jen zakoupené zboží nesedí , ochranné sklíčko po obvodu nepřilnulo k displeji,zhruba 3 milimetry.

Zboží bylo označené jako premiová kvalita, ale tomu označení neodpovídalo. Ovšem premiová byla cena. To samé zboží se dá sehnat v opravdové kvalitě a v množství 3 kusy folie za 178Kč a je v tom zahrnuta i doprava a zásilkovné. V tomto obchodu se jednalo o 1 kus v premiové kvalitě za 199Kč.

Reakce obchodu PC Mobil Shop

K této recenzi Vám musíme oponovat, stejná kvalita se prodává např. v Datartu za 800 Kč. (u nás za 199 Kč).
    Tisíce našich zákazníků by s Vámi také nesouhlasilo. Samozřejmě pokud jste spokojená s neznačkovými fóliemi z wishe, tak jedině dobře pro Vás.

PS: Zkoušeli jsme paní telefonicky kontaktovat a nebyla nám schopná říci, co bylo s fóliemi špatně

• Přišlo mi prasklé ochranné sklo

• Nekvalitní tvrzené sklo na mobil

Koupíl jsem si od nich tvrzené sklo na Samsung a12 vůbec to nelepilo, když jsem se to snažil přilepit tak to sklo samo od sebe prasklo, nedoporučuji

Reakce obchodu PC Mobil Shop

tvrzených skel na tento model jsme prodali opravdu veliké množství a nevzpomínám si, že by někdo měl tento problém, důležité je vyčistit a odmastit povrch námi dodanou čistící sadou, každopádně prosíme kontaktujte nás na emailu a problém vyřešíme.

• Nedoruceno

Reakce obchodu PC Mobil Shop

vaše objednávka nebyla doručena, jelikož stále nebyla zaplacena :)

s pozdravem PC Mobil Shop

• Přišla mi ochranná fólie na hodinky velká.

Reakce obchodu PC Mobil Shop

kontroloval jsem objednávku a fólii jsme Vám poslali správnou. Kontaktujte nás prosím na našem emailu, aby jsme mohli zjistit, kde se stala chyba.

s pozdravem PC Mobil Shop

• Koupil jsem si správné pouzdro, avšak je moc malé a nesedí na otvory

Reakce obchodu PC Mobil Shop

kontroloval jsem objednávku a pouzdro jsme Vám poslali správné. Kontaktujte nás prosím na našem emailu, aby jsme mohli zjistit, kde se stala chyba, modelů u značky Xiaomi řady 8 je mnoho a je lehké si je splést.

• Dobrá komunikace, rychlé dodání

Zboží nepasuje na objednaný telefon

Tvrzena sklička nebyla original i kdyz na fotkach byla uvedena jak maj vypadat.

Reakce obchodu PC Mobil Shop

nikde u produktů neuvádíme, že se jedná o originální tvrzená skla. Prosím kontaktujte nás, ať mužeme situaci vyřešit.