• Neseriózní
    • Zboží nebylo dodáno

Neseriózní

• Nízká cena.
    • Nekomunikace a žádný telefonní kontakt.
    • Na dotaz ohledně platby nereaguje (použití funkce komunikace s "obchodníkem" v klientské sekci).
    • Po delší době stále neregistruje platbu převodem ve stejné bance.

Rozhodně nedoporučuji nákup, viz slabiny.

• V nabídce uvedeno zboží skladem, po 10 dnech stále není k naskladnění

dtto

• Zboží není z oficiální distribuce. Pokud se poškodí bude problém s reklamací

Dobrá cena, zboží není z oficiální distribuce.

• + zajímavé zboží
    • + žádná komunikace, ani při problému

Bude-li problém, jste nahraní.

• žádný
    • žádná komunikace se zákazníkem

zboží jsem objednal před 10 dny, dosud nebylo ani vyskladněno a na můj písemný dotaz, kdy tak bude učiněno, že se jedná o dárek k narozeninám, se nikdo neobtěžoval odpovědět, neexistuje telefonický kontakt, neumím si představit komunikaci s obchodem při nějakém problému

• Ani po 14nácti dnech zboží nedorazilo bez jakéhokoliv vysvětlení.Ani po mém dotazu žádná reakce.

Nesolidní.Nedoporučuji.

• Cardboard brýle za 200,-kč skladem...
    • Nesprávná prezentace produktu, "Google Cardboard brýle" - dostal jsem lacinou kopii tohoto produktu.

Jestliže prodejce prezentuje na internetových stránkách že prodává "Google Cardboard brýle" zmiňuje se o nich několikrát v článku a na obrázku je jasně vidět že se jedná o produkt od GOOGLU! Tak předpokládám že to je produkt který dostanu, i na faktuře to takto bylo uvedeno...... a co jsem dostal.... lacinou čínskou kopii.
    Jsem extrémně nespokojený a naprosto znechucený, Vážený majiteli obchodu toto je PODVOD! a klamání spotřebitele.... možná se raději zeptejte na ministerstvu průmyslu a obchodu, co to je klamání spotřebitele a jaké jsou sankce za toto nekalé jednání!

Nejen že jsem dal peníze (a je jedno že to bylo 300,-) za nějaký produkt a dostal jsem jiný produkt, než my byl prezentován na internetu, je to ale i urážející a totálně mne takové jednání odrazuje od jakéhokoliv dalšího nákupu u tohoto prodejce.

Byl mi dodán jiný produkt než jsem si koupil ! Produkt stál 200,- poštovné bylo 140,-kč rozhodně se mi nevyplatí cokoliv vracet a jakkoliv to dál řešit jelikož náklady na přepravu přesáhnou cenu samotného produktu. Vědět, že dostanu lacinou imitaci mohl jsem produkt koupit u konkurence za polovinu ceny.