• Avizovan pohyb zbozi
    • Nevidim

Zboží kvalitní, dodání rychlé, naprostá spokojenost.
    Nakupovala jsem poprvé, ale určitě tento obchod doporučuji.

Prisla jina barva cepice, nez kterou jsem objednala.

• přehlednost
    • neupozorní předem, pokud objednávku nezašlou kompletní, avšak nechají si zaplatit celou částku. Zákazník nevím, zda mu chybějící zboží, za které zaplatit, vůbec přijde, a kdy.

Bohužel mi objednávka nedorazila kompletní, na což jsem nebyla předem upozorněna, například emailem, jak je tomu běžné u jiných internetových obchodů. Nicméně Patomika si nechala zaplatit za KOMPLETNÍ objednávku předem (objednávala jsem na DOBÍRKU). Uvnitř balíčku jsem našla pouze ručně napsaný vzkaz, že jedno ze čtyř zboží mi "zašlou později na jejich náklady". Kdy později, nebylo sděleno, a jsem zvědavá, zda ještě zboží můžu vůbec očekávat...:-(. Nesolidní jednání, pokud na nekompletnost neupozorní předem, a ještě si nechají zaplatit celou částku.

• Domluva
    • Informovanost o průběhu

Obchod jsem si vybrala kvůli cenám nočního prádla, které mě zaujalo na jiných webech.... Na Heurece sice ještě obchod nebyl moc hodnocen, tedy trošku risk, ale vše proběhlo bez problémů a nad očekávání rychle (u některého prádla byla uvedena dostupnost až 4 dny, což chápu, nemohou mít všechny velikosti skladem, ale má úterní noční objednávka mi byla doručena už v pátek - super!:)
    V e-shopu bych uvítala snad jen možnost podrobnější filtrace zboží (noční prádlo s krátkým/dlouhým rukávem apod.)
    Obchod doporučuji.