• Zboží neodpovídá popisu ani kvalitě, která je u toho uvedena
    • Špatná komunikace
    • Celý obchod je špatně!

Od 4.října řeším odstoupení od kupní smlouvy, je 21.prosince a peníze stále nikde. Tudíž se budu obracet na ČOI.

• špatná komunikace
    • vrácení peněz trvalo přes 2 měsíce od odstoupení od smlouvy
    • popis produktu na webu neodpovídá konkrétnímu produktu

Po zaslání žádosti o odstoupení od smlouvy z důvodu neodpovídajícího popisu na jejich webové stránce (tvrdili, že tablet má slot na SIM kartu a ve skutečnosti ji neměl) mi bylo řečeno, že popis na jejich webu je obecný a zákazník se má řídit kódem v názvu výrobku.
    Vrácení peněz trvalo přes 2 měsíce, a to i přes telefonické a emailové urgence.

• Výborné ceny
    • Dobrá komunikace
    • Dobrý výběr
    • Nemají většinu zboží na skladě při tom na e-shopu píšou ze ano

Objednal jsem si iPhone 13 A grade 11.7 přišlo mu potvrzení o objednávce a schnutí objednávky do mailu následující den mi pan z Pasetafone vola ze ho nemají na skladě a omluvil se bral jsem to jako uprimneho obchodníka říkal ze bude na skladě ve čtvrtek nebo pátek ve čtvrtek mu volám jestli je už mobil na skladě zas mi řekl ze ne dneska čekám na talefonat ze mi zavolá ze je na skladě jak si slíbil ale stále nic. Doporučuji ale předem si zjistete jestli je mobil opravdu na skladě tak jim tam radši zavolejte.

• Lokalita
    • Osobní jednání
    • Zboží inzerované skladem na webu a inzerované na inzertních serverech nemají

Nedoporučuji, nestojí za ten čas. Hledal jsem konkrétní model telefonu z druhé ruky, přes inzeráty na Marketplace jsem došel k tomuto prodejci. Našel jsem si stránky, zjistil jsem, že mají ten jeden model za velmi dobré ceny, prakticky za ceny soukromých inzerátů, navíc se zárukou 12 měsíců. To vypadalo lákavě, na Marketplace jsem viděl reálné fotky stavu "A", zajímalo mě ještě živé porovnání s "A-" v jiné barvě, tak jsem vyrazil na pobočku.

Malá prodejnička v centru Prahy, člověk má hned pocit, jako kdyby překážel. Po chvíli se na mě pán přestal jen dívat z vedlejší místnosti a uráčil se zvednout. Řekl jsem mu, co hledám a že bych chtěl vidět ty dva stavy vedle sebe, načež jsem dostal školení formou monologu o tom, že prodají 3000 telefonů denně, co přijde ráno na sklad, odpoledne už není a to, co chci, fakt nemají po poledni skladem i když mají inzeráty s reálnými fotkami kde se dá a na webu u všeho napsáno skladem. Pokud mi někdo v prodejně velikosti předsíně začne tvrdit, že prodá 90 tisíc telefonů měsíčně, už to je pro mě signál vycouvat.

• Rychlos

Vše v naprostém pořádku kvalita odpovídá kategorii A grade. Rychle dodání. Top strop nejlepší cena nikde jsem nenašel lepší.

Objednané zboží inzerované skladem nebylo. Nejdříve ovšem přišla zpráva od Gopay, že mi vrací platbu kartou předem. Od prodejce ani řádka. Až na mou otázku, co se děje, bylo s chybami odpovězeno, že je zboží vyprodané. Nelze doporučit.

• Nic víc
    • Hezké obrázky
    • Žádné informace o smazání objednávky
    • Nekomunikují
    • Není k tomu vůbec nic ani ochranné sklo

Nedoporučuji, objednala sem si zde iphone xr a chtěla se podívat jak na tom jsou, bez jaké koliv sms či emailu bylo u objednávky napsáno stornována, i když jsem to objednávala a bylo to na skladě, neumí poslat ani sms nebo email člověk kdyby se nepřihlásil a nepodíval se tak to ani neví.

• Nekomunikace
    • Naprosto odporné chování když se již někomu dovolate
    • Navracení penez

Nemohu nikomu doporučit. Raději kupte u konkurence o par stovek dražší, než se s těmito handrkovat o vracení peněz za nedodane zboží. Na stránkách klamave informace o množství produktu. Nikdy vice

• Možná je to že jsou to telefony za dobrou cenu
    • Před nějakou dobou jsem si koupila na tomto e-shopu telefon , během používání jsem svoji nešikovností rozbila displej a baterka měla už taky svoje odpracovaný léta , tak jsem zašla do servisu ho celý opravit , v servisu mi řekli ze telefon je repasovany ,přitom na e-shopu i paní s kterou jsem volala z této firmy , říkala ze je použitý jen s malými známkami použití…

Už bych si asi z e-shopu nic neobjednali. Při objednávce byli problémy a pak po delší době toto.

• Asi nic
    • K zeblití

Prisel mi telefon za 18k který nefunguje, Neda se nabit nefunguje Wi-Fi neda se ani vypnout nefunguji ani data kdyz je vložena karta, je to jeden velkej podvod a prodejce zásadně nekomunikuje

• ?
    • Nedostal jsem co bylo zaplaceno

Ve středu objednáno a zaplaceno, odpovědi na dotazy jsem obdržel až v pondělí, strohé info o odeslání. Úterý dodáno, ale nekompletní balení, bez objednané nabíječky a nalepeného ochranného skla, zaplacené, avšak papírová faktura obsahovala pouze částku za telefon a poštu, tedy mne okradli.

• velký výběr zboží
    • bezkonkurenční ceny
    • Skvělá komunikace
    • Rychlé doručení

Skvělé jednání, ráda zde nakoupím znovu.

• ceny
    • profesionální přístup
    • sortiment

Velmi milá obsluha, profesionální přístup, úžasné ceny!

• Vstřícnost, příjemné jednání
    • Vyhověli mým náročným požadavkům
    • Skvělý servis

• velký výběr, spousta věcí se dá nakoupit na jednom místě
    • rychlost dodání
    • široký sortiment
    • ceny
    • proklientský přístup

Mé zkušenosti s touto prodejnou hodnotím jako nadstandardně pozitivní. Od samotné pomoci při výběru telefonu až po finální nastavení. Obzvláště oceňuji vstřícnost a ochotu vše vysvětlit. Jednoznačně mohu doporučit.

• Levne zbozi
    • Spatna komunikace
    • Spatna velikost
    • Neoriginalni zbozi
    • Mobil poslan v kartonove krabici ne v apple krabicce
    • Nedoporucuju

Mobil celkem v poradku, vse se musi priplacet- nabijecka… zbozi ktere melo dorazit nedorazilo, sklicko na telefon mi poslali spatne (mela jsem objednany iphone 8 plus,sklo mi prislo na iphone 7/8) zaplatila jsem si i odborne nalepeni- nic mi neudelali.
    Fakt to nedoporucuju,spatna komunikace a kdyz jsem si objednala k telefonu powerbanku-nedosla mi a pak mi volali a rekli ze zbozi nemaji a rekli ze mi volali na domluvu aby mi mohli poslat jinou powerbanku (pritom mi nevolali) jsem z toho eshopu fakt zklamana

• VÝHODA ŽÁDNÁ!
    • Špatná/žádná komunikace
    • Neoriginální díly
    • ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI

Kupovala jsem si IPhone X, ze začátku vše ok ale po 3 dnech se začal vypínat. Okamžitě jsem šli na reklamaci s tím, že telefon opraví. Po 30 dnech jsem si pro telefon zašla a řekli mi že mi ho vyměnili za jiný. Zjistila jsem že má neoriginální a špatně podsvícený dispej, vadu FACE ID a kondici baterie 81%, !!!ALE TOHLE VÁM NEŘEKNOU!!! Musela jsem do Apple Storu kde jsem toto všechno zjistila a rovnou jsem si u nich chtěla nechat vyměnit baterii, ale bylo mi sděleno že nelze vyměnit protože jsou zničené šroubky a nemůžou s tím nic udělat. Zítra jdeme znovu reklamovat. NEDOPORUČUJI

• Nedostupnost
    • Špatná komunikace
    • Nechtějí reklamovat

Pořídil jsem před rokem iPhone 7, A Grade. Nejdřív mi volali, že nemají na skladě, ale mohou mi poslat B Grade. To jsem samozřejmě odmítnul a řekl jsem, že počkám.
    Další pracovní den volala Slovenka, že už mají na skladě, jestli to mohou poslat. Tak kurva když jsem to zaplatil, tak je jasné, že to chci poslat.
    Telefon přišel v nějaké obouchané papírové krabici, zabalené lehce v bublinkové fólii. Nedali mi k tomu ani jehlu na SIM kartu, ani adaptér do zdi. Jen mobil a kabel (ten působil jak nejlevnější kabel z Kauflandu).
    Samozřejmě jsem chtěl jít telefon okamžitě otestovat, nešlo mi se na něm přihlásit do icloud účtu, musel jsem ho vyresetovat. Po nekolikach hodin boje se mi telefon podařilo nastavit a spustit. K mému překvapení telefon hlásil 80% kondice baterie, a měl tendenci se přehřívat při pouštění muziky. A když jsem zkoušel fotoaparát, tak přišlo největší překvapení dne. Telefon měl něco s optikou a nešlo mu zaostřit na žádný objekt. Fotky naprosto rozmazané. Šel jsem okamžitě do servisu a tam mi řekli, výměna fotoaparátu 2000kč, což byla skoro polovina ceny telefonu. Nakonec jsem to nechal opravit a i nechat vyměnit baterii, takže z telefonu za 5000 rázem byl poškrábaný telefon za 8000, který ani nešel vyreklamovat, protože jsem telefon již otevřel.
    Bohužel nejsem jediný v okolí, co má podobnou zkušenost a za mě ani za okolí doporučuji se obchodu vyhnout

• Žádná výhoda
    • Žádná výhoda
    • Příšerná komunikace
    • Nekvalitní zboží a to i za takovou cenu,že tomu neodpovídá

Měla jsem od nich zakoupený mobil 2 roky zpět,kdy byla komunikace naprosto bez problému a mobil mám do dnešního dne. Teď jsem kupovala synovi mobil a šílenost. To co mi přišlo nemám slov. Reklamace nebo výměna nehrozí. Radši si Vás všude zablokují.
    Objednala jsem na víc kryt,sluchátka,tvrzené sklo,nic nepřišlo.
    A navíc poštovné měli uvedeno zdarma a platila jsem 170kč.
    Absolutně nedoporučuji!!!!