• ŽÁDNÉ
    • ŽÁDNÁ komunikace!

NIKDY VÍC!

• Jedda z mála obchodu, který nabízel mnou požadované zboží.
    • Chyběl český návod.

• Ok

solidní obchod

• atraktivní zboží, zajímavé ceny

• skvělé ceny a velký výběr věcí pro muzikanty
    • rychlost doručení

Všechno OK

• Obchod nekomunikuje; po objednání zboží, které mělo být skladem potvrdili přijetí objednávky a byť tvrdí, že zboží skladem odesílají do 24hod, tak ani 5 dní po objednání se nezměnil status objednávky. Po mailové intervenci stáhli zboží z nabídky, nikdo ale opět ani mailem nic nenapsal.
    • Telefonicky se s nimi také nedá spojit

Nedoporučuji; ani mi nešlo o nejnižší cenu na trhu, jen jsem chtěla produkt, který tvrdili, že mají skladem. Když se neozvali ani po mailové intervenci, musela jsem zboží hledat jinde.

• Zbozi jsem objednal 12.prosince jako vanocni darek, dnes je 9.ledna a nic nedorazilo a to melo byt skladem. Telefon nikdo nebere.

Nedoporučuji.

• -cena
    • -komunikace
    • -rychlost
    • nevím

Od provedení objednávky po její doručení uběhlo kolem 26 hodin...takže SUPER!

• solidní eshop, zboží dodali rychle a za skvělou cenu, uskutečnil jsem již druhý nákup

OK

• bezkonkurenční cena
    • slabší komunikace

Zboží jsem zaplatila převodem a balíček ne a ne přijít. Na telefon jsem se nedovolala a na e-mail mi nikdo neodpověděl, nicméně balíček poté přišel.

• Nejnižší ceny, rychlost dodání, přehlednost obchodu.

S obchodem jsem spokojen, zboží jsem obdržel hned druhý den. Obchod doporučuji !

nekomunikuje

Obchod nebyl během tří (pracovních) dnů schopen odpovědět na dotaz o dostupnosti zboží. Aby bylo úplně jasno - vůbec žádná odpověď. Takhle si dobrý obchod nepředstavuji a nikomu bych ho nedoporučila.

• Rychlost dodání (jeden den jsem objednala, druhý den obdržela)
    • Zboží v pořádku

Doporučuji ostatním..

• Zboží v pořádku

Nákup v tomto obchodě mohu doporučit.

• nekomunikace, určitě ne dodání 24-48 hodin

NEDOPORUČUJI

• nejnižší cena, komunikce ok, rychlost doručení

Nejnižší cena co jsme našli, přitom rychlé doručení s informacemi o stavu objedávky na email. Chválíme tento obchod a doporučujeme všem !