• Velmi rychle doruceni

Obchod vůbec nekomunikuje.

• skvělá komunikace,rychlé doručení,zboží v pořádku vše funguje jak má

• Ačkoli skladem 32ks, pro mne neměli ani jediný. Pak nabídli zboží z naprosto odlišnými (horšími) parametry za stejnou cenu.

Reakce obchodu Pavouček dětem

dobrý den, skladem psán byl poslední kus, a zboží které vám bylo nabídnuto bylo s lepšími parametry, jen odlišná značka automobilu, příště prosím o přečtení parametrů nebo reakce na telefonické vysvětlení

• absolutní nekomunikace

Objednávku 12.5,2020 potvrdily,odepsali že objednávku předali dopravci(všichni dopravci Vás informují o převzetí zásilky) a do dnešního dne nepřišla (20.5.2020).Po telefonickém dotazu,slíbili prověřit co je ze zásilkou.Po tomto telefonickém dotazu už přestali se mnou komunikovat.

Neuvěřitelná rychlost s doručením objednaného zboží

• Rychlá komunikace
    • Rychlé doporučení

Objednala jsem si z obchodu zboží na dobírku. Nepřišla mi žádná zpráva od nich. Poslala jsem jim zprávu. Nedočkala jsem se žádné odpovědi. Obchod se mnou nekomunikoval. Objednávku jsem zrušila. Obchod nedoporučuji.

• Před 10 dny jsem si objednala dětskou motorku pro syna objednala jsem ji dřív aby dorazila do vánoc dnes je 26. 12 a nedorazila ještě do teď určitě nedoporučuji!
    • Zkoušela jsem do obchodu volat nikdo telefon nebral

• Přehlednost webových stránek
    • Velikost nabídky
    • Příznivé ceny
    • Slabší komunikace

V tomto obchodě to byl můj první nákup a přistupoval jsem k němu malinko s obezřetností a opatrností a i když nákup dopadl v pořádku, malinké komplikace se objevili.
    Kupoval jsem dvě elektrická vozítka a v košíku šlo bohužel zatrhnout jen jedno dopravné. Tak nějak jsem předpokládal, že se mi někdo z obchodu ozve a upozorní mě, či požádá o navýšení ceny dopravného, ale nic takového se nestalo a dopravné mi bylo navýšeno bez předchozího upozornění. Navíc jsem neobdržel potvrzení objednávky a informaci o předání dopravci a to zřejmě z toho důvodu, abych si nepovšiml navýšení ceny dopravného a objednávku nezrušil. Potvrzení objednávky i informace o předání dopravci jsem obdržel po telefonickém upozornění, jakožto i upozornění na navýšení ceny dopravného. Je to jen malinká vada na "kráse" a vše by napravila úprava webových stránek v oblasti dopravného.
    Přes to všechno mohu obchod doporučit, zboží dorazilo v pořádku a komunikace s obchodem byla, až na tu maličkost, zcela výborná a není vyloučeno, že v budoucnu u tohoto obchodu opět nějaké to elektrické vozítko zakoupím :-)

Zboží objednáno, ale na email mi nepřišlo žádné potvrzení. Psala jsem e-mail, na který mi nebylo odpovězeno. Obchod nekomunikuje. Zboží nedorazilo. Pokud tedy zboží dorazí, nebudu přebírat, už jsme objednala jinde.

• Komunikace byla dobrá.
    • Žádný problém nebyl
    • Žádný problém nebyl.

• kvalita

Super. Objednávka přišla v pořádku. Je to příjemný materiál a syn je nadšený.

• Obchod všem doporučuji a ráda zde opět objednám .

rychlý

• VŠE V NAPROSTÉM POŘÁDKU

• Kvalitní zboží
    • Komunikace trošku horší
    • Zboží předáno dopravci až den po obdržení emailu o odeslání. Dříve přišlo upozornění od dopravce,že budou doručovat zásilku než jí skutečně dopravce obdržel k přepravě.

• rychlost dodání

Jsem velice spokojena jak s kvalitou tak s rychlostí dodání,doporučuji.