Zboží "skladem", který nebyl skladem...

• rychlé dodací lhůty

Zboží bylo O.K., ale prodávající vůbec nenabídl možnost slevy při odevzdání staré baterie, dárek k nákupu předal až po výslovném vyžádání a nenabídl možnost /ani neprovedl/ kontroly nabíjení, ač je vše deklarováno na webu.

Reakce obchodu PB-Autobaterie.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi, ale bohužel pro ostatní uživatele Heureka.cz je zavádějící! Omlouváme se, že Vám prodejce předal dárek ZDARMA až po Vašem upozornění. Pokud během hovoru s prodejcem vyplynulo, že starou baterii nemáte ssebou, na slevu jste při prodeji nárok bohužel neměl. Dobíjecí soustavu vozu kontrolujeme ZDARMA, nikoliv automaticky ke každé vydané baterii (to ani není z technického hlediska možné). Samozřejmě Vám rádi dobíjecí soustavu zdarma překontrolujeme, neváhejte se zastavit na našich pobočkách (Uhříněves, Jesenice u Prahy). PB-Prodejna.

• Objednal jsem určitý typ motobaterie Varty 12V 7Ah a přišel mě typ 12V 5Ah. Telefonická reklamace proběhla ve smylu ujištění, že se jedná o mnou objednaný typ pouze s jinou nálepkou. Což můžu věřit, ale pochybností se nezbavím.
    • L. Kolegar.

Rozpačitý.

• Deklarují zboží skladem a přitom ho nemají.
    • Navíc jsou drzí a arogantní.

Reakce obchodu PB-Autobaterie.cz

Vážený pane Halbrštát,

děkujeme Vám za Vaší recenzi. Je nám líto, že jste byl s naší službou nespokojený, ale bohužel jste nedodržel dodací podmínky našeho internetového obchodu a nečekal na potvrzovací email – chyba nebyla v tomto případě na naší straně.
    Zboží jste si objednal 13.1.2014 ve 21:05 hod., aniž by Vám dorazil potvrzovací email o připravené objednávce, jste si zboží přišel vyzvednout na pobočku v Uhříněvsi následující den v dopoledních hodinách.
    Obchodník Vás informoval o stavu objednávky a nabídl Vám řešení, Vaše reakce na jeho informaci byla vznětlivého charakteru a obchod jste opustil.

V tomto případě nás mrzí, že uvádíte nepravdivé informace a tím kazíte dobré jméno našeho obchodu. PB-Prodejna Uhříněves